اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• از دیروز تاحالا ۱۰۰ بار سعی کردم IOKitBrowser رو دانلود کنم اما متاسفانه ارور میده !!!!
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• اگه ورژن 8.2 باشي ارور ميده

نظر

• ورژن ۸.۱.۲ هستم

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• با سلام گوشی من 64 iphone 6 هست که مربوط به ماه december هفته 51 هست . با نرم افزار phone dr تست گرفتم سرعت write 74 mb/s شد . با احتساب این موارد گوشی بنده tlc هست یا mlc?

نظر

• وقتی IOKitBrowser رو میزنم برای دانلود ایکون اپلیکیشن اضافه میشه اما دانلود نمیشه و ارور میده

نظر

• با سلام
              لطفا اینم چک کنید قب از باز کردن گوشی ببینم نوعش از tcl هست یا mcl ممنون میشم بگین تا قبل از باز کردن گوشی
              Model introduced: 2014
              Serial number: C39NR1HTG5N0 (cleaned up from 'c39nr1htg5n0')

Number of lookups done last 30 days: 4
              You will be limited to 10 lookups per 30 days.

Nice Name: iPhone 6
              Please visit our facebook page
              Family name:
              Group1: iPhone
              Group2: 6
              Generation:
              CPU speed: 1.4GHz
              Screen size: 4.7 inch
              Screen resolution: 1334x750 pixels
              Colour: Gold
              Production year: 2014
              Production week: 48 (December)
              Model introduced: 2014
              Capacity: 128GB
              Memory - flavour: xx
              Memory - maximum total: 1GB
              Factory: C3 (China)

نظر

• ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

والا منم همون ورژني كه هستي هستم چرا نصب نميشه رو نميدونم ولي اگه بخواهي ميتونم برنامه رو براتون تو دراپ باكس اپلود كنم بعد از دانلود ببريد تو برنامه appcake يا هرجور برنامه شبيه اين اگر جيلبريك هستيد نصب كنيد اگر نيستيد لينك دانلود رو كپي كنيد و در pc از طريق برنامه ايتولز يا برنامه مشابه ان نصب كنيد اينم از لينك
                https://www.dropbox.com/s/xfsc3koainj2wxw/ios.ipa?dl=0
                ویرایش توسط steveen : https://i-phone.ir/forums/member/153183-steveen در ساعت 20-01-2015, 03:32 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط arad1388 نمایش پست ها
                  با سلام گوشی من 64 iphone 6 هست که مربوط به ماه december هفته 51 هست . با نرم افزار phone dr تست گرفتم سرعت write 74 mb/s شد . با احتساب این موارد گوشی بنده tlc هست یا mlc?
                  والا من تا اونجايي كه فهميدم شما mlc هستي
                  سرعت رايت tlc ها خيلي بالاتر از اين حرفاس

نظر

• خودتون و درگير اين مسئله نكنيد
                    تا الان به جز ١ مورد خرابى كه اينجا توسط كاربرى گفته شده بود تا الان در اطرافيان بعد از گذشت چندين ماه هيچ مشكلى نبوده در tlc و گويا برخى سري هاى اول فقط مشكل داشتن
                    فقط ممكنه در دراز مدت (ممكنه) مشكل پيش بياد كه طبيعتا هر گوشي بعد مدتى به مشكل ميخوره و كسيم معمولا بالاى ٦ يا ٧ سال گوشيي نگه نميداره

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• 16 گیگ که این مشکلو نداره؟ با خیال راحت بخرم 16 رو دیگه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Reza1860 نمایش پست ها
                        16 گیگ که این مشکلو نداره؟ با خیال راحت بخرم 16 رو دیگه؟
                        هيچ مشكلي نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                          مشکلی نداشتین برای چی تعویض میکنن؟

Sent from my iPad using Tapatalk
                          تا شده بود و لبه هاش باز شده بود و بک لایت lcd هاله داشت.البته فقط بهشون بک لایت را گفتم چون اگه متوجه عیوب فیزیکی می شدند کلا گارانتی را باطل می کردند!
                          گفت یک شنبه بیا دستگاه جدید را ببر!

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                            خودتون و درگير اين مسئله نكنيد
                            تا الان به جز ١ مورد خرابى كه اينجا توسط كاربرى گفته شده بود تا الان در اطرافيان بعد از گذشت چندين ماه هيچ مشكلى نبوده در tlc و گويا برخى سري هاى اول فقط مشكل داشتن
                            فقط ممكنه در دراز مدت (ممكنه) مشكل پيش بياد كه طبيعتا هر گوشي بعد مدتى به مشكل ميخوره و كسيم معمولا بالاى ٦ يا ٧ سال گوشيي نگه نميداره

من n95 8gb را بعد از 10 سال با خرید این آیفون جدید بازنشتش کردم.البته در کنار آیفون هنوز داره کار می کنه.خدایی اگه بهتون بگم تا الان باتریش را عوض نکردم و خراب هم نشده باور نمی کنید.
                            روز اول 3 روز شارژ داشت الان هم همون اندازه است.ژاپنی بود باتریش.

نظر

• ایفون 6 من 64 گیگ دیروز از کانادا به دستم رسید (:. هفته 52 تو هست و برای منم این برنامه نصب نمیشه

نظر

• ایفون 6/6+ شما از نوع tlc هست یا mlc ؟!

منم مشکل مشابه شمارو داشتم دستگاه رو جیلبریک کرم نصب شد
                                دستگاه منم پارت نامبر کاناداو تولید هفته ۵۰ حافظه tlc هست
                                انقدر حساسیت بخرج ندید اگر قرار بود مشکلی ایجاد کنه تا الان خود اپل تولیدش رو متوقف می کرد
                                از دستگاتون لذت ببرید و انقدر خرد این مثله نشید

ویرایش توسط i.Mahmoud : https://i-phone.ir/forums/member/6226-i-mahmoud در ساعت 21-01-2015, 02:01 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X