اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mars7 نمایش پست ها
    با برنامه iokitbrowser تست کردم متاسفانه tlc بود ولی رو کارتون iccid نداشت. امکان داره چون بدون iccid هست این مشکلات رفع شده باشه؟ ولی تو قسمت about گوشی iccid هست این یعنی چی؟به نظر شما عوض کنم فروشنده پس میگیره چون دست دوم گرفتم و فرد مطمنی هست و میگفت 2 هفتست دستمه و تا حالا هیچ مشکلی نداشته دوستان لطفا کمکم کنید
    سریال نامبر پشت جعبه رو با سریال نامبر در قسمت about گوشی مقایسه کنید اگه یکی باشه حله
    اگه یکی نباشه یعنی جعبه مال خود گوشی نیست
    پس بدین

نظر

• شماره سریال گوشی 15 رقمه ولی روی کارتن 14 رقم یعنی رقم اخر رو کم داره بقیه درسته .چرا؟؟؟
      ...شماره سریال صحیحه دوباره چک کردم فقط دوستان لطف کنید بگید به اگه انلاک فاکتوریه چرا رو کارتون iccid نداره ولی تو گوشی داره؟ سوال دوم اینه که ایا با توجه به tlc بودن پس بدم؟ وقت کم دارم خواهشا کمکم کنید
      ویرایش توسط mars7 : https://i-phone.ir/forums/member/116649-mars7 در ساعت 28-02-2015, 11:37 PM

نظر

شماره سریال گوشی 15 رقمه ولی روی کارتن 14 رقم یعنی رقم اخر رو کم داره بقیه درسته .چرا؟؟؟
        ...شماره سریال صحیحه دوباره چک کردم فقط دوستان لطف کنید بگید به اگه انلاک فاکتوریه چرا رو کارتون iccid نداره ولی تو گوشی داره؟ سوال دوم اینه که ایا با توجه به tlc بودن پس بدم؟ وقت کم دارم خواهشا کمکم کنید
        برای منم تو گوشی iccid داره رو کارتن نداره
        طبیعیه
        نه نیازی نیست پس بدی

نظر

• خیلی ممنون .خیلی نگران بودم به خاطر tlc بودنش

نظر

• سلام دوستان
            داخل سایت هفته تولید مشخص نیست !!!

Number of lookups done last 30 days: 0
            You will be limited to 10 lookups per 30 days.

Nice Name: iPhone 6 (GSM/North America)
            Machine Model: iPhone7,2
            Please visit our facebook page
            Family name: A1549
            Group1: iPhone
            Group2: 6
            Generation:
            CPU speed: 1.4GHz
            Screen size: 4.7 inch
            Screen resolution: 1334x750 pixels
            Colour: Space Gray
            Model introduced: 2014
            Capacity: 64GB
            Memory - flavour: xx
            Memory - maximum total: 1GB
            Factory: F1 (China, Zhengzhou - Foxconn)

در ضمن برنامه IOKitBrowser امکان نصب وجود نداره. دانلود میکنه و می خواد اینستال کنه خطا میده که امکان نصب وجود نداره.
            ios من 8.1.3 هست یعنی آپدیتش کردم به نظرشما عدم نصب IOKitBrowser آپدیت آی او اس هست ؟ (نمیشه جیلبریکش هم کرد !!!)
            با برنامه phoneDoctor تست گرفتم سرعت رایت رو حدود 100MB/pS بود و سرعت رید حدود 600MB/pS هست ولی هربار که تست بگیرید تغییر می کنه.
            با برنامه Performance Test mobile سرعت رایت 69MB\ps هست و سرعت رید هم 339MB\ps نشون میده
            اینا چرا مقادیرشون با هم متفاوته ؟
            ویرایش توسط sophos : https://i-phone.ir/forums/member/116336-sophos در ساعت 03-03-2015, 02:23 AM

نظر

• دوستان من تجربه خودم رو که در این مدت 3 تا ایفون عوض کردم با شما در میون میذارم اولیش ایفون 6 16گیگ بود که چند روز اول هیچ مشکلی نداشت ولی کم کم یه هنگهای عجیبی داشت کلا صفحش از کار میافتاد وای فای از کار میافتاد ریستارت میشد حتی یه بارم هم صفحش ابی شد ریستور میکردم ولی به محض اینکه اپل ایدیمو وارد میکردم همین مشکلات عجیب رو داشت حتی یه تعمیرکار وارد میگفت که 100درصد مشکل سخت افزاری داره در حالی که این مشکلات رو به ایفونهای 64 گیگ tlc نسبت میدن خداشاهده چند بار میخواستم بکوبونمش به دیوار !! تا اینکه تو یکی از سایتای خارجی در مورد ناسازگاری با بکاپ ایفون 5s نوشته بود چون گوشی قبلیم ایفون 5s بود حداقل برای تعداد کمی این مشکل بوجود اومده بود وهیچ هم سخت افزاری نبود و با عوض کردن اپل ایدی مشکلم حل شد بعد چند مدت یه 6 پلاس 16 گیگ گرفتم که موقع اسلوموشن فیلمبرداریش پرش داشت که اونهم به حافظه tlc نسبت میدادن ولی چون جلبریک کرده بودم یه توییکهای نصب کرده بودم که منجر به این مشکل شده بود ریستور کردم و مشکل حل شد 6 پلاس رو با یکی از دوستام فروختم و یه 6 64گیگ tlc گرفتم دو سه روزه دستمه و حافظشم فول کردم تا ببینم مشکل داره یا نه ولی خدارو شکر مشکلی نداشته حالا نمیخوام خودمو قانع کنم !! ولی همه این مشکلاتی که بحث روسرشون هست برم پیش اومده و سخت افزاری هم نبوده.

