اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط saeed.evil! نمایش پست ها
    سلام عزيزم
    هنگام خريد به نحوه ي بستن سلفون روي كارتون گوشي توجه كن كه كاملا پيك باشه به كارتون
    قبل از باز كردن سلفون imei روي كارتون گوشي را بزن تو سايت اپل و مطمن شو active نشده باشه
    همينا كافيه
    کدوم سایت چک کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط shs87 نمایش پست ها
      کدوم سایت چک کنم؟؟
      https://checkcoverage.apple.com/

نظر

• والا این همه مردم میرن آیفون میگیرن هیچکدوم هم نمیفهمن این گوشی که خریدن آنلاک فکتوری هست یا اپراتور...نگا نمیکنن که ICCID پشت جعبه هست یا نه !...از هر 100 نفر که آیفون میگیرن یکیشون هم به سختی تو مغازه چک میکنه تو سایت اپل که اکتیو شده یا نه !!!...خیلی هم عالی از گوشیشون استفاده میکنن و مشکلی هم نداشتن
        این حساسیت ها باعث میشه با کوچک ترین مشکلی اگه گوشیت با iccid باشه بگی کاش بدون iccid رو میگررفتم و برعکس...
        احتیاط خوبه و نه دیگه اینقدر...
        من خودم واسه اولین بار میخواستم تو این چند روز 6اس بگیرم...در حدی گیج شدم که دارم منصرف میشم از خریدش...آخرشم نفهمیدم رو جعبه ICCID باشه و نباشه فرقی میکنه یا نه؟(میخوام بدونم وقت بذارم بگردم یا فرقی نمیکنه؟)
        فقط قبل خرید imei رو چک کنم تو سایت اپل...بعدشم imei گوشی رو با جعبه وفق بدم...حلـــــــــــــــــه ؟...

نظر

• نوشته اصلی توسط ٔNaviiid نمایش پست ها
          والا این همه مردم میرن آیفون میگیرن هیچکدوم هم نمیفهمن این گوشی که خریدن آنلاک فکتوری هست یا اپراتور...نگا نمیکنن که ICCID پشت جعبه هست یا نه !...از هر 100 نفر که آیفون میگیرن یکیشون هم به سختی تو مغازه چک میکنه تو سایت اپل که اکتیو شده یا نه !!!...خیلی هم عالی از گوشیشون استفاده میکنن و مشکلی هم نداشتن
          این حساسیت ها باعث میشه با کوچک ترین مشکلی اگه گوشیت با iccid باشه بگی کاش بدون iccid رو میگررفتم و برعکس...
          احتیاط خوبه و نه دیگه اینقدر...
          من خودم واسه اولین بار میخواستم تو این چند روز 6اس بگیرم...در حدی گیج شدم که دارم منصرف میشم از خریدش...آخرشم نفهمیدم رو جعبه ICCID باشه و نباشه فرقی میکنه یا نه؟(میخوام بدونم وقت بذارم بگردم یا فرقی نمیکنه؟)
          فقط قبل خرید imei رو چک کنم تو سایت اپل...بعدشم imei گوشی رو با جعبه وفق بدم...حلـــــــــــــــــه ؟...
          بهترين و مهمترين فاكتور سنجش گوشيهاي نو ايفون از دس دوم سلفون روي جعبه هست(در زمينه مطالعه كنين)
          و بقيه موارد از جمله iccid و همه اينا ترفند فروشنده ها براي بيشتر پر كردن جيبشون هست و در اصل هيچ تفاوتي ندارن تو اين قضيه
          بله براي احتياط imei چك كنين
          لازمه بدونين گوشي قبلي من 6 بدون iccid بود و از نظر ظاهري و رنگ صفحه نمايش بعد از مدتي دچار مشكل شد
          الان 6s دارم و با iccid و از هر نظر عالي و رنگ سفيدشم به زردي نميزنه و فوق العادس
          حتي جيپ سامسونگ و tsmc هم اونقدر كه سايتها بزرگش كردن اينطور نيست و تفاوت بسيار بسيار ناچيز هيت

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
            دوست عزیز، iccid همون کد سیمکارت هست که روی گوشی گذاشته میشه. همین و بس
            نه نشونه لاک بودن گوشیه نه هیچی
            حتما از نظر اکتیو شدن گوشی رو از طریق سایت چک کنید و با دقت و حوصله مطالعه کنید.
            اپل آیدی هم خودتون تهیه کنید و اجازه ندید به هیچ وجه فروشنده براتون اپل آیدی رو گوشی ست کنه.
            گول فروش پک نرم افزار اورجینال و اینطور حرفهای بی اساس از طرف فروشنده ها رو نخورید. ( خودتون بعدا از طریق آیتونز انجام بدید )
            ذهن خودتون رو درگیر اینطور افکار نکنید و از خریدتون لذت ببرید.

