اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون آیپاد

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من پسورد مودم وایرلس رو عوض کردم ایفون4 , مک و گلکسی تب به راحتی به مودم متصل می شند اما ایپاد تاچ4 بد جور اذیت میکنه همش خطای صحیح نبودن پسورد ورژن 4.3.3 هست و جیل شده حالا چکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mani6606 نمایش پست ها
      دوستان من پسورد مودم وایرلس رو عوض کردم ایفون4 , مک و گلکسی تب به راحتی به مودم متصل می شند اما ایپاد تاچ4 بد جور اذیت میکنه همش خطای صحیح نبودن پسورد ورژن 4.3.3 هست و جیل شده حالا چکار کنم؟
      یه ریست نتورک بزنید ممکنه درست شه .

نظر

• مشكل اينجا كه اگر ريست كنم ديكشنرى هاى لانگمن و اكسفودى كه دارم پاك ميشه مناسفانه فايل هاشون هم ندارم كه دوباره نصب كنم.

نظر

• نوشته اصلی توسط f0x
          خیر از ستینگ دستگاه وارد بشید و فقط network رو ریست کنید کاری به برنامه ها نداره
          و دستگاه ریبوت میشه
          انجام دادم باز همون خطا را میده!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mani6606 نمایش پست ها
            دوستان من پسورد مودم وایرلس رو عوض کردم ایفون4 , مک و گلکسی تب به راحتی به مودم متصل می شند اما ایپاد تاچ4 بد جور اذیت میکنه همش خطای صحیح نبودن پسورد ورژن 4.3.3 هست و جیل شده حالا چکار کنم؟
            وقتی wifi ایپاد مودم رو شناسایی کرد روی فلش کنار اسم وایرلستون بزنید و وارد تنظیماتش بشید از بالای صفحه forget this network رو انتخاب کنید و یکبار wifi ایپاد رو خاموش و روشن کنید تا مودمتون رو ازنو شناسایی کنه، اینبار پسورد جدید رو بدید باید قبول کنه.

نظر

• سلام.من دستگاهم رو به فریم 5.0.1 آپدیت کردم الان که میخوام ایپد رو فعال کنم به ایتیونز وصلش میکنم بعد از چند دقیقه این ارور رو میده،از چیز پی ان هم اسنفاده میکنم.
              we could not complete your ituns story request.the network cennection timed out

نظر

• نوشته اصلی توسط q_azy نمایش پست ها
                سلام.من دستگاهم رو به فریم 5.0.1 آپدیت کردم الان که میخوام ایپد رو فعال کنم به ایتیونز وصلش میکنم بعد از چند دقیقه این ارور رو میده،از چیز پی ان هم اسنفاده میکنم.
                we could not complete your ituns story request.the network cennection timed out
                چیز پی ان رو قطع کنید و از طریق Setup خود دستگاه اکتیو کنید

نظر

• مشکل اینترنته
                  باید صبر کنید تا حل بشه!

چیز پی ان رو قطع کنید و از طریق setup خود دستگاه اکتیو کنید
                  فکر نکنم راهی داشته باشه
                  چند تا از دوستان نتونستند

نظر

• نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                    چیز پی ان رو قطع کنید و از طریق setup خود دستگاه اکتیو کنید
                    ببخشید میشه بیشتر توضیح بفرمائید؟؟؟به چه شکل؟؟؟

نظر

• منظور دوستمون از طریق خود دستگاه باید اکتیو کنید دقیقا مثل مراحل اکتیو کردن تاپیک زیر :
                      http://www.i-phone.ir/forums/thread802.html

نظر

• نوشته اصلی توسط moosavi_69 نمایش پست ها
                        مشکل اینترنته
                        باید صبر کنید تا حل بشه!

فکر نکنم راهی داشته باشه
                        چند تا از دوستان نتونستند
                        دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی هیچ راهی نداره؟؟؟حالا اومدیم و اینترنت حالا حالا ها درست نشد؟؟

نظر

• اگر آیپد دارید و نیاز به gprs ندارید میتونید با جیل بریک کردن اکتیوش کنید!
                          البته اینترنت من که درست شده!

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                          ویرایش توسط moosavi_69 : https://i-phone.ir/forums/member/42496-moosavi_69 در ساعت 20-02-2012, 10:25 PM

نظر

• سلام من آیپاد ورژن 4.3.3 گرفتم میخوام جیل برک کنم. فریمور رو از کجا بیارم؟ با تشکر

نظر

• منظورت اینه ببری 5.0.1 بعد جیلبریک کنی؟
                              از اینجا 5.0.1 رو بگیر
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread12-2.html

نظر

• سلام من یک سوال داشتم میشه ایپاد رو با برق ماشین شارژ کرد یعنی برای ایپاد مشکلی پیش نمیاد

نظر

صبر کنید ..
                                X