نظر

دوستان من تجربه خودم رو که در این مدت 3 تا ایفون عوض کردم با شما در میون میذارم اولیش ایفون 6 16گیگ بود که چند روز اول هیچ مشکلی نداشت ولی کم کم یه هنگهای عجیبی داشت کلا صفحش از کار میافتاد وای فای از کار میافتاد ریستارت میشد حتی یه بارم هم صفحش ابی شد ریستور میکردم ولی به محض اینکه اپل ایدیمو وارد میکردم همین مشکلات عجیب رو داشت حتی یه تعمیرکار وارد میگفت که 100درصد مشکل سخت افزاری داره در حالی که این مشکلات رو به ایفونهای 64 گیگ tlc نسبت میدن خداشاهده چند بار میخواستم بکوبونمش به دیوار !! تا اینکه تو یکی از سایتای خارجی در مورد ناسازگاری با بکاپ ایفون 5s نوشته بود چون گوشی قبلیم ایفون 5s بود حداقل برای تعداد کمی این مشکل بوجود اومده بود وهیچ هم سخت افزاری نبود و با عوض کردن اپل ایدی مشکلم حل شد بعد چند مدت یه 6 پلاس 16 گیگ گرفتم که موقع اسلوموشن فیلمبرداریش پرش داشت که اونهم به حافظه tlc نسبت میدادن ولی چون جلبریک کرده بودم یه توییکهای نصب کرده بودم که منجر به این مشکل شده بود ریستور کردم و مشکل حل شد 6 پلاس رو با یکی از دوستام فروختم و یه 6 64گیگ tlc گرفتم دو سه روزه دستمه و حافظشم فول کردم تا ببینم مشکل داره یا نه ولی خدارو شکر مشکلی نداشته حالا نمیخوام خودمو قانع کنم !! ولی همه این مشکلاتی که بحث روسرشون هست برم پیش اومده و سخت افزاری هم نبوده.
                آره درسته تو ios این مشکلات گاهی پیش میاد و خیلی از اونها بخاطر بک آپ های قبلی هست، البته نسخه های اولیه ios 8 هم زیاد قاطی داشت.

نظر

• سلام به همه دوستان
                  من يه ايفون ١٢٨ گرفتم ٦٠ گيگشم پره كوچكترين مشكلي هم نداشتم با اون برنامه صفحه اول تست كردم فكر كنم حافظش tlc باشه هيچ مشكلي نداشتم در ضمن دوستان ميگفتن كه ايفون هاي ٦ ٦٤ گيگ tlc هستن كه براي منم ١٢٨ فكر كنم tlc باشه

نظر

• منم یک ایفون 6پلاس 128 برام گرفتن از خارج ولی هنوز دستم نرسیده ایا از این موضوع باید نگران باشم ؟ پست های دوستان رو خوندم نگران شدم یکمی !

نظر

• نوشته اصلی توسط Vicious نمایش پست ها
                      منم یک ایفون 6پلاس 128 برام گرفتن از خارج ولی هنوز دستم نرسیده ایا از این موضوع باید نگران باشم ؟ پست های دوستان رو خوندم نگران شدم یکمی !
                      اصلا تو فكرش نرو

نظر

• سلام ذوستان من برناهمه phone doctor برای موبایلم گرفتم از اپ استور منتها نمیدونم کجاش برم که بفهمم واسه من tlc هست یا mlc ؟؟

نظر

• دوستانی که گوشی ان ها دارای حافظه mlc هست بگن که یه چند تا تست انجام بدیم ببینیم تفاوتشون تو چی هست با tlc..

نظر

• دوستان، این سایت chipmunk، هفته تولید گوشی من رو میزنه 7 ( February ) و سال تولید رو میزنه 2015. مشکلی نداره که از لحاظ tlc ؟

نظر

• سلام دوستان عزیز. آقا این مشکل حافظه حل شده؟ من می خوام یه 6پلاس 64 گیگ بگیرم. الان آنلاک فکتوری توی بازار هست یا همشون آنلاک شده هستن؟ ممنون می شم راهنمایی کنید

نظر

• دوستان این گوشی من کدوم مدله الان (۶ و ۶۴گیگ)

هیچ مشکلی هم نداشتم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

صبر کنید ..
                                X