نظر

• یه ساین معتبر معرفی میکنید نرم افزار های بازی اپل باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط hamid0077 نمایش پست ها
                یه ساین معتبر معرفی میکنید نرم افزار های بازی اپل باشه
                درود

iphonecake.com/appcake/index.php

نظر

• سلام

من 6اس داشتم که فروختم و میخوام 6اس پلاس بگیرم و حاله دو دلم بخرم یا صبر کنم واسه ایفون 7و اینکه ایفون 7 بیاد چقدر قیمتش هست و کی معرفی میشه و میاد بازار ایران ؟؟؟ شما جای من باشین چکار میکنین

- - - - - - - - - -

سلام

من 6اس داشتم که فروختم و میخوام 6اس پلاس بگیرم و حاله دو دلم بخرم یا صبر کنم واسه ایفون 7و اینکه ایفون 7 بیاد چقدر قیمتش هست و کی معرفی میشه و میاد بازار ایران ؟؟؟ شما جای من باشین چکار میکنین

نظر

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
                    سلام

درود

بین 6اس با 6اس پلاس آنچنان تفاوتی نیست که در این برحه زمانی بخواهید 6اس پلاس رو بگیرید .
                    احتمالاً تا زمان عرضه آیفون بعدی طرح ریجستری هم اجرا می شه و یکم مشکلات برای خرید این آیفون برای کاربرا پیش میاد .
                    نظر شخصی من صبر و خرید آیفون بعدی هست - تصمیم نهایی بر عهده خود شما

نظر

• اخه خیلی به ایفون نیاز دارم چون همه چیزم تو ایفون هست و اینکه دست دوم بخرم مثلا 6اس پلاس 64 الان گیرم اومده 2600 بعدش چقدر میخرنش بنظرتون تا موقع بدو ورود ایفون 7 ؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
                        اخه خیلی به ایفون نیاز دارم چون همه چیزم تو ایفون هست و اینکه دست دوم بخرم مثلا 6اس پلاس 64 الان گیرم اومده 2600 بعدش چقدر میخرنش بنظرتون تا موقع بدو ورود ایفون 7 ؟؟؟
                        همیشه موقع ورود ایفون جذیذ به کشور قیمت ایفون میره بالا - ولی قیمت رو نمیدونم !

نظر

• از چه مشخصه ای میشه فعمید که چیپ روی گوشی آک که پلمب سامسونگ یا tsmc مثلا مدل خاصی ازشون یا سریال خاصی داره؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                            از چه مشخصه ای میشه فعمید که چیپ روی گوشی آک که پلمب سامسونگ یا tsmc مثلا مدل خاصی ازشون یا سریال خاصی داره؟؟؟
                            متاسفانه راهی نست .
                            فقط یک روش هست که اون هم بایستی یک برنامه روی دستگاه نصب بشه تا بتونید مشخصات چیپ رو بهتون بده .

نظر

• دوستان سلام
                              من آیفون 6s دارم وقتی صفحه گوشیمو لاک می کنم وای فای قطع میشه و پیغامای تلگرامو اینا نمیاد تا وارد برنامه بشم ! باید چی کار کنم ؟ برای همه همینطوریه ؟
                              ممنون میشم کمکم کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط citrix نمایش پست ها
                                دوستان سلام
                                من آیفون 6s دارم وقتی صفحه گوشیمو لاک می کنم وای فای قطع میشه و پیغامای تلگرامو اینا نمیاد تا وارد برنامه بشم ! باید چی کار کنم ؟ برای همه همینطوریه ؟
                                ممنون میشم کمکم کنید
                                خیر برای همه اینجوری نیست . یکبار گوشیتو ریست کن کلی - اگه نشد مشکل از مودمت هست فریمورش را آپدیت کن اگه نشد با یه مودم با یه برند دیگه تست کن .

نظر

صبر کنید ..
                                X