اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان من یه آیپاد کلاسیک 160 دارم که تو ماشین ازش استفاده می کنم تازگیها با آداپتور که به شارژ می زنم صفحه روشن میشه ولی علامت شارژ نمیاد ولی زمانی که به کامپیوتر که می زنم شارژ میشه و با ضبط ماشین هم شارژ میشه، با چندتا کابل و آداپتور هم آزمایش کردم.

نظر

• نوشته اصلی توسط مستانه نمایش پست ها
      سلام دوستان من یه آیپاد کلاسیک 160 دارم که تو ماشین ازش استفاده می کنم تازگیها با آداپتور که به شارژ می زنم صفحه روشن میشه ولی علامت شارژ نمیاد ولی زمانی که به کامپیوتر که می زنم شارژ میشه و با ضبط ماشین هم شارژ میشه، با چندتا کابل و آداپتور هم آزمایش کردم.
      با سلام و عرض ادب و تبریک سال نو خدمت شما و خانواده‌ محترمتان

نتیجه آزمایش با کابل و آداپتور دیگر چه شد ؟‌

با آداپتور دیگر و برق دیگر تست کنید، تشکر

نظر

• سلام ممنون، سال نو شما هم مبارک باشه..
        با هیچ کدوم شارژ نشد ولی ناگفته نمونه یکی از آداپتورها رو بعد از چند بار از برق کشیدنو دوباره به برق زدن یک بار علامت شارژ اومد ولی دوباره که همین کابلو آداپتور زدم دیگه نیومد!!
        با سه تا پریز آزمایش کردم...

نظر

• نظر

• با سلام
            من ایپد ورزن 8/3 دارم ازطریق نرم افزار itools نرم افزار می ریزم نصب می شود ولی وقتی روش کلیک می کنم اجرا نمی شود می پره بیرون
            لطفا مرا راهنمایی کنیذ
            در ضمن گوشیم هم جلبرک نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط supervox نمایش پست ها
              با سلام
              من ایپد ورزن 8/3 دارم ازطریق نرم افزار itools نرم افزار می ریزم نصب می شود ولی وقتی روش کلیک می کنم اجرا نمی شود می پره بیرون
              لطفا مرا راهنمایی کنیذ
              در ضمن گوشیم هم جلبرک نیست
              سلام دوست عزیز.
              توصیه میشه به جز ایتونز از برنامه ای دیگه برای مدیریت idevice هاتون استفاده نکنید.
              چون مشکلاتی از این قبیل ممکنه براتون پیش بیاد.
              … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام
                یه ipod clasic 160 gig دارم
                یه بار وقتی به pc وصلش گردم یهو صفحش یه چوری شدش بعد حاموش شد
                روشن که کردم میگه باید ریستور بشه ولی ریستور می کنم کار نمیکنه دوباره میخاد ریستور بشه
                چیکار کنم

نظر

• سلام دوستان
                  1-مشکل پست قبلیم حل نشد اگه میشه راهنمایی کنید
                  2-میخام یه ipod4 بخرم
                  راهنمایی کنید چی رو روش تست کنم که از سلامتش مطمعن بشم
                  مثل ایفون4 هر برنامه یا بیزی ای بریزم اجرا می کنه؟
                  چطوری جیلبریکش کنم؟
                  بعد از جلبریک چیکار کنم؟
                  نمیشه به ios بالا تر اپدیت کرد؟
                  در اخر هم سورس انجمن یه سری توئیک برای ای او اس های بالا داره اشتباهی اونا رو نصب کنم مشکلی پیش میاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط gimiamir نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    1-مشکل پست قبلیم حل نشد اگه میشه راهنمایی کنید
                    2-میخام یه ipod4 بخرم
                    راهنمایی کنید چی رو روش تست کنم که از سلامتش مطمعن بشم
                    مثل ایفون4 هر برنامه یا بیزی ای بریزم اجرا می کنه؟
                    چطوری جیلبریکش کنم؟
                    بعد از جلبریک چیکار کنم؟
                    نمیشه به ios بالا تر اپدیت کرد؟
                    در اخر هم سورس انجمن یه سری توئیک برای ای او اس های بالا داره اشتباهی اونا رو نصب کنم مشکلی پیش میاد؟
                    سلام.
                    ۱- میشه یه عکسی چیزی بزارید که ببینیم چه پیغامی میده بعد از ریستور؟
                    ۲-از سلامت چه چیزیش میخوایید مطمئن بشید؟
                    ۳- اره هر برنامه ای که تا ورژن مربوطش ریلیز بشه ساپورت میکنه
                    ۴- اموزش جیلبرک تو سایت هست
                    ۵-منظورتون از بعد از جیلبرک چیکار کنم دقیقا چه کارایی مد نظرتون هست؟
                    ۶-به اخرین ورژنی که واسش ریلیز شده باشه میتونید اپدیت کنید.
                    ۷-منظورتون رو نمیفهمم لطفا واضح تر بفرمایید.
                    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                      سلام.
                      ۱- میشه یه عکسی چیزی بزارید که ببینیم چه پیغامی میده بعد از ریستور؟
                      ۲-از سلامت چه چیزیش میخوایید مطمئن بشید؟
                      ۳- اره هر برنامه ای که تا ورژن مربوطش ریلیز بشه ساپورت میکنه
                      ۴- اموزش جیلبرک تو سایت هست
                      ۵-منظورتون از بعد از جیلبرک چیکار کنم دقیقا چه کارایی مد نظرتون هست؟
                      ۶-به اخرین ورژنی که واسش ریلیز شده باشه میتونید اپدیت کنید.
                      ۷-منظورتون رو نمیفهمم لطفا واضح تر بفرمایید.
                      ممنون عکس تا نیم ساعت دیگه اضافه میشه
                      مثلا ios8 یه اپ سویچر داره
                      اونو من روی 6 نصب کنم مشکلی پیش میاد یا نه؟
                      میشه رویه 6 تم 8 رو نصب کرد؟

