اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hajali01 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه بگین تقریبا چند ساعت اسکرین آن میده?
    دوستان وضعيت باطري گوشيم عاليه و نميدونم چرا دوستان مشكل دارن ؟ ٥ اس من كه خيلي زود شارژ خالي ميكرد البته با واي فاي !
    به ٨٠١ آپديت كنيد و برابر برنامه battery بزاريد گوشيتون فول شارژ شه ، برا من حدود ٧ ساعت و ٤٥ دقيقه اسكرين آن ميده و اگر دايم در حال گشت و گذار با وتي فاي و صفحه روشن و دانلود از اپ استور باشم ٥ ساعت خورده اي ميرسه به ١٧ -١٨٪ و استفاده معمولي تا ٢ روز هم نگه ميداره !
    الان دقيقا يك ساعت خورده اي وبگردي كردم ٥-٦٪ كم كرد !

نظر

• سلام
      دوستان چرا تو ایفون 6 شماره تلفن تو قسمت تلفن نمیاد

نظر

• احتمالا ۱۷ اکتبر که زده منظورش تا پایان اون روز یعنی ساعت ۱۲ شب هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
          به 8.1 اپديت کردید؟
          نه.اگه آپدیت شه مشکل حل میشه؟

نظر

• جواب بسیار ساده است.
            گوشی شما ۳۶۵ روز گارانتی شده که از ۱۸ اکتبر امروز بشمارید میشه تا آخر ۱۷ اکتبر سال دیگه. به همین سختی!
            .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط negin021 نمایش پست ها
              نه.اگه آپدیت شه مشکل حل میشه؟
              شما اپديت كنيد

نظر

• ریست شدن رو ارم ایفون 6

سلام دوستان من امروز یه 6 میخریدم یعنی پلمپ تو مغازه باز کردم روشنش کردم تاخود فروشنده برام اکتیوش کنه ولی اصلا روشن نشد دکمه پاور که میزدیم ارم اپل میومد و روی اون هی زود زود ریست میشد که فروشنده گفت حتما شارژ نداره به شارژ هم وصل کردیم با هر دو ثانیه روی ارم اپل ریست میشد جوری که تا ارم اپل معلوم میشد باز ریست میشد
                یعنی گوشی صفر و پلمپ بود مشکلش از چی میتونه باشه؟ گوشی پلمپ رو ارم ریست بشه ؟
                گوشی برنداشتم قرار شد اگه تا فردا درست شد اونو بده اگه نشد یکی دیگه بیاره

نظر

• مشکل با notification برنامه ها

سلام خدمت دوستان و کارشناسان
                  توی هر برنامه ای که میرم connect to itunes to use push notification رو مینویسه و
                  داخل notification که میرم برای هر برنامه روشنه اما هیچ آلارمی از برنامه ها مثه وایبر و لاین نمیاد
                  iso 8.1 هم هست
                  ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

• سلام
                    من با اینکه هم تو ایفون و هم تو ایپد handoff رو خاموش کردم بازم با هر تماس به ایفون ایپد هم شروع به زنگ زدن میکنه
                    چیکار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط aker نمایش پست ها
                      سلام
                      من با اینکه هم تو ایفون و هم تو ایپد handoff رو خاموش کردم بازم با هر تماس به ایفون ایپد هم شروع به زنگ زدن میکنه
                      چیکار کنم؟
                      به Settings/Facetime برید و گزینه ی iPhone Cellular Calls رو خاموش کنید

نظر

• يپدا كردن آدرس لينك اپل استور

سلام دوستان
                        چطوري ميشه از يه برنامه نصب شده روي يك گوشي يشه آدرس لينك اپل استورشو پيدا كرد؟؟؟

نظر

• مشکل برنامه و بازی

سلام من وقتی برنامه یا بازی از ituns کامپیوتر با ایفون 6 انتقال میدم برنامه میاد تو موبایل ولی به شکل سیاه میاد و اجرا نمیشه میزنی روش instaling میاد

نظر

• باید صبر کنی تا برنامه نصب بشه بعد اتصال رو قطع کنی

نظر

• نوشته اصلی توسط daviditnet نمایش پست ها
                              سلام دوستان
                              چطوري ميشه از يه برنامه نصب شده روي يك گوشي يشه آدرس لينك اپل استورشو پيدا كرد؟؟؟
                              سلام
                              از طریق خوده برنامه فکر نمیکنم راهی داشته باشه ، شاید داخل توضیحات برنامه لینکی داشته باشه که البته همه برنامه ها ندارند.

نظر

• Free نبودن نرم افزار ها i work

دوستان سلام من ٢ هفته هست ايفون ٦(٦٤gig/ b/a) خريدم و با اپل ايدي خودم اكتيوش كردم و ميلي از شركت اپل بابت خريد ايفون ٦ دريافت نكردم. كسي ميدونه علتش چيه !! ونرم افزار هاي i work برام free نيستند !!

نظر

صبر کنید ..
                                X