اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شارژ شدن دستگاه

سلام
    ببخشید من یه سوال درباره شارژ شدن دستگاه دارم من تازه آیفون 6 گرفتم و این گوشی اولین تجربه من از ios هست
    گوشی من کلا وقتی روشنه شارژ میشه یعنی اگه گوشی رو خاموش هم کنم و بعد بزنم به شارژ گوشی خودش روشن میشه و شارژ میشه
    این مشکله؟
    یعنی من نمیتونم تو حالت خاموش گوشیم رو شارژ کنم؟
    ممنون میشم اگه جواب بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammadrezabk نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید من یه سوال درباره شارژ شدن دستگاه دارم من تازه آیفون 6 گرفتم و این گوشی اولین تجربه من از ios هست
      گوشی من کلا وقتی روشنه شارژ میشه یعنی اگه گوشی رو خاموش هم کنم و بعد بزنم به شارژ گوشی خودش روشن میشه و شارژ میشه
      این مشکله؟
      یعنی من نمیتونم تو حالت خاموش گوشیم رو شارژ کنم؟
      ممنون میشم اگه جواب بدین
      سلام دوست عزیز. مبارک باشه.
      خیر این مشکل نیست. شما بعد از اینکه گوشی رو به شارژ زدید اونوقت خاموشش کنید ! خاموش میمونه!

نظر

• ظاهرا مشکل دوربین جلو واقعیت داره و عکس های زیادی هم تو اینترنت پخش شده . ولی من دقت کردم گوشی من کمی کنار لنزش خاکستری شده و احساس میکنم داره جابجا میشه! باید دید با گذشت زمان این جابجایی بیشتر میشه یا نه. شاید از روز اول هم اینجوری بوده اما من متوجه نشدم
        ویرایش توسط Vahidlive : https://i-phone.ir/forums/member/165947-vahidlive در ساعت 03-12-2014, 12:49 AM

نظر

• سلام
          دوستان عزیزی که احساس میکنند گوشی اونها این مشکل رو داره اگر براشون ممکن هست عکسی از گوشیشون بفرستند.

نظر

• چی میشد جای دوربین همون بالای earphone باقی میموند؟

ویرایش توسط IKEA : https://i-phone.ir/forums/member/557-ikea در ساعت 03-12-2014, 01:14 PM

نظر

• دوستان هر كاري ميكنم نتم فعال نميشه و اين ارور رو ميده

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
                دوستان هر كاري ميكنم نتم فعال نميشه و اين ارور رو ميده

Reset network settings كرديد؟
                گوشيتونو بعدش يه بار به حالت پرواز ببريد.

نظر

• به نظرتون 16 گیگ کی میاد رو 2100؟

نظر

• نوشته اصلی توسط sefarius نمایش پست ها
                    به نظرتون 16 گیگ کی میاد رو 2100؟
                    اصلا قابل پیشبینی نیست دوست من. فعلا که دلار بعد از افزایش پایین تر اومده و در حال ثباته اما آینده قابل پیشبینی نیست. از طرفی به نظر میرسه بین یک ماه تا یک ماه و نیم دیگه ارزونتر بشه آیفون۶ و از طرفی تا عید هم چیزی نمونده که معمولا میره بالا. اما موضوعاتی که این وسط دلار رو میتونه بالا ببره اصلا قابل پیشبینی نیست! بنظرم اگر ریسک صبر بیشتر رو انجام میدید، دی ماه بخرید دیگه وگرنه ریسکش بالا میره در نهایت میخواد ۵۰تومن بیاد پایین تر نسبت به دی.

نظر

• سلام
                      1-نسخه جدیدitools برای آیفون 6 و itunes12 نیومده؟
                      2-با توجه به اینکه itools فعلا با آیفون6سازگار نیست ،من چطوری تانگبو رو گوشیم نصب کنم؟؟!میخوام برنامه پولی بدون جیلبرک نصب کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                        البته اینجا جاش نیست و تاپیک مخصوص به خودش رو داره
                        ولی این و نصب کنین
                        apex 2

Sent from my iPad using Tapatalk HD

با تشکر این اصلا کاربردی نبود و میخام یکی یکی بتونم برنامه ای را مخفی کنم که کسی پیداش نتونه کنه

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

حذف شود

ویرایش توسط Vahidlive : https://i-phone.ir/forums/member/165947-vahidlive در ساعت 05-12-2014, 02:38 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Vahidlive نمایش پست ها
                            حذف شود

دوست عزیز با این برنامه میتونید همین کار رو بکنید
                            مگه اینکه طرفتون وارد باشه بره تو ستینگ و بشینه یکی یکی همه برنامه ها رو تست کنه تا شاید پیدا بشه
                            برنامه خوبیه!!!

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• سلام
                              میخواستم بدونم راهی هست که بشه وقتی آیفون رو وصل میکنی به کامپیوتر شارژ نشه ؟
                              مثلاً شارژش 90% هست میخوام یه برنامه بریزم دوباره شارژ میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط bigbang0 نمایش پست ها
                                سلام
                                میخواستم بدونم راهی هست که بشه وقتی آیفون رو وصل میکنی به کامپیوتر شارژ نشه ؟
                                مثلاً شارژش 90% هست میخوام یه برنامه بریزم دوباره شارژ میشه
                                نه دوست عزيز. خواه ناخواه پورت يو اس بي مقداري برق حمل مي كنه، كه باعث شارژ شدن ميشه. هيچ مشكلي براي دستگاهتون پيش نمياد. خيالتون راحت.

نظر

صبر کنید ..
                                X