نظر

• سلام. من آیپاد شافل دارم . گویا یه دکمه ای روفشار دادم کلیداش قفل شده برا باز کردن باید چیکارکنم؟ ممنون/

نظر

• نوشته اصلی توسط m_pokoora نمایش پست ها
                          سلام. من آیپاد شافل دارم . گویا یه دکمه ای روفشار دادم کلیداش قفل شده برا باز کردن باید چیکارکنم؟ ممنون/
                          کسی نیست جواب بده؟؟؟

نظر

• سلام
                            آیپاد تاچ 5 دارم بدون جیلبریک..ios 8.4.1.. باتریش بد کار نمی کنه ولی وقتی به 20% میرسه یا همون low battery چند دقیقه بعد خاموش میشه.. یعنی تا 20% تقریبا okeye یا یا شاید یکم..فقط یکم زود خالی میشه .. ولی از 20% به پایین به 17-18 که میرسه خاموش میشه.. چه باید کنم؟ (در ضمن در ورژن های پایینتر ios هم همین مشکل بود الانم آپدیت کردم بازم هست)
                            ویرایش توسط raba : https://i-phone.ir/forums/member/187467-raba در ساعت 27-08-2015, 07:56 PM

نظر

• سلام به همه ی اساتید و آیپاد بازها!
                              آقا من هنوز اپلی نشدم. میخواستم از بزرگان مشورت بگیرم.
                              الان یه LG G2 دارم که میخوام بفروشم و یه Ipod Touch 6 بگیرم. حالا چندتا سوال دارم:
                              1- باتری آیپاد نسل ششم تقریبا 1043 میلی آمپره (خیلی شبیه نسل پنجمه!) و من نگران اینم که نیاز مصرف روزانه منو نده.حالا مصرف روزانه من چیه؟ (حدودا 7.8 ساعت موزیک - 3.4 ساعت عکاسی و یه کم فیلم برداری - 4.5 ساعت وبگردی) الان گوشیه خودم راحت به من 30 ساعت شارژ میده.آیپاد6 چطوره؟
                              2- لنز دوربین و کیفیت دوربین عکاسیش خوبه؟ من یکی از علایق درجه یکم عکاسی ماکرو هست. دوربین خوبی داره؟ دیافراگم دوربین آیپاد که 2.4 هست و این یعنی عقب موندن نسبت به رقبا!
                              3- اپلیکیشن های زیادی واسش موجوده آیا؟ مثلا همه ی اپلیکشن های آیفون به آیپاد میخوره؟
                              4- عمر مفید دستگاه چند ساله؟ منظور اینه که از لحاظ نرم افزاری تا چند سال ساپورت میشه؟
                              5- باتریش قابل تعویض نیس؟ هیچ راهی نداره؟
                              6- ژیروسکوپ (همون قطب نما) و جی پی اس داره آیا؟
                              پیشاپیش از همه ی اون دوستان عزیزی که لطف میکنند و جواب منو میدن سپاس گذارم.

نظر

• آقا یکی تو این فروم نیس جواب منو بده؟ واقعا که...

نظر

صبر کنید ..
                                X