اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ramin_salari نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان ال سی دی گوشی من شکسته
    [emoji17][emoji17]
    میخام عوضش کنم لطفا راهنماییم کنید٫

اول قیمت تاچ ال سی دی اصلی با هزینه تعویضش چنده؟
    دوم از کجا باید بفهمم ال سی دی که میندازه واقعا اصلیه؟!!

با تشکر ....

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
    سلام
    قیمت تو رنج 600 تومن البته هزینه دستمزد جدا
    سعی کنین تاچ و ال سی دی تهیه کنین که از روی یک آیفون نو باز شده باشه.
    شاد باشین

نظر

• سلام دوستان کمک کنید من تو ایفون یه چیزی رو میخوام دانلود کنم مثلا فیلم تا وقتی صفحه روشنه و وارد برنامه دانلود هستم دانلودئ میکنه ولی وقتی خارج شدم یا صفحه خاموش شد استوپ میشه چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟
      کمک کنید

نظر

• یه مشکلی که چند وقته بهش خوردم زود خالی شدن شارژ گوشیه قبلا تا یک روز کار میکرد ولی الان زود خالی میکنه طبق روش تو انجمن هم هر ماه باتری رو کالیبره میکردم. مثلا در 1 دقیقه که میرم تو تلگرام 1% شارژ خالی میکنه تو Battery Usage برای تلگرام 41% مصرف داشته البته بازی اینا زیاد میکنم Modern Combat 5 و کلش برای MC5 چون زود شارژ میخوره موقع بازی کابل شارژ رو میزنم

لطفا راهنمایی کنید

نظر

• با سلام ..دوستان بنده روی ایفون6 ورژن 9 زدم و به جرات میگم بدترین ورژنی که تا به حال دیدم همینه مزخرفه و میتونم به ورژن 8 برگردم ؟؟؟؟ خیلی عذابم میده ورژن 9.0.2 هست

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
            با سلام ..دوستان بنده روی ایفون6 ورژن 9 زدم و به جرات میگم بدترین ورژنی که تا به حال دیدم همینه مزخرفه و میتونم به ورژن 8 برگردم ؟؟؟؟ خیلی عذابم میده ورژن 9.0.2 هست
            اپدیت به ورژن های 8 متاسفانه بسته شده
            راهی جز موندن روی 9.0.2 ندارین
            یک بار ریستور کنین همین 9.0.2 رو شاید رفع شه مشکلاتتون

نظر

• دوستان کمک کنید بنده آیفون 6 16 گیگ دارم و خواستم ریست آل ستینگ کنم ک گیر کرده روی لودینگ آی او اس 9.0.2 اما آیفون 6 اس م با همین ورژن این مشکلو نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط HamidR02 نمایش پست ها
                دوستان کمک کنید بنده آیفون 6 16 گیگ دارم و خواستم ریست آل ستینگ کنم ک گیر کرده روی لودینگ آی او اس 9.0.2 اما آیفون 6 اس م با همین ورژن این مشکلو نداره
                تشکر ک کمک کردین درست شد

نظر

• سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

مدتیه مشکلی واسم پیش اومده....زمانی که واتس آپ رو باز میکنم و داره چندتا عکس و فیلم دانلود میشه ، اگه در حین اینکه واتس آپ بازه برای چند دقیقه صفحه گوشی رو خاموش کنم همه دانلود ها متوقف میشه و زمانی که دوباره گوشی رو باز میکنم میبینم که مثلا اون فیلمی که تا نیمه رفته بود دوباره شروع کرده از اول دانلود بشه....
                  دوستان کسی میدونه این مشکل از چیه و چطور میشه درستش کرد...؟

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط masihian نمایش پست ها
                    سلام خدمت دوستان و اساتید محترم

مدتیه مشکلی واسم پیش اومده....زمانی که واتس آپ رو باز میکنم و داره چندتا عکس و فیلم دانلود میشه ، اگه در حین اینکه واتس آپ بازه برای چند دقیقه صفحه گوشی رو خاموش کنم همه دانلود ها متوقف میشه و زمانی که دوباره گوشی رو باز میکنم میبینم که مثلا اون فیلمی که تا نیمه رفته بود دوباره شروع کرده از اول دانلود بشه....
                    دوستان کسی میدونه این مشکل از چیه و چطور میشه درستش کرد...؟

با تشکر
                    از قسمت General و Backgroun App Refresh رو برای whatsapp فعال کنی مشکلتون حل میشه
                    موفق باشین

نظر

• سلام تو ایفون با قسمت personal hotspot مشکل دارم و مداوم اخطارto enable personal hotspot on this account, contact cerrierرو میده کسی میدونه مشکل کجاست ؟؟؟؟؟؟

نظر

• سلام خدمت همگی
                        یکی از دوستان یه ایفون داره که توی اب افتاده و سوخته ، پیش یه تعمیرکار برده و بعد از باز کردن گوشی هزینه زیادی گفته حالا به نظرتون با توچه به اینکه باز شده اگر به یه اپل استور فرستاده بشه تعمیر میکنن(گارانتی داره هنوز)

سوال دیگه اینکه اپل استور دوبی گوشی پارت امریکا رو تعمیر میکنه؟

ممنون

نظر

• با سلام و درود

م یک نرم افزاری میخوامکه راحت بتونم عکسها را پوشه بندی کنم و دسته بندی بریزم روی گوشی و هم بکاپ و هم ریستور کنم بدون دردسر . با ایتولز نمیشه اصلا و یک نرم افزار قویتر معرفی کنید ..ممنون

نظر

• سلام خدمت دوستان و اساتید محترم
                            من میخوام با ایتولز عکسی رو واسه والپیپر به گوشی انتقال بدم ولی زمانی که import می کنم ، بعد از چند لحظه مینویسه Error و چیزی انتقال پیدا میکنه...
                            دوستان کسی میدونه مشکل از چیه؟
                            در ضمن من ایتونز دارم و آتورایز هم هست....همچنین با ایتولز میتونم نرم افزار نصب کنم ولی نمیدونم چرا نمیشه فایل عکسی انتقال بدم....
                            ممنون میشم دوستان کمک کنن...
                            باتشکر

نظر

• سلام
                              از طریق خود گوشی سایت سیبچه رو باز کن و دانلود کن
                              از طریق سیبپه میتونی نرم افزار بانکی دانلود کنی
                              فقط توجه داشته باش اگه ورژن گوشیت 9 هست بعد نصب نرم افزار بانکی یا هر چیز دیگه از سیبچه تو ستینگ گوشیت جنرال انتهای صفحه پروفایا و sibche softwar و اجازه دست رسی بزنی

نظر

• با تشكر و سپاس از دوستان و اينكه من تو انتقال دادن عكسها مشكل دارم و مثلا از يك ايفون به ايفون ديگه كه ميخوام انتقال بدم بصورت پوشه پوشه نميشه و همه عكسها را تو يك پوشه ميريزه و با ايتولز من ميريزم همينه و ايتونز هم فقط يك پوشه را انتقال ميده و بخوام يك پوشه اي ديگه انتقال بدم جايگزين پوشه قبلي ميشه و لطفا يك نرم افزار عالي براي اينكار بهم معرفي كنين .ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X