اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط nejatian
    car: Bmw 2009
    cable: Monster cable

مرسی دوست عزیز. توی دفترچه ماشین قید شده که قسمت آیپاد در ماشین قابل استفاده هست.
    آقا شما میتونی توی ب.م.و بدون کابل خاصی هم استفاده کنی....

کابل خود آیپاد بهترین گزینست

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
      آقا شما میتونی توی ب.م.و بدون کابل خاصی هم استفاده کنی....

کابل خود آیپاد بهترین گزینست
      استاد ، آیپاد شافل با یه کابل یو اس پی میاد ولی ماشین من خروجیه یو اس پی نداره ! برای همین خریدم.

نظر

نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
        استاد ، آیپاد شافل با یه کابل یو اس پی میاد ولی ماشین من خروجیه یو اس پی نداره ! برای همین خریدم.
        باید برای ماشین تبدیل usb میخریدید چون مانستر اصولا برای اتومبیلهای آلمانی و آیپاد شافل تولید نشده

نظر

سلام
          من یه آیپاد تاچ دارم که جیلبریک شده و سیدیا و appsync توش نصبه.
          ولی هر برنامه که میخوام نصب کنم چه از آیتونز و چه از installous ارور میده و نصب نمیشه.
          مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
          ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط amin3kk نمایش پست ها
            سلام
            من یه آیپاد تاچ دارم که جیلبریک شده و سیدیا و appsync توش نصبه.
            ولی هر برنامه که میخوام نصب کنم چه از آیتونز و چه از installous ارور میده و نصب نمیشه.
            مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟
            ممنون
            عکس از ارور بزار یا متنشو بنویس

نظر

عکس از ارور بزار یا متنشو بنویس
              وقتی برنامه رو از طریق iFunbox میریزم توی اینستالوس این ارور توی اینستالوس میاد:
              Installation failed:Invalid IPA
              چندین برنامه مختلف تست کردم، جواب نداده.

نظر

نوشته اصلی توسط amin3kk نمایش پست ها
                وقتی برنامه رو از طریق ifunbox میریزم توی اینستالوس این ارور توی اینستالوس میاد:
                Installation failed:invalid ipa
                چندین برنامه مختلف تست کردم، جواب نداده.
                خب با آیتونز نصب کن....

ببین اون چه اروری میده و متنشو اینجا بزار تا بتونم راهنماییت کنم.

نظر

سلام. من یه ایپاد 4 8گیگ دارم. یه بار بعد از این که خاموش شد دیگه بالا نیومد یهنی اصلا روشن نمیشه. فقط وقتی وصلش میکنم به برق علامت باطری رو نشون میده. باید چی کار کنم؟

نظر

برنامه siri رو نمیشه روی آیپاد تاچ 4 نصب کرد؟ من شنیدم که هکذ ها این کارو کردن!!!

نظر

نوشته اصلی توسط beny1369 نمایش پست ها
                      برنامه siri رو نمیشه روی آیپاد تاچ 4 نصب کرد؟ من شنیدم که هکذ ها این کارو کردن!!!
                      پورت شده ولی برای نصبش هنوز راهی نیست.....

البته چند تن از دوستانم ادعای استفاده از این قابلیت رو داشتند ولی وقتی ازشون خواستم آیپاد یا آیفونشون رو نشون بدن گفتن ریستور کردیم

نظر

نوشته اصلی توسط beny1369 نمایش پست ها
                        http://www.i-phone.ir/forums/thread5...tml#post509397
                        اینو بخونید

نظر

نوشته اصلی توسط euwars نمایش پست ها
                          البته کلکی تو کار هکر ها هست چون معمولا همچین چیزی رو حتی خرابش رو هم میدن بیرون تا بقیه تست کنن

نظر

البته کلکی تو کار هکر ها هست چون معمولا همچین چیزی رو حتی خرابش رو هم میدن بیرون تا بقیه تست کنن
                            شما تست نکن و الکی هم نگو کلکی تو کار هست !!
                            انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

واقعا واست متاسفم ،

نظر

با سلام

یکی از دوستان من دی ماه پارسال یک آیپاد تاچ 4 مدل 8 گیگ از دبی براش کادو اوردن. نسخه فریمورش در زمان تحویل 4.2.1 بوده ولی هنگام جیلبریک آیپادش به یک سری مشکلات عجیبی برخورد کردم که منو مشکوک به ایراد سخت افزاری آیپادش کرده.(ماجرا مربوط به یک ماه پیشه)

اول از همه قبل از جیلبریک آیپادش رو reset کردم و دیگه آیپاد بالا نیومد! بعد به 4.3.3 که ریستور کردم وقتی آیپادش بالا اومد تو صفحه اصلی دقیقا هیچی نبود! نکته جالب اینجاست که بعد از ریستور با وجود این وضعیت itunes شناختش ولی ظاهرا هیچکاری نمیتونست بکنه! بعد با redsn0w جیلبریکش کردم به امید اینکه مشکل حل بشه اما اواسط جیلبریک قفل کرد و بعد از restart کردن ظاهرا آیپاد بالا اومد اما صفحه آیپاد خاموش بود! وقتی به itunes رفتم دیدم همه چی رو به راهه و در صفحه اصلی تمامی برنامه ها برگشتن به همراه cydia ولی مشکل اینجا بود که صفحه اصلی خاموش بود!

دست آخر مجبور شدم به 4.3.5 update کنم و بعد از اون آیپاد بدون مشکل بالا اومد و تا الان هم مشکلی نداشته. اما سوالی که من دارم اینجاست که مشکل این آیپاد میتونه سخت افزاری باشه؟ اگه سخت افزاریه مربوط به کدوم قسمت دستگاه میشه؟ حدود هزینه تعمیرش چقدره یا اصلا میارزه که تعمیرش کرد؟

ظاهرا فاکتور خرید رو که نداره اما گفته شاید عید بره دبی. اینطور که من شنیدم طرفای عید امسال اولین apple store تو دبی افتتاح شده. با توجه به اینکه دستگاهش در حال حاضر جیلبریک نشده اگه ببره اونجا براش تعمیر یا تعویض میکنن؟

نظر

صبر کنید ..
                                X