اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hojats نمایش پست ها
    همچنان منتظر جواب
    دوستان جواب ایشون رو هم بدید .. البته خودم نمیدونم اما میدونم میشه آی او اس را آپدیت کرد به 5 و اول باید نرم افزار آیتونز را از سایت اپل دانلو و نصب کنید...دوستان راهنمایی میکنند..نگران نباشید....

نظر

سلام
      من آیپادم رو با اپل آی دی یه شخص دیگه و یه کامپیوتر دیگه به ios 5 آپدیت کردم و بعدشم از لایبرری همون شخص موزیک و موزیک ویدیوها و یه سری اپ ریختم روش
      الان که با کامپیوتر خودم می خوام روش موزیک بریزم نمیشه
      ترنسفر پرچیس رو هم میزنم بازم کار نمی کنه

نظر

سلام ، بچه ها من یه آیپاد کلایسک 80 دارم که تا دیروز همه جوره کار می کرد و تا حالا هیچ مشکلی نداشته
        دیشب زدمش به شارژ و امروز صبح که دیدمش تمام آهنگهاش پاک شده خود به خود !
        آیتونز هم وقتی وصلش می کنم میگه : itunes cannot read the contents of this ipod
        وقتی به کامپیوتر وصل میشه فضای پر هستا یعنی جای اهنگها هنوز هست ولی داخلش هیچی نمیاره !
        دوستان اگه راهنماییم کنند که این مشکل حل بشه ممنون میشم چون رو این آیپاد 5 ساله من آهنگ و اینا می ریزم همش بپره خیلی مصیبت میشه !

نظر

وای فای ایپاد من کار نمی کنه !!
          با همون وای فای با پی سی کانکت میشم هیچ مشکلی نیست
          ولی با ایپاید کانکت می شم
          کانکت میشه
          ولی وقتی می زنم رو یه سایت که بره اینو مینویسه:
          cannot open page
          safari cannot open the page because it is not connected to the internet

چیکار کنم !!!؟

نظر

نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
            وای فای ایپاد من کار نمی کنه !!
            با همون وای فای با پی سی کانکت میشم هیچ مشکلی نیست
            ولی با ایپاید کانکت می شم
            کانکت میشه
            ولی وقتی می زنم رو یه سایت که بره اینو مینویسه:
            Cannot open page
            safari cannot open the page because it is not connected to the internet

چیکار کنم !!!؟
            سیستم رو خاموش کن، وای فای دیوایس رو هم خاموش کن.

وای فای رو روشن کن، آیپادتو به سیستم وصل کن و سیستمو روشن کن. درست میشه

نظر

مودمو یه بار خاموش روشن کردم درست شد ... ولی خیلی عجیب بود !
              اخه با لپ تاپم کار می کردم مشکلی نبود !!!

ممنون !

نظر

نوشته اصلی توسط sepehrcuber نمایش پست ها
                مودمو یه بار خاموش روشن کردم درست شد ... ولی خیلی عجیب بود !
                اخه با لپ تاپم کار می کردم مشکلی نبود !!!

ممنون !
                بعضی وقتا سیستم IP Conflict تشخیص میده و اون موقع یکی از دیوایس های استفاده کننده از وایرلس سرویسش قطع میشه

نظر

نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                  كيفيت صوتي إيباد شافل من توي ماشين خيلي آفت ميكنه ،كابلش إز نوع عاليه يعني ٣٥ هزار خريدم و خروجي ماشين هم خيلي بعيد مي دونم خراب باشه . كسي با اين مشكل برخورد كرده تا حالا؟
                  جالبه، من تا به حال آزمایش نکرده بودم. کیفیت به قدری افت می کنه که مطلقا قابل استفاده نیست. ظاهرا آیپاد شافل برای استفاده از طریق بلندگوهای ماشین ساخته نشده!

نظر

Az nazare mohandesi tojihi barash nemisheh avord, be nazaram in iradeh apple hast, ipod bayad tooye mashin betooneh ba music player joint she, hala har ipodi ba har zarfiyati, bazam migam heyf steve beyne ma nist, too in yek hafteh 2ta irad az tolidatesh gereftam!!

نظر

az nazare mohandesi tojihi barash nemisheh avord, be nazaram in iradeh apple hast, ipod bayad tooye mashin betooneh ba music player joint she, hala har ipodi ba har zarfiyati, bazam migam heyf steve beyne ma nist, too in yek hafteh 2ta irad az tolidatesh gereftam!!
                      اولا که به قوانین احترام بزارید و فارسی تایپ کنید!

دوما مشکلاتی که خود اپل داره در اصل مربوط به انحصار طلبی و در اصل کپی رایت خودش هست!

نظر

ایپاد شافل

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                        اولا که به قوانین احترام بزارید و فارسی تایپ کنید!

