اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خود وای فای در کل شارژ خیلی زیادی از گوشی کم میکنه.شما سعی کنید وقتی استفاده ای از ای وای فای ندارید اونو توی گوشیتون خاموش کنین.در مورد داغ شدن گوشی هم یه جایی تو همین انجمن خوندم که مشکلی نداره ینی اگه گوشیتون داغ بشه به این معنی هست که گرمای داخل گوشی به بیرون انتقال پیدا میکنه و آسیبی به باتری گوشی نمیرسه.

نظر

• از بین این دو تا کدوم بهتره بخرمش ؟ فرقشون چیه ؟ کدوم بهتره مزایا معایبی هرکدوم چیه ؟ ممنون میشم سریع راهنمایی کنید برای خرید عجله دارم فقط موندم کدو بخرم . در ضمن اینها تو پشت گوشی هم محافظت میکنه ؟ یا فقط دوره بامپره ؟

iPhone 6 Plus Neo Hybrid EX Metal | Spigen

و

Spigen iPhone 6 Case Neo Hybrid EX (4.7) | Spigen

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
        از بین این دو تا کدوم بهتره بخرمش ؟ فرقشون چیه ؟ کدوم بهتره مزایا معایبی هرکدوم چیه ؟ ممنون میشم سریع راهنمایی کنید برای خرید عجله دارم فقط موندم کدو بخرم . در ضمن اینها تو پشت گوشی هم محافظت میکنه ؟ یا فقط دوره بامپره ؟

و

من خودم به شخصه بامپر رو مه ممی از صفحه برجسته تر باشه رو ترجیح میدم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
          از بین این دو تا کدوم بهتره بخرمش ؟ فرقشون چیه ؟ کدوم بهتره مزایا معایبی هرکدوم چیه ؟ ممنون میشم سریع راهنمایی کنید برای خرید عجله دارم فقط موندم کدو بخرم . در ضمن اینها تو پشت گوشی هم محافظت میکنه ؟ یا فقط دوره بامپره ؟

و

اينا فقط دوره. پشت نداره. كيفيتشون عاليه.
          نيو پلاستيكي هستش و نيو متال فلزي.
          متال رو بگيريد.
          البته كمي به ابعاد گوشي اضافه مي كنه هاا. در جريان باشيد.

نظر

• این چی میخوام اینو بخرم Spigen iPhone 6 Case Ultra Hybrid (4.7) | Spigen

فقط میخوام بدونم جنسش چیه ؟ پلاستیکه نرم هستش ؟ یا شیشه ای هستش ؟

داخل دیجی کالا یه بی رنگ داره که احساس میکنم بی رنگی داره فیک باشه از جنس شیشه و خاکستریش حس میکنم پلاستیکیه ؟
            Apple iPhone 6 Plus Spigen Case Ultra Hybrid - کاور اسپیگن مدل آلترا هیبرید مناسب برای گوشی آیفون 6 پلاس

نظر

• سلام ، من ۴ روزه ایفون ۶ سفید ۶۴ گیگ LLA خریدم از اصفهان، چند ساعت اول مشکلی نداشت ولی بعد از اینکه تصمیم گرفتم از گوشی قبلیم با کمک ایتونز مک بک اپم رو بر گردونم وبه ۸.۱.۱ اپدیت کردم در حال اپدیت به مشکل خورد ریست شد صفحش رنگی شد، حالا هم مکرارا ریست میشه صفحه قرمز و ابی و صورتی میشه خود بخود خاموش روشن میشه ، دو سه بار صفحش پر پر میزد (نورش کم وزیاد).بارها ریست فکتوری کردم فایده نداشت ، از طریق مک بوکم هم که خواستم ریستور کنم با استفاده از حالت(dfu mode) در حال ریستور بعد از چند دقیقه خود بخود خاموش روشن میشه واصلا کاری به ریستور ایتونز مک نداره بارها صفحش قرمز و صورتی میشه ویا گاهی در حال ریستور روی مک ارور های مختلفی میده مثلا ۹ یا ۲۷ و.... ،(البته با *و*ی* پ**ی **ان چون بدون اون نمیشه )و وقتی بیخیال ریستورمیشدم یه ساعتی روشن میموندو دوباره روز از نو روزی از نو ریست میشد. الانم که بسکه برای ریستور تلاسش کردم دیگه گوشی روشن نمیشه ووقتی روشن میمنم علامت اتصال کابل به ایتونز رو نشون میده یعنی باید ریستور کنم که ریستور هم نمیشه و ارور میده. لطفا راهنمایی کنید
              سلام دوست عزیز
              بابت مشکلی که برای گوشیتون اتفاق افتاده متاسفم.میشه اول لطف کنید سریال نامبر گوشیتون رو توی این سایت وارد کنید و تاریخ هفته ساخت گوشیتون رو اعلام بفرمایید که چه سری هستش؟!(هفته چندم)
              Klantenservice: Serienummers
              و اینکه از تو حالت ریکاوری مود ریستور رو انجام بدید ببینید میشه؟ یا با یک دستگاه دیگه ریستور رو امتحان کنید.
              این مشکل مربوط به حافظه های استفاده شده از نوع TLC NAND FLASH هستش و اپل گفته که دیگه روی گوشی های با حافظه بالا تر از 16 از این نوع تراشه استفاده نمیکنه.حالا نمیدونم که استفاده میکنه یا نه.
              نوشته اصلی توسط arubarzan99 نمایش پست ها
              سلام من فعلن در سفر هستم ودسترسی به جعبه گوشی ندارم . شما چه راهی پیشنهاد میکنین برای حل مشکلم
              سلام از سفر برگشتم از سایتی که دادین چک کردم هفته ۴۳ بوده
              ویرایش توسط arubarzan99 : https://i-phone.ir/forums/member/63824-arubarzan99 در ساعت 05-12-2014, 08:49 PM

