اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان دیوایس دست دوم کارکرده را چطوری بفهمیم که رفرش نیست؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
      هیچ حرفی از خودمون در نمیاریم واقعیت همینه هست . شما هم عمرا پارت اروپا دیده باشی تو بازار . این پارتی که من دارم مستقیم از بلژیک( بروکسل ) خریداری شده تو ایران هم یه دونم هم نیست . حاجی جعبه کاغذ پشتت هم با آمریکا فرق داره . شما هم هر وقت یه پارت اروپا داشتی ( از اینها گرفتی دستت مقایسه کردی ) بعد نظر بده- آره ...

کابل شارژ هم طولش بیشتره - شارژ نازک بلند هست مستطیلی -

ما حرفمون را با مدرک میزنم آقا نه مثله بعضی را رو هوا ... ( شما هم اگه راست میگی اسم آدرس فروشگاهی که پارت اروپا با این شکل لیبل بدون iccid داشت را برام خصوصی کن ) مرسی - کیفیت ساختش زمین تا آسمون با ll/a متفاوت . خواستی هماهنگ کن گوشی خودتو بیار از نزدیک ببین مقایسه کن ( برای هماهنگی خصوصی بده ) .

دوست عزیز شما الان تفاوت تصویر رو میگید؟خوب برادرر این مربوط به انلاک بودن و یا وابسته به اپراتور بودن گوشیه!!!دلیل برچسب هم به این خاطره
      بنده شهرستانم موردی برای مقایشه نداشتم!شما هم که از خارج گرفتید خوب این همه ناراحتید میتونید بفرستید کامل تعویض کنن
      تمت در مورد رنگ دستگاه صدرصد بدون بحث هیچ تفاوتی تو هیچ جای دنیا با هم ندارن
      شاید مال شما از شرکت دیگه ای اومده!!لطفا منطقی باشید!
      شد قضیه ایفون با ای سی سید یا بدونش که ملت ندونسته هزینه بیشتری براش میدن...

نظر

• سلام .....پاس چرا کسی‌ جواب سوال منو نداد لطفا منو راهنمایی کنید ....می‌خواستم پشت خود گوشی بجای iccid نوشته شده باشه imei پلم خود کارخانه‌‌ اپل باشه نه فلش شده و داخل جعبه هم سوزن داشته باشه ....پشت جعبه گوشی چی‌ باید نوشته شده باشه به فروشنده بگم چه نوعی از آیفون ۶اس‌ می‌خوام ...................لطفا راهنمایی کنید اگه عکس بگذارید خیلی‌ ممنون میشم .

نظر

• نوشته اصلی توسط yashark نمایش پست ها
          سلام .....پاس چرا کسی‌ جواب سوال منو نداد لطفا منو راهنمایی کنید ....می‌خواستم پشت خود گوشی بجای iccid نوشته شده باشه imei پلم خود کارخانه‌‌ اپل باشه نه فلش شده و داخل جعبه هم سوزن داشته باشه ....پشت جعبه گوشی چی‌ باید نوشته شده باشه به فروشنده بگم چه نوعی از آیفون ۶اس‌ می‌خوام ...................لطفا راهنمایی کنید اگه عکس بگذارید خیلی‌ ممنون میشم .
          imei چه با iccid چه بدون اوون پشت جعبه نوشته فقط یکی از اول آنلاک خریداری شده یکی لاک خریداری شده با پرداخت هزینه آنلاک شده در کل هر دو آنلاک دائم هستن
          بگو بدون iccid میخوام

نظر

• ولی‌ من دیدم و دارم آیفون که پشت جعبه imei نوشته ولی‌ رو گوشی iccid

به هرحال ممنون از پاسخ شما ......

