اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط tehraner نمایش پست ها
    آیا کابل آی پاد شافل با کابل آی پادهای دیگر فرق می کند؟
    کدووم کابل منظورتون هست؟ یکی از تفاوتهاش با سایر آیپاد ها و ایفون اینه که

connector pinout به جای 30 تا شده 4 تا و همین یه سری اشکالات رو ایجاد کرده.

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
      کدووم کابل منظورتون هست؟ یکی از تفاوتهاش با سایر آیپاد ها و ایفون اینه که

connector pinout به جای 30 تا شده 4 تا و همین یه سری اشکالات رو ایجاد کرده.

همان کابل که داخل جعبه آی پاد شافل هست منظورمه، کابلی که برای انتقال موسیقی به کامپیوتر متصل می کنیم
      می خواهم ببینم کابل آی پاد شافل با کابل آی پاد نانو با هم فرق دارند؟

نظر

همان کابل که داخل جعبه آی پاد شافل هست منظورمه، کابلی که برای انتقال موسیقی به کامپیوتر متصل می کنیم
        این کابل آیپاد شافل هست و اگه Pinout رو ببینید 4 قسمت شده. من آیپاد دیگه ایی ندارم. شرمنده.

نظر

• سلام خسته نباشید من وقتی ایپادم رو به ایتیونز وصل میکنم بک اپ گرفتنش انقدر طول میکشه که کلا بیخیال نصب برنامه با ایتیونز شدم
          مشکل از کجاست؟

نظر

خیر، کابل اصلی اپل برای تمام محصولات یکی هست.

نوشته اصلی توسط moh.persian نمایش پست ها
            سلام خسته نباشید من وقتی ایپادم رو به ایتیونز وصل میکنم بک اپ گرفتنش انقدر طول میکشه که کلا بیخیال نصب برنامه با ایتیونز شدم
            مشکل از کجاست؟
            اگر روی ورژن5 هستید، بکاپ رو در آی کلود تنظیم کنید کمتر طول میکشه و چون در بکگراند هست مشکلی بوجود نمیاره

نظر

• سلام ببخشید من یک برنامه از سیدیا روی آیپادم نصب کردم. نیاز به ریبوت داشت. وقتی ریبوت کردم دیگه بعد لوگو اپل صفحه سفید می شد و دوباره ریبوت می کرد. باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط tnt.tiger نمایش پست ها
                سلام ببخشید من یک برنامه از سیدیا روی آیپادم نصب کردم. نیاز به ریبوت داشت. وقتی ریبوت کردم دیگه بعد لوگو اپل صفحه سفید می شد و دوباره ریبوت می کرد. باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                چه ورژنی هستی؟با چی جیلبریک کردی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط tnt.tiger نمایش پست ها
                  سلام ببخشید من یک برنامه از سیدیا روی آیپادم نصب کردم. نیاز به ریبوت داشت. وقتی ریبوت کردم دیگه بعد لوگو اپل صفحه سفید می شد و دوباره ریبوت می کرد. باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ help!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                  مشکل از جیلبرکه.

مال منم همینطور میشد. ریستور کردم و بعد درست شد.

اگر میتونی با کاستوم جیل نکن

نظر

• چجوری میشه تو newsstand مجله ریخت به طور دستی نه با دانلود؟

نظر

• ظاهرا برای امکان پخش موزیک از آیپاد شافل در ماشین باید اینو بخرم :

Buy Kensington PowerBolt Duo Car Charger and use one USB port to charge iPod in a ca

حالا کسی اطلاع داره این رو از کجا میشه خرید و چنده ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nejatian نمایش پست ها
                        ظاهرا برای امکان پخش موزیک از آیپاد شافل در ماشین باید اینو بخرم :

Buy kensington powerbolt duo car charger and use one usb port to charge ipod in a ca

حالا کسی اطلاع داره این رو از کجا میشه خرید و چنده ؟
                        عزیز جان شما داری دو برابر پول شافل براش خرج می کنی! ولش کن تو ماشین با آیفونت موزیک گوش کن!

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                          خیر، کابل اصلی اپل برای تمام محصولات یکی هست.

اگر روی ورژن5 هستید، بکاپ رو در آی کلود تنظیم کنید کمتر طول میکشه و چون در بکگراند هست مشکلی بوجود نمیاره
                          دوست عزیز سوال ایشون در مورد کابلی هست که با جعبه محصول میاد ، مطابق مقایسه خود اپل در مورد آیپادهای مختلف ، کابل آیپاد شافل نوع خاص خودش هست. لینک پیوست ، قسمته In Box رو ببینید.

Apple - iPod - Compare iPod models and find the right one for you.

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                            عزیز جان شما داری دو برابر پول شافل براش خرج می کنی! ولش کن تو ماشین با آیفونت موزیک گوش کن!
                            تا حالا دو برابر بیشتر شده!! می تونم آگهی بدم ، فروش انواع کابل !

نظر

• نوشته اصلی توسط moh.persian نمایش پست ها
                              چه ورژنی هستی؟با چی جیلبریک کردی؟
                              4.3.3 / redsnow 18

نظر

• چطوری میتونم یک فیریموری که از قبل دانلود کردم رو نصب کنم ؟؟؟؟؟ مرسی.
                                4.3.3

نظر

صبر کنید ..
                                X