اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اخه اصلا چرا داغ میکنه پشت گوشی >؟ نمیدونم اگر مشکلی داره و مطمینین 100 درصد تا فردا وقت دارم پس بدم .ممنون میشم یک تست کنین روی 6اس این برنامه antutu ببینید چند درصد کم میکنه تشکر میکنم اگر تست کنین الان بهم بگین

نظر

• گرم شدن پشت گوشی موقع تست طبیعی هست . حد نرماله گرمی

روی 6S پلاس موقع تست دقیقا 4% کم میکنه . حالا ایفون 6s معمولی هم باید همون حدود 6% باشه .

نظر

• اگر ۶اس دارین لطفا تست کنین با برنامهantutuچقدر تو تست کامل باطری کم میکنه

نظر

• خیر ندارم .

نظر

• لطفا از دوستان اگر ۶اس دارن دو تا کار خواهشا انجام بدن

۱.. با نصب برنامهantutu روی گوشیشون یک تست کامل بگیرن ببین چند درصد باطریشون کم میشه ..
            ۲.. یک فیلمبردرای بصورت 4k هم ۵ دقیقه بگیرن بازم ببینن چند درصد کم میشه ؟؟.

واقعا ممنون میشم انجام بدین
            من با گوشی خواهرم که تازه اندروییده و مصرفش بالاتره هم بصورت ۴گی فیلم گرفتم که ۳ درصد کم شد و هم با برنامه antutuبنچمارک گرفتم و اونم ۳ درصد کم شد که میگن اندرویید ناپایدارتره تا ایفون .تشکر
            ویرایش توسط sanam65 : https://i-phone.ir/forums/member/196815-sanam65 در ساعت 22-08-2016, 05:38 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط 256reza نمایش پست ها
              از چه مشخصه ای میشه فعمید که چیپ روی گوشی آک که پلمب سامسونگ یا tsmc مثلا مدل خاصی ازشون یا سریال خاصی داره؟؟؟
              Lirum Device Info Lite - System Monitor by Rogerio Hirooka
              https://appsto.re/us/-AarJ.i
              اين اپ تو ايتيونزه نصبش كن بهت ميگه اميد است ك tsmc باشه [emoji851][emoji851]

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان واسه من سامسونگه و اينا همش حرفه ! خيلي ازش راضي هستم

نظر

• من امشب رفتم پیش فروشنده و یک ۶اس خودش داشت دست خودش و یکی هم تو ویترینش داشت و من برنامه antutu رو اون دو تا دستگاه خودش نصب کردم و دیدم اونا هم تو این برنامه یکیش که ۶۶ درصد بود خاموش شد و مال خودشم ۱۴ درصد کم کرد و مال منم ۱۲ درصد کم شد با نور صفحه تا اخر و ورژن ۹.۳.۴ و خودشم گفت و زد تو لپتاپ چک کرد گفت باطریش موردی نداره و میگفت مال منم روزی دو بار می نمش تو شارژ و در کل ۶اس مصرفش بالا هست و نمیدونم درست میگه یا نه

اینم اسکرین شات از مشخصات گوشی و لطفا بگین مشکلی داره یا خیر ؟

----
                  مدیریت :
                  اسکرین شات حذف شد .
                  حذف اسکرین شات از پست - وجود IMEI و سریال نامبر دستگاه در اسکرین شات .
                  ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 22-08-2016, 11:23 PM دلیل: حذف اسکرین شات از پست - وجود IMEI و سریال نامبر دستگاه در اسکرین شات

نظر

• نوشته اصلی توسط sanam65 نمایش پست ها
                    من امشب رفتم پیش فروشنده و یک ۶اس خودش داشت دست خودش و یکی هم تو ویترینش داشت و من برنامه antutu رو اون دو تا دستگاه خودش نصب کردم و دیدم اونا هم تو این برنامه یکیش که ۶۶ درصد بود خاموش شد و مال خودشم ۱۴ درصد کم کرد و مال منم ۱۲ درصد کم شد با نور صفحه تا اخر و ورژن ۹.۳.۴ و خودشم گفت و زد تو لپتاپ چک کرد گفت باطریش موردی نداره و میگفت مال منم روزی دو بار می نمش تو شارژ و در کل ۶اس مصرفش بالا هست و نمیدونم درست میگه یا نه

