اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سالمه

نظر

نوشته اصلی توسط euwars نمایش پست ها
      سالمه
      منظورتون siri روی آیپاد هست؟

کاربرد آفلاینش چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط had نمایش پست ها
        منظورتون siri روی آیپاد هست؟

کاربرد آفلاینش چیه؟
        نه خیر منظور سوال شماست،
        آی پادتون سالمه

آفلاین کار نمیکنه

نظر

آخه من آیپادم رو از فریمور 4.1 تا 4.3.3 همه کارای جیلبریکش رو خودم انجام دادم و هیچ مشکلی نبود اما آیپاد این رفیقمون همش وسط جیلبریک قفل میکرد!

نظر

نوشته اصلی توسط had نمایش پست ها
            آخه من آیپادم رو از فریمور 4.1 تا 4.3.3 همه کارای جیلبریکش رو خودم انجام دادم و هیچ مشکلی نبود اما آیپاد این رفیقمون همش وسط جیلبریک قفل میکرد!
            مشکل نرم افزاری بوده که با ریستور حل شده

نظر

سلام
              من 2 ماه پیش ipod 4g 4.3.5 از دبی خریدم.فقط میتونم موزیک و فیلم کار کنم.دوستام گفتن باید صبر کنی تا جیلبریک بیاد.خسته شدم انقدر صبر کردم. میتونم دانگرید کنم؟چه کار کننم؟ممنون میشم از راهنمایی شما

نظر

نوشته اصلی توسط narkook نمایش پست ها
                سلام
                من 2 ماه پیش ipod 4g 4.3.5 از دبی خریدم.فقط میتونم موزیک و فیلم کار کنم.دوستام گفتن باید صبر کنی تا جیلبریک بیاد.خسته شدم انقدر صبر کردم. میتونم دانگرید کنم؟چه کار کننم؟ممنون میشم از راهنمایی شما
                سلام
                در حال حاضر مگه jailbreak tether کنید (یعنی هر بار که دیوایس رو خاموش و روشن کنید بناچار باید با سیستم دوباره دیوایستون رو بالا بیارید)
                میتونید به ios 5 برید که از لحاظ مصرف باتری، سرعت و ... بهبودهای فابل توجهی داشته اما قبلش با برنامه ی tiny Umbrella ورژن 5.00.12
                shsh ورژن فعلی رو ذخیره کنید.
                پیشنهاد من به شما این هستش که به ios 5 برید و فعلا jailbreak نکنید و تا امدن jailbreak Untethered صبر کنید.
                موفق باشید
                ویرایش توسط Aryansam : https://i-phone.ir/forums/member/176810-aryansam در ساعت 27-10-2011, 08:21 PM

نظر

نوشته اصلی توسط narkook نمایش پست ها
                  سلام
                  من هم برای پدرم از آمریکا آیپد 2 آوردند به دلیل این که shsh نداریم، نمیتونیم داونگرید کنیم.
                  بهترین راه اینه که به ios5 برید و فعلا به صورت تتر جیلبریک کنید تا جیلبریک آنتتر بیاد. فرق این نوع جیلبریک اینه که بعد از هر بار خاموش شدن، باید آیپادتون رو با کامپیوتر بالا بیارید
                  پ.ن: البته چند تا آموزش در مورد داونگرید بدون shsh هست که واسه من کار نکرد

نظر

voice control

با سلام
                    سوال تعويض صداي voice control از زن به مرد؟

با تشكر

نظر

نوشته اصلی توسط farax_x نمایش پست ها
                      با سلام
                      سوال تعويض صداي voice control از زن به مرد؟

با تشكر
                      خیر امکانش نیست.....

نمیشه...

نظر

سلام،من هیچ آشنایی با ios ندارم و بیشتر با سیمبین و ویندوز کار کردم،الآن میخوام یه آی پاد 4 بخرم،آیا توصیه ای قبل از خرید برای من دارید؟
                        بلوتوث داره؟ آنتن جی پی اس داره؟

نظر

دوستان من ایپادم رو بهios5اپدیت کردم سپس اونو جیلبریک کردم ولی نمیدونستم که جیلبریکش تدره
                          زمانی که یه تم از سیدیا گرفتم ودستگاه رو ریبوت کردم دیگه بالا نمیاد و روی ارم اپل میمونه
                          حتی زمانی که به کامپیوتر وصلش میکنم بالا نمیاد تا من از طریق رد اسنو اون رو ریبوت کنم
                          خواهش میکنم کمکم کینید دارم از نگرانی میمیرم

نظر

سلام دوستان من ميخوام باتري رو درصد دار كنم.ولي تو سيتينگ و usage قسمتي به نام Battery Percentage ندارم.لطفا كمكم كنين. ios5 دارم و جيلبريك هم كردم.

نظر

نوشته اصلی توسط nima_19 نمایش پست ها
                              سلام،من هیچ آشنایی با ios ندارم و بیشتر با سیمبین و ویندوز کار کردم،الآن میخوام یه آی پاد 4 بخرم،آیا توصیه ای قبل از خرید برای من دارید؟
                              بلوتوث داره؟ آنتن جی پی اس داره؟
                              بلوتوث باید از سیدیا خریداری کنید , 9.99$ دلار

gps نرمافزاری داره که باید از طریق wifi محلتون رو پیدا کنه

نوشته اصلی توسط keyvan.p نمایش پست ها
                              دوستان من ایپادم رو بهios5اپدیت کردم سپس اونو جیلبریک کردم ولی نمیدونستم که جیلبریکش تدره
                              زمانی که یه تم از سیدیا گرفتم ودستگاه رو ریبوت کردم دیگه بالا نمیاد و روی ارم اپل میمونه
                              حتی زمانی که به کامپیوتر وصلش میکنم بالا نمیاد تا من از طریق رد اسنو اون رو ریبوت کنم
                              خواهش میکنم کمکم کینید دارم از نگرانی میمیرم
                              در قسمت extra روی just boot tethered now بزنید

نوشته اصلی توسط mostafajoon نمایش پست ها
                              سلام دوستان من ميخوام باتري رو درصد دار كنم.ولي تو سيتينگ و usage قسمتي به نام Battery Percentage ندارم.لطفا كمكم كنين. ios5 دارم و جيلبريك هم كردم.
                              موقع جیلبریک باید تیک گزینه enabel Battery Percentage رو میزدید

نظر

يعني الان هيچ كاري نميشه كرد؟ بايد دوباره جيلبريك كنم؟ روي همين ميشه دوباره جيلبريك كرد يا بايد دوباره ريستور كنم؟ مرسي

نظر

صبر کنید ..
                                X