اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط amir_al نمایش پست ها
    دوستان من از هیچ کدوم از دو روش نتونستم استفاده کنم !!!!!!!!!!!!!
    گوشیم 6 مدل 64 سال ساخت 2015 هفته 5 February !!!!!!!!!!!!
    الان مدل هاردم چیه؟
    مشکلی داره ؟
    ممنون
    اصلا تا با روشهای موجود چک نشه معلوم نمیشه و کاری به سری ساخت نداره! مال شما بنظر سری جدید هست( اما فکر نکنم هفته 5 داشته باشیم) 4 هفته بیشتر در ماه نیست! شاید هم....
    البته مال همه مشکل دار نمیشه

نظر

• چون سریعتر میخوام به ج برسم و اگه tlc ِبود بتونم مرجوعش کنم اینجا میگم.
      6 پلاس 64 گیگ مشکل TLC داشته یا نه ؟
      هفته 2 junavary 2015 ساختش هست

نظر

• نوشته اصلی توسط m_boy نمایش پست ها
        اصلا تا با روشهای موجود چک نشه معلوم نمیشه و کاری به سری ساخت نداره! مال شما بنظر سری جدید هست( اما فکر نکنم هفته 5 داشته باشیم) 4 هفته بیشتر در ماه نیست! شاید هم....
        البته مال همه مشکل دار نمیشه
        نمیدونم اینجا که اینطوری زده ........... روش دوم نمیودنم پرا رو گوشیم نصب نمیشه همش instal fail میزنه

نظر

• ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

نوشته اصلی توسط amir_al نمایش پست ها
          نمیدونم اینجا که اینطوری زده ........... روش دوم نمیودنم پرا رو گوشیم نصب نمیشه همش instal fail میزنه

بله گوشيتون سري جديد هست

نظر

• منم به تازگی خریدم و نمیدونم چرا هفته 49 هست یک خورده مشکوکه و میگم نکنه رفرشه

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
              منم به تازگی خریدم و نمیدونم چرا هفته 49 هست یک خورده مشکوکه و میگم نکنه رفرشه

شما گوشیتو تازه خریدی مگه ؟
              گوشی شما متاسفانه برای سال 2014 هست . سری جدید نیست .

سری جدید باید برای همین 2 یا سه ماه قبل باشه که جدیترین هستن 2015 که باید بزنه فرضا ماه آوریل یا می با هفته 16 فرضا

جلوی اینم Production year : -2015- شکلی بزنه
              ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 07-08-2015, 01:34 AM

نظر

• یعنی ایرادی چیزی داره یا استفاده شده پلمپ شده ؟؟

نظر

یعنی ایرادی چیزی داره یا استفاده شده پلمپ شده ؟؟
                  شما نگفتید گوشی را چه تاریخی خریدی ؟ و کی اکتیو کردید ؟ بفرماید ؟

'گوشی شما سری قدیم هست . مشکل صفحه آبی یا ریست شدن داشتی ؟

- - - - - - - - - -

[QUOTE=parviizb;1010796]
                  ویرایش توسط amin697 : https://i-phone.ir/forums/member/29120-amin697 در ساعت 07-08-2015, 01:45 AM

نظر

• من امشب خریدم و تو سایت هم که زدم نوشته بود اکتیو نشده و در حال حاضر اکبنده هنوزم

نظر

من امشب خریدم و تو سایت هم که زدم نوشته بود اکتیو نشده و در حال حاضر اکبنده هنوزم
                      مبارک باشه . ولی گویا داخله فروشگاهی خریدی خیلی وفته مونده فروش نرفته کلا 128 گیگ کمتر معامله میشه بیشتر 16 64 فروش داره بخاطر همینه که شانس شما سری قدیم گیرت امده

اگه حساس نیستی و مشکلی برات پیش نیوده استفاده کن . ایشالا که طوری نمیشه .

نظر

• پارتش خوبه ؟؟؟ و فرقی داره قدیم یا جدید و کدومش واقعا بهتره و ایرادش کمتره و سال تولیدش اوایل 2014 هست یا اواخر ؟؟؟

نظر

پارتش خوبه ؟؟؟ و فرقی داره قدیم یا جدید و کدومش واقعا بهتره و ایرادش کمتره و سال تولیدش اوایل 2014 هست یا اواخر ؟؟؟
                          بله پارتش مشکلی نداره ولی تحت اپراتور هست ... مجدد انلاک شده . مشکلی نداره.

قطعا بعد از مشکلاتی که سری های قبل داشتن تولید های سری اخری قطعا بهتر هستن . بحرحال کلی پول گوشی دادید خدای نکرده صفحه آبی یا ریست مدام حافظه پیش بیاد واقعا تلخه . ایران هم اپیستور نداره برای تعویض /

به نظرم بخاطر 100 تومان بیشتر ارزش داره گوشی را گارانتی دار بگیرید مثله وقایع و مه تل البته وقایع واقعا مشکلی باشه راحت تعویض میکنه . شما هم اگه با گارانتی خریدی خیالت راحت استفاده لذت ببر .

نظر

• سلام

اصلا مگه میشه Used memory از خود memory بیشتره.مشکل از App هست؟این App های که توی Page اول معرفی کردین پیدا نکردم.

نظر

• 63 صفحه گذشت و بیش از 600 گفتگو ایجاد شد
                              تعدادی از نوع tlc و تعدادی هم از نوع mlc بودند
                              سوال من اینه،کدومیکی از دوستانی که گوشیشون از نوع tlc بود توی این مدت واسشون مشکل غیر معقولی به وجود اومد؟ (مشکلی که بشه به این نوع حافظه ربطش داد)؟
                              اگر بیشتر از 3 نفر مشکلی واسشون به وجود نیومده باشه،طبیعتا" تمامی این موضوع ها بی فایده بوده و هیچگونه تاصیری توی روند عملکرد گوشی نخواهد داشت
                              ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• دوستان برنامه روش دوم اپدیتش نیومده برای ورژن 8.4.1 و هر کاری میکنم نصب نمیشه و ارور میده

نظر

صبر کنید ..
                                X