اینم اسکرین شات از مشخصات گوشی و لطفا بگین مشکلی داره یا خیر ؟

......
                    حرف فروشنده درست هست - آیفون 6 و آیفون 6 اس نسبت به سری های پلاس همین دو مدل مصرف باطری بیشتری دارن .
                    این رو خودم با گوشی های دوستم تست کردم و حرف فروشنده رو تأیید میکنه .

--------
                    دوست عزیز از به نمایش گذاشتن سریال نامبر و imei دستگاه خودداری نمایید .
                    ویرایش توسط iKamangir : https://i-phone.ir/forums/member/91265-ikamangir در ساعت 22-08-2016, 11:24 PM

نظر

• اخه فروشنده بهم گفت اگر موردی داشته باشه برات عوض میکردم و اگر ایراد داشت مطمین باش بهت 24 ساعت مهلت تست میدادم نه 48 ساعت و حتی گفت برو برنامه های شبکه اجتماعی بریز داخلش و کار کن اگر مشکلی داشت با من و فروشنده اصلا کارش موبایل فروشی نیست و کارش لپتاپ و کامپیوتره و در کنارش از دوستاش که گوشی باز هستن خرید و فروش میکنه

نظر

اخه فروشنده بهم گفت اگر موردی داشته باشه برات عوض میکردم و اگر ایراد داشت مطمین باش بهت 24 ساعت مهلت تست میدادم نه 48 ساعت و حتی گفت برو برنامه های شبکه اجتماعی بریز داخلش و کار کن اگر مشکلی داشت با من و فروشنده اصلا کارش موبایل فروشی نیست و کارش لپتاپ و کامپیوتره و در کنارش از دوستاش که گوشی باز هستن خرید و فروش میکنه
                        گوشيتون هيچ ايرادي نداره
                        وسواس الكي داشته باشين مطمن باشين خودتون مشكل دارش ميكنين
                        يه شب تا صبح رو حالت پرواز بزارين باشه
                        اگه كمتر از ١٠ درصد باتريتون خالي شد كاملا سالمه

نظر

• فقط یک مورد /من الان به ورژن 9.3.2 اپدیت کردم برای جلبریک و عدد 1 اومده تو ستینگ خیلی چندیش هست چه جوری از بین ببرمش ؟؟؟

نظر

فقط یک مورد /من الان به ورژن 9.3.2 اپدیت کردم برای جلبریک و عدد 1 اومده تو ستینگ خیلی چندیش هست چه جوری از بین ببرمش ؟؟؟
                            بعد از جیلبرک ، احتمالا بوسیله توییک میتونید این اعداد رو از هر برنامه ایی که خواستید حذف کنید.
                            قدیم ( ios 4 ) توییکی برای حذف این اعداد بود که متاسفانه اسمش یادم نیست!!!!

نظر

فقط یک مورد /من الان به ورژن 9.3.2 اپدیت کردم برای جلبریک و عدد 1 اومده تو ستینگ خیلی چندیش هست چه جوری از بین ببرمش ؟؟؟
                              درود
                              فکر کنم بتونید با این روش این کار رو انجام بدید :
                              http://www.i-phone.ir/forums/thread1...ml#post1032774

(خودم امتحان نکردم ولی به احتمال زیاد بشه)

نظر

• من الان سریال نامبر دستگاه را زدم سایت اپل این اومده چرا ؟؟؟اصلا چیزی بنام ماه و سال و مدت نزده ببینم کی اکتیو شده و قبلا هم دوست عزیزمون اقای علیرضا بهم گفته بود که اصلا میزنه اکسپایر دلیلش چیه ؟؟؟

http://8pic.ir/images/1ubfc4nw8gi1hwiclm88.png

نظر

صبر کنید ..
                                X