اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان آيپادمو دادم برنامه ريختن طرف كن واسه اينكه اهنگاتو بريزي برو تو قسمت سينك فقط تيك اهنگو بزن و بقيه تيكارو بردار ولي بازهم وقتي مي خوام سينك كنم اين پيغامو ميده:
    the ipod is synced with another itunes library do you want to erase this ipod and sync with this itunes library
    ممنون ميشم بگين بايد چي كار كنم؟
    ویرایش توسط mohamad h : https://i-phone.ir/forums/member/71711-mohamad-h در ساعت 10-12-2011, 10:04 PM

نظر

• سلام دوستان من میخواستم یه ایکون به پایین ایپادم اضافه کنم بهد از این که ایکون رو اوردم پایین ایکون سیتینگ که پایین بود خذف شد. چطوری باید برش گردونم؟ خواهش میکنم کمک کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط alak نمایش پست ها
        سلام دوستان من میخواستم یه ایکون به پایین ایپادم اضافه کنم بهد از این که ایکون رو اوردم پایین ایکون سیتینگ که پایین بود خذف شد. چطوری باید برش گردونم؟ خواهش میکنم کمک کنید
        شما آیکان رو میخواستید به نوار Dock منتقل کنید؛ که در حالت عادی نهایت بتونید 4 تا آیکان بهش اضافه کنید؛ حالا حتما ستینگ اومده رو هوم اسکرین

نظر

• سلام.
          من دیروز برنامه های infinifolders ‎و infiniboards‏ رو از سیدیا نصب کردم.
          امروز برنامه bigify+ رو نصب کردم.گفت ریاسپرینگ کن که کردم.همین طوری توی ری اسپرینگ موند.
          بردمش به dfu‏ ‏.میفرمایید چی کارش کنم؟
          ورژن 4.2.1 ام و با رداسنو جیل بریک کردم.
          ممنون.
          ویرایش توسط Rhodes : https://i-phone.ir/forums/member/43982-rhodes در ساعت 13-12-2011, 07:38 AM

نظر

• من موندم كي قيمت ايپاد مياد پايين تاحالا چنجا رفتم اما به من گفتن الان خوب نبست بخري كسي ميتونه يه قيمت ثابت به من بده با يكم راه نماي براي خريد ايپاد؟

نظر

• يه سؤال ديگه ايپاد بهتره يا گلكسي پلير؟

نظر

• نوشته اصلی توسط naimi نمایش پست ها
                يه سؤال ديگه ايپاد بهتره يا گلكسي پلير؟
                معلومه!

فقط آیپاد!

اینو بعد از امتحان کردن نزدیک 15 مدل مختلف از پلیر های مختلف میگم

نظر

• سلام دوستان من آیپاد تاچ ۲g ام رو بعد ۷ ماه روشن کردم بعد erase all setting and contents رو زدم الان روی اپل گیر کرده و هر چی ریسارت می کنم باز هم گیر می کنه و بالا نمی آید .

نظر

• دوستان ایپاد تاچ من رو ورژن های 5 به بالا یک مشکلی عجیب براش پیش اومده اون اول که بتا 5 اومده بود رفته بودم 5 نمیتونستم اهنگ فیلم یا کتاب سینک کنم (تو ایتونز اسمشون به لیست اضافه میشد ولی اسم ها خاکستری میموند - برای همه اینجوریه تا سینک بشه بعدش نوشته ها پر رنک میشه - و اصلا چیزی اضافه نمیشد) اول فکر کردم چون بتا هست مشکل داره ولی امروز بعد از 3 ماه دیگه طاقتم تموم شد و ایپادمو بردم 5.0.1 که باز هم همین مشکل روش هست ریستور هم کردم ریست هم کردم جواب نداد (جیلبریک نکردم نه رو بتا نه رو 5.0.1 ) کسی نظری نداره چیکارش باید بکنم ؟

نظر

• سلام دوستان آیپاد من ورژن 4.3.3 هست و cydia هم روش نصب کردم ولی وقتی می خوام با آیتونز App داخلش بریزم این ارور رو میده(0xE8008001), ولی App های free خود آیتونز رو به راحتی نصب میشه . لطفا راهنمایی کنید که بتونم App داخلش بریزم. خیلی ممنون!

نظر

• دوستان کمک کنید

یه آیپاد 2 دارم ، کلا ریستش کردم و هرچی داشتو پاک کنه ولی ریست که شد رو آیکون سیب گیر میکنه و دیگه بالا نمیاد
                        ورژن آی او اس 3 جیلبریک شده

نظر

• نوشته اصلی توسط the wizard نمایش پست ها
                          سلام دوستان من آیپاد تاچ ۲g ام رو بعد ۷ ماه روشن کردم بعد erase all setting and contents رو زدم الان روی اپل گیر کرده و هر چی ریسارت می کنم باز هم گیر می کنه و بالا نمی آید .

منم دقیقا همین مشکلو دارم یکی کمک کنههههههههههههههه

نظر

• سلام به همگی
                            خستبه نباشید
                            راستش من یه سوال ساده و پیش پا افتاده دارم
                            من جدیدا یه آیپاد تاچ 4g خریدم. زیاد درمورد کار کردن با آیتیونز حرفه ای نیست. اشتباهان یه عالمه میوزیک ناخواسته سینک شدن و الان تو آیپادم هستن. میخواستم بپرسم چطور میتونم این آهنگارو از آیپادم پاک کنم؟

ممنونم

نظر

• دوستان کسی نیست جواب بده؟

نظر

• سلام. ببخشید من یه ipod مدل 30GB A1136 رو از طریق نرم افزار itunes آپدیت کردم الان بالا نمیاد دیگه. یکم روی آیکن سیب میمونه بعد یه عکس میاد که یه آیپاد روشم یه مثلث با علامت تعجبه. زیرشم آدرسه سایت اپل رو نوشته. هاردشم صدا میده. تا قبل از آپدیت خوب کار میکرد. ممنون اگه زود کمکم کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X