اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خدمت دوستان عزیز میخواستم سوالی رو بپرسم
    نرم افزاری هستش برای مدیریت باتری که در app store هم به صورت رایگان وجود داشته باشه؟ من باتریم زود زود تموم میشه اگه نرم افزاری سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید استفاده کنم

نظر

• سلام

عزیزان من ایپادمو به ورژن فعلی 5.1.1 ریستور کردم بعد با redsn0w جیلبریک کردم ، appsynce 5 رو هم نصب کردم ولی هر کار میکنم موقع نصب برنامه این ارور رو میده : verification failed as the authority is invalid

عکس :

http://8pic.ir/images/08383112255945859656.jpg

نظر

• مشکل حل شد appsync مورد داشت . . .

نظر

• نوشته اصلی توسط homanjj نمایش پست ها
          دوستان ايپاد تاچ٥ فقط بايد با pc شارژ كرد?!

Sent from my iPod touch using Tapatalk - now Free
          اگه شارژر اصلی آیفون هم باشه میشه.

نظر

• سلام!
            آیپاد تاچ 5 با وای فای از همه برنامه ها میشه استفاه کرد به جز اینستاگرام و وایبر این ارور رو میده وقتی میخوام ساین این بشم!

آیپاد تاچ 5 رو میشه با شارژر آیفون 4s شارژ کرد یا با همون pc بهتره؟

نظر

• سلام

من وقتی توی Settings/Wi-Fi می رم و اسم وایرلسم رو انتخاب می کنم که رمزمو بدم و به اینترنت وصل بشم، تا روی اسم وایرلس می زنم، این صفحه می یاد:

[IMG][/IMG]

حالا نمی دونم باید چی کار کنم و چی رو بزنم؟

لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام
                آیپد 4 (مدل a1460) مال یکی از آشناهاس که از آلمان خریداری شده، هر چی گشتم برنامه تلفن نداشت، مخاطبین و پیامها رو داره، برنامه wephone روش نصب بود با اون میشد تماس گرفت (جالبه هر بار یه شماره می افتاد)
                برنامه تلفن باید روش نصب بشه ؟ حذف شده یا اصلاً ندارن؟ چکار باید کرد؟

ویرایش:
                سرچ کردم جواب سوال رو پیدا کردم
                نمیشه تماس گرفت مگه با برنامه های اینترنتی مثل وایبر !!
                ویرایش توسط azure : https://i-phone.ir/forums/member/25728-azure در ساعت 13-12-2013, 02:11 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط azure نمایش پست ها
                  سلام
                  آیپد 4 مال یکی از آشناهاس که از آلمان خریداری شده، هر چی گشتم برنامه تلفن نداشت، مخاطبین و پیامها رو داره، برنامه wephone روش نصب بود با اون میشد تماس گرفت (جالبه هر بار یه شماره می افتاد)
                  برنامه تلفن باید روش نصب بشه ؟ حذف شده یا اصلاً ندارن؟ چکار باید کرد؟
                  دوست عزیز ، عنوان این تاپیک برای آیپاد می باشد نه آیپد!
                  جفتشون هم قابلیت تماس را ندارند.

نظر

• سلام. من یه مشکل دارم. امیدوارم بتونید کمکم کنید. من به تازگی آیپاد تاچم رو از ios 4.3.3 به آخرین ios ارائه شده برای این دستگاه (یعنی ios 6.1.5) آپدیت کردم.حالا مشکلی که وجود داره اینه که push notification برای همه برنامه های من غیر فعاله. یعنی با وجود این که توی قسمت setting > notifications > notification center برای همه برنامه ها on هست ، اما باز هم نوتیفیکیشن برنامه ها غیر فعاله و تا زمانی که وارد برنامه نشدم ، pm های جدید نشون داده نمی شه. network setting رو هم یه بار ریست کردم ، باز هم درست نشد.
                    مثلا توی setting > notifications برای برنامه wechat : همه آیتمها on هست اما وقتی وارد برنامه wechat می شم و به قسمت نوتیفیکیشن می رم(از داخل این برنامه) ، می بینم که نوشته : "نوتیفیکشن این برنامه برای شما disable هست و باید توی قسمت setting گوشی ، نوتیفیکشنتون رو enable کنید" !!!!