نظر

• دوستان در مورد تعویض گوشی خراب در اپل استور اگه کسی تجربه یا اطلاعات داره لطفا به من کمک کنه

نظر

• سلام .....
                  قسمت لنز دوربین یه خال کوچیک غبار رفته .
                  الان توجه شدم . میخواستم بدونم تا حالا کسی به این مشکل برخورد داشته ؟؟؟
                  و چرا غبار اونجا رفته ؟؟؟؟
                  مگه راه نفوذ داره ؟؟/

نظر

• نوشته اصلی توسط Mostafa 11 نمایش پست ها
                    سلام .....
                    قسمت لنز دوربین یه خال کوچیک غبار رفته .
                    الان توجه شدم . میخواستم بدونم تا حالا کسی به این مشکل برخورد داشته ؟؟؟
                    و چرا غبار اونجا رفته ؟؟؟؟
                    مگه راه نفوذ داره ؟؟/
                    لی بنده شاهدش بودم تو ۵ و تو ۶ مورد زیاد خاصی نیست

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• شاید عنوان پست کمی برای شما اعجاب بر انگیز باشد و نتوانید آن را باور داشته باشید. باید به شما بگوییم، عنوان به درستی نوشته شده و شما هم به درستی آن را خوانده اید. روز گذشته اخبار و شایعاتی در سراسر اینترنت منتشر گردید که برای همه تعجب آور بود. با توجه به اخبار و شایعات، قرار است اپل در نیمه دوم سال 2015 دوباره به گذشته برگردد و آیفون 4 اینچی تولید کند. این گزارش توسط سایت G For Gamers منتشر شده است که به نقل از تامین کننده آسیایی قطعات اپل آمده است.البته این خبر چند نکته در خود جای داده است. اول اینکه اپل قصد دارد بازار اسمارت فون های 4 اینچی را دوباره متحول کند و در دست گیرد. از طرفی دیگر بعضی بر این باورند که علت این امر، رکود فروش اپل پس از رونمایی از آیفون 6 و آیفون 6 پلاس است که این باور غلط است زیرا اپل فروش خوبی را برای آیفون 6 و فبلت آیفون 6 پلاس به خود دید. در آخر نیز این را باید خاطر نشان کنیم که سایت مذکور از منابع بسیار معتبر محسوب نمی شود و امکان دارد این خبر تنها یک شایعه هوشمندانه و جدال برانگیز باشد. منبع: MacRumors

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                        با تشکر این اصلا کاربردی نبود و میخام یکی یکی بتونم برنامه ای را مخفی کنم که کسی پیداش نتونه کنه
                        یعنی برنامه ای نیست که بتونم راحت ایکن برنامه ای را هیدن یا مخفی کنم ؟؟؟؟

نظر

• سلام
                          دوستان منم ایفون 6 16 دارم متوجه دوربین جلوشدم برای بعضی ها زیاد ولی برای بعضی ها کم از لحاظ کار کردن مشکلی نداره

نظر

• جالبیش اینکه فقط هم همین قسمتش بیشتر شون یکجاش تکون خورده

نظر

• نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
                              یعنی برنامه ای نیست که بتونم راحت ایکن برنامه ای را هیدن یا مخفی کنم ؟؟؟؟
                              عزیزم مشکلتون با apex 2 چیه
                              دقیقا همون کار رو میکنه

نظر

• من که سر در نیاوردم وقتی ایکون را میگیرم ناپدید نمیشه اموزشش هست برای مخفی کردن

نظر

صبر کنید ..
                                X