اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط vahidpersia نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز؛
    با عرض خسته نباشید و تشکر از فروم خوبتون
    میخوام بدونم آیپاد 4g، شصت و چهار گیگ دست دوم قیمتش چقدره، میخواستم از یکی از آشنایانم خریداری کنم. دیوایس سالمیه فقط یکمی باطریش ضعیف شده...
    اگه راهنماییم کنید ممنون میشم، اگه هم تاپیکی در خصوص قیمت های دیوایس ها هست بهم معرفی کنید.
    با تشکر
    بستگي به تميزي و.....داره ولي بين٦٥٠ تا٧٥٠ معامله ميشه

نظر

• نوشته اصلی توسط vahidpersia نمایش پست ها
      اگه هم تاپیکی در خصوص قیمت های دیوایس ها هست بهم معرفی کنید.
      با تشکر
      آخرین قیمت محصولات اپل

نظر

• سلام به همگی، خسته نباشید .
        من یدونه ipod touch 2G با فریمور 4.2.1 دارم که ...
        آقا من بالاخره فهمیدم که برای آیپاد تاچ بنده آخرین فریمور همون 4.2.1 هستش که روش نصبه.!
        ولی الان یه مشکلی دارم،اینکه من به نرم افزار های line,viber,nimbuzz,whatsup, ... نیاز دارم که متاسفانه همشون حداقل فریمور 4.3 به بالا میخوان.
        ورژن های قدیمیشون رو هم نصب نمیکنه متاسفانه... یا اگه نصب بشن کار نمیکنن
        هیچ راهی نیست برای نصب برنامه ای که فریمور بالاتر رو میخواد؟! هکرها راهی نساختن برای تغییرات در برنامه ها یا اینکه فریمور فیک یا کاستومی باشه که بشه روش نرم افزار جدید نصب کرد؟!
        میشه سایتی رو معرفی کنید برای دانلود ورژن های قدیمیتر نرم افزارها؟
        ممنون میشم.
        الان آیپادم کاملا بی استفاده شده برام با توجه به اینکه کاملا سالمه
        ویرایش توسط arst : https://i-phone.ir/forums/member/9888-arst در ساعت 14-08-2013, 04:43 PM

نظر

• دوستان این ارور1009 چیه که ایتونز موقع دانلود اپ میده؟
          هیچی نمیشه دانلود کرد.

نظر

• نوشته اصلی توسط MohammadAli_aa نمایش پست ها
            دوستان این ارور1009 چیه که ایتونز موقع دانلود اپ میده؟
            هیچی نمیشه دانلود کرد.
            دوست عزیز به خاطر تحریمه، شما از چیز پی ان باید استفاده کنید ، مال همه اینجوری شده...

نظر

• سلام,من به اشتباه از سورس Dev Team روی ایپادم ultrasn0w نصب کردم , همون موقع پاکش کردم و ایپاد ریسپرینگ شد , حالا ایکون 99% اپلیکیشن ها ناپدید شده , در صورتی که تو itools همه چی هست و همه اپلیکیشن ها هست و پاک نشدن از دستگاه , تو Safe Mode هم به همین شکل هست , ممنون میشم راهنماییم کنین .

نظر

• عزيز،لطفا از ايتونز برا ريختن برنامه استفاده نكن،من ٣تا برنامه برا ريختنش ميشناسم،موبوروبو،٢٥و تايم بو،بريد به گوگل و سرچ كنيد:ريختن برنامه بر روي اپل بدون كرش،٢٥مشكل كرش داره،يعني وقتي برنامه رو ميريزي تو گوشيت بعد يه مدت وقتي اون بازي يا برنامه ايي رو كه ريختي رو باز ميكني،از برنامه ميندازتت بيرون،ولي تايم بو اينجوري نيست

نظر

• من تازه آیپد 4 خریدم وارد سیدیا شدم afc2add را نصب کردم ایپد رستارت شد الان هیچ برنامه ای نمونده توش فقط یه صفحه خالی میاد تورو خدا راهنمایی کنید چی کار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط ashkha87 نمایش پست ها
                    من تازه آیپد 4 خریدم وارد سیدیا شدم afc2add را نصب کردم ایپد رستارت شد الان هیچ برنامه ای نمونده توش فقط یه صفحه خالی میاد تورو خدا راهنمایی کنید چی کار کنم
                    فقط یه جا سوالت رو مطرح کن

نظر

• سلام دوستان
                      من تازه یه آیپدد دست دو خریدم که صاحب قبلیش کلی برنامه روش ریخته و بلوتوثش را هم فعال کرده
                      من اطاعات کمی راجع به سیستم ios دارم
                      الان من میخوام از کل همه چیز یه بکاپ بگیرم . از سیستم و همه ..
                      که بعدا اگه سیستم خراب شد و بلایی سرش اومد لازم به دانلود فریمور وجیلبریک و ... هیچی نباشه
                      بکاپ و برگردونم مثل الان بشه
                      مثل برنامه نرتون گاست که از کل سیستم و برنامه و ..ویندوز بکاپ میگیره
                      آیا این امکانش هست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mdllbm نمایش پست ها
                        سلام دوستان
                        من تازه یه آیپدد دست دو خریدم که صاحب قبلیش کلی برنامه روش ریخته و بلوتوثش را هم فعال کرده
                        من اطاعات کمی راجع به سیستم ios دارم
                        الان من میخوام از کل همه چیز یه بکاپ بگیرم . از سیستم و همه ..
                        که بعدا اگه سیستم خراب شد و بلایی سرش اومد لازم به دانلود فریمور وجیلبریک و ... هیچی نباشه
                        بکاپ و برگردونم مثل الان بشه
                        مثل برنامه نرتون گاست که از کل سیستم و برنامه و ..ویندوز بکاپ میگیره
                        آیا این امکانش هست؟
                        اینها رو نگاه کنید:
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

http://www.i-phone.ir/forums/thread70621.html

نظر

• سلام داداش
                          لطفا فقط بگو میشه یا نمیشه ، من اون دوتا تاپیک را قبلا خوندم
                          بعد آیپاد خریدم که اشتباه نوشتم آیپد
                          حالا عکس و آهنگ و فیلم و ..نمیخوام
                          فقط فریمور ios 6 و جیلبریکش را بکاپ بگیرم میشه یا نه

نظر

• بعد صاحب قبلیش تو آیپاد بازی ریخته
                            منم با iTunes دوباره بازی ریختم چرا بازی های قبلی پاک نشدن
                            شنیده بودم پاک میشن

نظر

• نوشته اصلی توسط mdllbm نمایش پست ها
                              سلام داداش
                              لطفا فقط بگو میشه یا نمیشه ، من اون دوتا تاپیک را قبلا خوندم
                              بعد آیپاد خریدم که اشتباه نوشتم آیپد
                              حالا عکس و آهنگ و فیلم و ..نمیخوام
                              فقط فریمور ios 6 و جیلبریکش را بکاپ بگیرم میشه یا نه
                              خير
                              نميشه از جيلبرك بكاپ گرفت!
                              ولي چون جيلبرك كرديد و shsh ثبت شده،در صورت مشكل ميتوانيد دوباره به همين ريستور و جيلبرك كنيد.

نظر

• من مشکل کرش کردن در هنگام اجرای بیشتر بازی و برنامه ها را دارم
                                چه رایگان چه پولی
                                نمیدونم دیگه باید چی کار کنم
                                لطفا یکی از دوستان لینک نرم افزار تايم بو را برام قرار بده
                                ببینم تاثیری داره

نظر

صبر کنید ..
                                X