اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط scavengeboy نمایش پست ها
    بالاخره 4.2.1 رو جیلبرک کردم
    آیا میشه 5.0.1 رو جیلبرک کنم ؟؟؟ چون اگه shsh رو بگیرم ارزش داره چند ماه بدبختی بکشم
    بله میشه با redsn0w 0.9.9b8 جیلبریک کرد، البته این جیلبریک بصورت tether هستش.

نظر

• سلام دوستان. میخواستم بدونم وقتی بالای سیدیا نوشته که shsh تمام فریمورهای 4 رو داره یعنی میشه از فریمور 5 به همه اونها دانگرید کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman13578 نمایش پست ها
        سلام دوستان. میخواستم بدونم وقتی بالای سیدیا نوشته که shsh تمام فریمورهای 4 رو داره یعنی میشه از فریمور 5 به همه اونها دانگرید کرد؟
        اره میشه دانگرید کرد

نظر

• اقا یه سوال الان میشه به ios 5 اپدیت کرد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moh.persian نمایش پست ها
            اقا یه سوال الان میشه به ios 5 اپدیت کرد؟
            نميشه

نظر

اقا یه سوال الان میشه به ios 5 اپدیت کرد؟
              با ارائه 5.0.1 ریستور به 5 بسته شد .

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman13578 نمایش پست ها
                سلام دوستان. میخواستم بدونم وقتی بالای سیدیا نوشته که shsh تمام فریمورهای 4 رو داره یعنی میشه از فریمور 5 به همه اونها دانگرید کرد؟
                بله دوست عزیز میشه این کار رو انجام داد (تنها در صورت downgrad به فریموار مورد نظر ios در صورت سیو بودن shsh مربوطه).

نظر

• سلام دوستان
                  من با ریختن و اجرای فایل های pdf تو آیپادم مشکل دارم کسی هست که بتونه بگه باید چه کار کنم؟
                  هم iPhone pc suite رو کامپیوتر نصب کردم هم iFile Explorer روی آیپاد ولی بازم نمیشه.
                  ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط mehradb نمایش پست ها
                    سلام دوستان
                    من با ریختن و اجرای فایل های pdf تو آیپادم مشکل دارم کسی هست که بتونه بگه باید چه کار کنم؟
                    هم iPhone pc suite رو کامپیوتر نصب کردم هم iFile Explorer روی آیپاد ولی بازم نمیشه.
                    ممنون میشم راهنماییم کنید.
                    با چى ميخوايد بازش كنيد ibooks داريد؟؟!!

نظر

• نه iBooks ندارم در حال حاضر وایرلس هم ندارم که دانلود کنم!!!

نظر

• اقا چجوری میشه تو newstand مجله ریخت به طور دستی؟

نظر

اقا چجوری میشه تو newstand مجله ریخت به طور دستی؟
                          فايل هاى newsstand مثله اپ ها ipa هستند با ايتونز ميشه ريخت

نظر

• نوشته اصلی توسط mehradb نمایش پست ها
                            نه iBooks ندارم در حال حاضر وایرلس هم ندارم که دانلود کنم!!!
                            خب باید ibook یا برنامه مشابه نصب کنید که بتونید بازشون کنید

نوشته اصلی توسط moh.persian نمایش پست ها
                            اقا چجوری میشه تو newstand مجله ریخت به طور دستی؟
                            به بخش newstand در ایتونز استور برید
                            اونجا برنامها ها رو دانلود و بعد از سینک داخل newsstand میشینه

نظر

• اقا من مي خوام برنامه ونصب كنم errorمي ده . اين errorأش: the app 'Torch' was not installed on the ipod 'i-pod' because an unknown error occurred ( 0xe8008001 ).q. براي همه ي برنامه ها همين ارور رو ميده .لطفا كمك كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط Hikan نمایش پست ها
                                اقا من مي خوام برنامه ونصب كنم errorمي ده . اين errorأش: the app 'Torch' was not installed on the ipod 'i-pod' because an unknown error occurred ( 0xe8008001 ).q. براي همه ي برنامه ها همين ارور رو ميده .لطفا كمك كنيد.
                                دوست محترم، مطابق لینک پایین ، این مشکل وقتی بوجود میاد که برنامه هایی که نصب میکنید نیازمند جیلبرک بودن دستگاه هست. اوئل باید جیلبرک کنید ، بعد از سیدیا AppSync رونصب کنید در نهایت می تونید اون برنامه هار و روی آیپاد نصب کنید:

http://techie-buzz.com/how-to/fix-it...xe8008001.html

نظر

صبر کنید ..
                                X