نظر

• سلام
                      ارور 1600 واسه ریستور به 4.2.1 در آیپاد 4 چجوری حذف میشه؟
                      ireb هم استفاده کردم
                      ipsw با ifaith ساختم
                      ممنون اگه کمک کنید
                      ویرایش توسط Ipad nerd : https://i-phone.ir/forums/member/116672-ipad-nerd در ساعت 14-12-2013, 11:10 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                        دوست عزیز ، عنوان این تاپیک برای آیپاد می باشد نه آیپد!
                        جفتشون هم قابلیت تماس را ندارند.
                        من دیروز آیپد خوندم :دی
                        در هر صورت ممنون

نظر

• سلام
                          میشه توضیح بدید که جیلبریک کردن چه مزایایی داره ؟
                          با جیلبریک بلوتوث فعال میشه یا اینکه باید کار دیگه ای کرد ؟!
                          ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط vanik-ing نمایش پست ها
                            سلام
                            میشه توضیح بدید که جیلبریک کردن چه مزایایی داره ؟
                            با جیلبریک بلوتوث فعال میشه یا اینکه باید کار دیگه ای کرد ؟!
                            ممنون
                            نکات مثبت جیلبریک :

1- بلوتوث :
                            شاید یکی از مسائلی که همواره برای دارندگان دیوایسهای اپل آزاردهنده بوده است ، نداشتن قابلیت بلوتوث به طور کامل است . اپل تاکنون توضیح قانع کننده ای برای این ضعف ارائه نداده است و همچنان هم قصد ندارد آنرا برطرف کند . بله شما نمیتوانید با آیفون ۳ میلیون تومانی خود ، یک بلوتوث ساده ارسال کنید و بعد از آنهم باید تا دو ساعت به دوستانتان توضیح بدهید که گوشیتان خراب نیست و کلاس هم نمیذارید ، فقط بلوتوث آن محدود است !
                            ولی وقتی جیلبریک کنید ، میتوانید با استفاده از توییک هایی مانند Air Blue Sharing ، Celeste ، iBluetooth و .. براحتی هر فایلی رو که میخواهید ارسال کنید و دریافت کنید و هیچ محدودیتی هم ندارید .

2- نصب نرم افزار و بازی کرک شده : در این جا کاربران به دو دسته تبدیل میشوند ، آنهایی که کاملا فرهنگ کپی رایت توی خونشان است و اصلا زیربار نرم افزار کرک شده نمیروند ! ایندسته اعتقاد دارند که باید بازی و برنامه را از اپ استور بخرید و حقوق برنامه نویس را ضایع نکنید ، که البته حرفشان هم درست است .اما خب دسته ی دوم هم هستند که اصلا اگر سری کامل برنامه ی iLife را بر روی دیوایسشان نداشته باشند شب خوابشان نمیبرد ! خب مطمئنا این افراد ترجیح میدهند تا برنامه ها را به طور رایگان و کرک شده بر روی دیوایسشان داشته باشند .شاید بگویید که میشود از سرویس های چینی و بدون جیلبریک استفاده کرد ، اما آیا تاکنون از کلکسیون ارورها و کمبود سرعت که در قالب یک برنامه به زبان چینی عرضه شده اند ، خسته نشده اید ؟ آیا تاکنون سرعت دانلود مستقیم از اپل اپس و ۲۵pp را باهم مقایسه نکرده اید ؟ آیا تاکنون مجبور نشده اید برای بدست آوردن سینک آیتیونز ، کل برنامه های خود را پاک کنید و دوباره …؟اما به محض اینکه دیوایس خود را جیلبریک کنید و توییک های مربوطه را نصب کنید ، میتوانید بهترین بازی ها و برنامه های روز را با بیشترین سرعت ممکن و به طور مستقیم از اپل اپس و یا هر سایت دیگری دانلود کنید و بدون هیچ سختی و اروری بر روی دیوایستان نصب کنید . درضمن سینک آیتیونز را از دست نمیدهید و همچنان میتوانید به طور کامل از تمام قابلیت های آیتیونز استفاده کنید .

3- تغییر تم و ظاهر iOS : حتما شما هم دوستان اندرویدی ای دارید که تم جدیدترین نسخه ی آی او اس را روی دیوایس خودشون نصب کردند و به شما هم طعنه میزنند ! بله این هم یکی از امکاناتی است که اپل به شما اجازه نمیدهد داشته باشید . ظاهر آی او اس هرچقدر هم که زیبا و حرفه ای باشد ، اما بازهم بعد از مدتی تکراری میشود و شاید دلتان بخواهد برای تنوع هم که شده ، آنرا تغییر دهید و به سلیقه ی خودتان تبدیلش کنید .شما بعد از جیلبریک کردن و با نصب توییک هایی مانند DreamBoard و WinterBoard میتوانید هر بلایی که دوست دارید بر سر ظاهر iOS خود بیاورید ! مثلا میتوانید کاری کنید که صفحه ی قفل ، به جای اینکه به صورت معمولی باز شود ، مثل شیشه خورد شود و ناپدید شود ، یا مثلا میتوانید تم بازیگران و یا فیلم مورد علاقه ی خودتان را انتخاب کنید و مانند کامپیوتر ، به صورت یکجا تمام صداها و رنگها را تغییر دهید . یا مثلا میتوانید ظاهر آی او اس های قدیمی را به دیوایستان بدهید .