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
              دوستان دیوایس دست دوم کارکرده را چطوری بفهمیم که رفرش نیست؟؟
              اساتید نظری ندارند؟؟!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
                اساتید نظری ندارند؟؟!!!!
                6s تازه امده ریفرش هم نداره / قبله خرید با سریال نامبر از سایت تاریخ اکتیو گوشی چک کن

https://checkcoverage.apple.com

نظر

• خدای صبر بده

نظر

• رفیق منظورت از این حرفی که گفتی ملت ندونسته پول بیشتر بابت بودن یا نبودن آی سی سی آی دی میدن چیه ؟؟؟
                    من امروز خواستم بخرم ولی گفتم دو سه روزی صبر کنم بعد بخرم... اگه مطلبی هست لطفا راهنمایی کن مارو.

نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                    دوست عزیز شما الان تفاوت تصویر رو میگید؟خوب برادرر این مربوط به انلاک بودن و یا وابسته به اپراتور بودن گوشیه!!!دلیل برچسب هم به این خاطره
                    بنده شهرستانم موردی برای مقایشه نداشتم!شما هم که از خارج گرفتید خوب این همه ناراحتید میتونید بفرستید کامل تعویض کنن
                    تمت در مورد رنگ دستگاه صدرصد بدون بحث هیچ تفاوتی تو هیچ جای دنیا با هم ندارن
                    شاید مال شما از شرکت دیگه ای اومده!!لطفا منطقی باشید!
                    شد قضیه ایفون با ای سی سید یا بدونش که ملت ندونسته هزینه بیشتری براش میدن...
                    ویرایش توسط EN3JAM : https://i-phone.ir/forums/member/108663-en3jam در ساعت 06-11-2015, 12:41 AM

نظر

• سلام
                      امروز دو عدد آیفون 6s 64 gold & gray خریده شد
                      LLA بدون iccid به قیمت 2830 از بازار موبایل ایران

همه میگفتن پارت آمریکا بدون iccid اصلا وارد نشده و ... یکی میگفت اصلا تو شیش ماهه اول نمیاد و اطلاعات غلط و ......اما گشتم پیدا شد

نظر

• نوشته اصلی توسط mse5602 نمایش پست ها
                        سلام
                        LLA بدون iccid به قیمت 2830 از بازار موبایل ایران

همه میگفتن پارت آمریکا بدون iccid اصلا وارد نشده و ... یکی میگفت اصلا تو شیش ماهه اول نمیاد و اطلاعات غلط و ......اما گشتم پیدا شد
                        سلام
                        از کدوم فروشگاه خریدید؟
                        بعد از ظهر میخوام برم واسه همسرم بخرم
                        پلمپش اورجینال بود؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mse5602 نمایش پست ها
                          سلام
                          lla بدون iccid به قیمت 2830 از بازار موبایل ایران

شایان ذکره که هردو هم tsmc بودند

نوشته اصلی توسط solidehsan نمایش پست ها
                          سلام
                          از کدوم فروشگاه خریدید؟
                          بعد از ظهر میخوام برم واسه همسرم بخرم
                          پلمپش اورجینال بود؟
                          فکر کنم تو تاپیک نباید تبلیغ انجام بشه پ.خ میدم خدمتتون
                          پلمپ اورجینال
                          وسایل اورجینال
                          اسم فروشنده آرمین بود و بسیار هم راهنمایی کرد
                          ویرایش توسط mse5602 : https://i-phone.ir/forums/member/57441-mse5602 در ساعت 06-11-2015, 03:00 PM

نظر

• ديشب از پايتخت يك ٦٤ گري رو خريدم. سريال رو در سايت اپل چك كرديم و اكتيو نشده بود و سلفون هم معلوم بود اصله. سيم هم تي موبايل روش بود و ٩.٠٠ هم روش نصب بود. كلا برخورد فروشنده خوب بود و راه اومد باهام ولي متاسفانه سيم كارتم رو خراب كرد.

نظر

• سلام دوستان.من میخوام این گوشی رو بخرم فقط شنیدم شارژر و هندزفری هاشون رو عوض میکنن.میخواستم بپرسم چطور میشه از اصل بودن خود گوشی و لوازم جانبیش مطمئن شد؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

نظر

• chand?

نظر

صبر کنید ..
                                X