دوما مشکلاتی که خود اپل داره در اصل مربوط به انحصار طلبی و در اصل کپی رایت خودش هست!
                        چشم دوست عزیز، ممنون از تذکرتون. راستش من ارتباط اینکه آیپاد شافل توی ماشین نمیتونه موزیک رو پخش کنه با مساله کپی رایت رو متوجه نمیشم. وقتی من و شما اسم آیپاد رو میشنویم جزو اولین چیزهایی که به ذهن میاد امکان پخش موسیقیهای دلخوامون در هز مکان من الجمله توی ماشین هست وگرنه من می تونم با موبایلم هم به همون موسیقی گوش بدم . درست نمیگم؟ (حالا بگذریم ا اینکه من به نماینده اپل گفتم که دقیقا این آیپاد رو برای ماشین فقط میخوام و کابلش رو هم خودشون دادن و یک کلام نگفتن این محصول قابلیت پخش در اتومبیل رو نداره.)
                        ویرایش توسط Nejatian : https://i-phone.ir/forums/member/50786-nejatian در ساعت 22-10-2011, 10:33 AM

نظر

چشم دوست عزیز، ممنون از تذکرتون. راستش من ارتباط اینکه آیپاد شافل توی ماشین نمیتونه موزیک رو پخش کنه با مساله کپی رایت رو متوجه نمیشم. وقتی من و شما اسم آیپاد رو میشنویم جزو اولین چیزهایی که به ذهن میاد امکان پخش موسیقیهای دلخوامون در هز مکان من الجمله توی ماشین هست وگرنه من می تونم با موبایلم هم به همون موسیقی گوش بدم . درست نمیگم؟ (حالا بگذریم ا اینکه من به نماینده اپل گفتم که دقیقا این آیپاد رو برای ماشین فقط میخوام و کابلش رو هم خودشون دادن و یک کلام نگفتن این محصول قابلیت پخش در اتومبیل رو نداره.)
                          دقت کنید تعداد ضبط هایی که با آیپاد یا آیفون کار میکنن محدود هست!

و علت اصلیشم اینه که خود اپل باید تاییدشون کنه. دقت کنید ضبطتون باید باهاش سازگار باشه و نه کابل! کابل درون جعبه خود آیپاد بهترین گزینه برای اتصال به شارژر و همچنین پخش کننده موسیقی هست

بهتره که اول ببینید ضبطتون تایید شده هست یا نه. معمولا وقتی ضبط رو روشن کنید اینو نوشته:

waiting for usb/ipod
                          و اگر با آیپادتاچ و آیفون سازگار باشه:

waiting for usb/iphone

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                            دقت کنید تعداد ضبط هایی که با آیپاد یا آیفون کار میکنن محدود هست!

و علت اصلیشم اینه که خود اپل باید تاییدشون کنه. دقت کنید ضبطتون باید باهاش سازگار باشه و نه کابل! کابل درون جعبه خود آیپاد بهترین گزینه برای اتصال به شارژر و همچنین پخش کننده موسیقی هست

بهتره که اول ببینید ضبطتون تایید شده هست یا نه. معمولا وقتی ضبط رو روشن کنید اینو نوشته:

و اگر با آیپادتاچ و آیفون سازگار باشه:
                            مرسی دوست عزیز برای توضیحاتتون، من چک کردم، مطابق دفترچه راهنمای ماشین، آیپاد با ضبط سازگاره ( یعنی رسما آیپاد اسم برده شده ) . توی چندتا ماشین دیگه هم که آیپاد کلاسیک استفاده می کنن تست کردم ولی کیفیت بسیار تنزل می کنه!غیر قابل استفاده اس

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                              مرسی دوست عزیز برای توضیحاتتون، من چک کردم، مطابق دفترچه راهنمای ماشین، آیپاد با ضبط سازگاره ( یعنی رسما آیپاد اسم برده شده ) . توی چندتا ماشین دیگه هم که آیپاد کلاسیک استفاده می کنن تست کردم ولی کیفیت بسیار تنزل می کنه!غیر قابل استفاده اس
                              نه من با آیپاد تاچ تست میکنم خیلی خوبه.

تازه Transmiter های گریفین امکان پخش از طریق سیگنال رادیو هم بهتون میده

نظر

كيفيت صوتي إيباد شافل من توي ماشين خيلي آفت ميكنه ،كابلش إز نوع عاليه يعني ٣٥ هزار خريدم و خروجي ماشين هم خيلي بعيد مي دونم خراب باشه . كسي با اين مشكل برخورد كرده تا حالا؟
                                درود
                                میشه مدل دقیق پخش و کابل رو ذکر کنید؟ امیدوارم بتونم کمک کنم.
                                .There is no knowledge that is not power

نظر

صبر کنید ..
                                X