4- نصب توییک های کاربردی : اپل به شما اجازه نمیدهد با سه بار فشار دادن دکمه ی پاور ، موزیک پخش کنید ! یا با دوبار زدن به پشت آیفونتان اس ام اس بفرستید ! اما جیلبریک برای شما این کار را میکند . همانطور که گفتم سایدیا مانند یک اپ استور برای دیوایس های جیلبریک شده است . شما میتوانید با جستجو در آن تعداد زیادی از توییک های مختلف و بدردبخور پیدا کنید که قابلیتهای ویژه ای را به گوشی شما اضافه میکنند . قابلیتهایی که اپل حتی بعضی از آنها را بدلیل کاربردی بودنشان ، در نسخه های بعدی iOS به کار میگیرد ! مثلا توییک هایی وجود دارند که به مالتی تسکینگ شما مجموعه ای از میانبرهای مفید را اضافه میکنند ؛ یا توییکی که هنگام خاموش کردن دیوایس ، مانند کامپیوتر به شما چند گزینه را ارائه میکنند . تعداد زیادی توییکهای سرگرم کننده و حتی بازی های جالب در سایدیا وجود دارد که شما میتوانید مدت زیادی با آنها سرگرم شوید . حتی میتوانید تعداد زیادی موزیک و عکس جالب و زیبا نیز از سایدیا دریافت کنید .

5- دسترسی به فایلهای سیستمی : شاید این مورد برای خیلی از افراد مهم نباشد ، اما افرادی نیز هستند که از این قابلیت استفاده ی زیادی میکنند و نیاز زیادی به این دسترسی دارند که دراینصورت ، جیلبریک خیلی برایشان مهم است .

نکات منفی جیلبریک :

1- قابلیت آپدیت iOS از خود دیوایس ( آپدیت OTA ) : اگر شما دیوایستان را جیلبریک کنید ، دیگر نمیتوانید آپدیت iOS را به صورت اتوماتیک از خود دیوایس انجام دهید و اگر بخواهید دیوایستان را آپدیت کنید ، باید آنرا از طریق نرم افزار آیتیونز کامپیوتر ، ریستور و سپس آپدیت کنید .

2- امنیت : البته اینطور نیست که به محض جیلبریک کردن ، تمام ویروسها و هکرها به شما هجوم بیاورند و دیوایستان آسیب ببیند ، اما با جیلبریک کردن ، تعدادی از دیوارهای محافظی که اپل دور دیوایس کشیده است ، از بین میرود و شما درمعرض خطر بیشتری قرار خواهید گرفت .

3- کاهش سرعت : این موضوع بعد از جیلبریک و نصب توییک های مختلف اتفاق میفتد . کاهش سرعت حتما اتفاق خواهد افتاد اما مقدار آن به دیوایس شما ، نسخه ی iOS شما و توییک هایی که نصب میکنید بستگی دارد .

4- افزایش مصرف باتری: این مورد به طور حتمی نیست و شما تغییر آشکاری را مشاهده نخواهید کرد . اما ممکن است توییکهایی نصب کنید که آنها باعث این افزایش مصرف بشوند . البته بازهم به دیوایس و نوع استفاده ی شما بستگی دارد .

5- کاهش پایداری : شما با جیلبریک کردن ، تعداد زیادی از قفل ها را میشکنید و تغییر زیادی بر روی سیستم عامل ایجاد میکنید ، پس طبیعی است که تعداد هنگ کردنها و ریستارت شدن های گوشی از حالت عادی بیشتر شود که البته بازهم به توییک هایی که نصب میکنید بستگی دارد .

در ضمن میتوانید برای اینکه جیلبریک کردن به دیوایس شما آسیب نزند ، موارد زیر را رعایت کنید :
                            • از نصب تعداد زیادی توییک بپرهیزید .

• توییکهایی که نمیشناسید و در سورسهای غیر معتبری هستند ، نصب نکنید .

• توییکهای خود را تنها از سورس های مطمئن نصب کنید .

• هنگامی یک توییک درحال نصب است ، از سایدیا خارج نشوید .

• قبل از وارد شدن به سایدیا ، مالتی تسکینگ خود را خالی کنید .
                            ویرایش توسط Amirabbas Gh : https://i-phone.ir/forums/member/127211-amirabbas-gh در ساعت 31-12-2013, 12:39 AM

نظر

• توییک چیست ؟!!

نظر

• آیپاد 4 دارم جیلبریک نیست
                                از app store خود آیپاد واتس اپ نصب کردم ولی کار نمیکنه ! میزنه ( sorry ,your device is currently not supported. )
                                واسه اینستاگرامم همینطور ، میزنه ( sorry , we could`t connect to our login server. please confirm you have an internet connection and try again in a moment. )
                                مشکلش چی میتونه باشه ؟!
                                p.s : اونقدی عقلم میرسه که نتم وصل باشه بعد وارد اینا شم !!!
                                ممنون
                                ویرایش توسط vanik-ing : https://i-phone.ir/forums/member/148630-vanik-ing در ساعت 01-01-2014, 03:05 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X