اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• با سلام
    من میخوام از طریق iTools 3 از اپلیکیشن بک اپ بگیرم ولی نمیشه و failed میده

ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط parviizb نمایش پست ها
      با تشكر و سپاس از دوستان و اينكه من تو انتقال دادن عكسها مشكل دارم و مثلا از يك ايفون به ايفون ديگه كه ميخوام انتقال بدم بصورت پوشه پوشه نميشه و همه عكسها را تو يك پوشه ميريزه و با ايتولز من ميريزم همينه و ايتونز هم فقط يك پوشه را انتقال ميده و بخوام يك پوشه اي ديگه انتقال بدم جايگزين پوشه قبلي ميشه و لطفا يك نرم افزار عالي براي اينكار بهم معرفي كنين .ممنون
      کسی نیست جواب منو دقیق بده ؟؟؟و اینکه برای بکاپ گرفتن برنامه ها بصورت کامل که بشه چتها را بکاپ گرفت باید چکار کرد و با چه نرم افزاری میتونم راحت بکاپ بگیرم ؟؟؟؟؟

نظر

• با سلام و عرض خسته نباشید
        من میخواستم گوشیم رو از طریق ota به ios 9.0.2 آپدیت کنم موقع دانلود کردن ios 9.0.2 هی وایمیستاد(سرعت اینترنت هم 8mb است) مثل این که مشکلی به وجود اومده بود به خاطر همین دو بار هم wifi رو خاموش روشن کردم دیدم درست نشد یک بارم گوشی رو خاموش روشن کردم باز درست نشد ولی بالاخره دانلود شد به نظر شما اگه install کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
        چون میگن زمانی که از طریق گوشی آپدیت میکنی اگه بد دانلود بشه مشکل به وجود میاد
        ویرایش توسط bahram mgh : https://i-phone.ir/forums/member/184223-bahram-mgh در ساعت 13-10-2015, 11:30 AM

نظر

• سلام
          گوشی ایفون6 داشتم فروختم فعلا سامسونگ دارم بکاب در ایتونزهم دارم حالا میخواستم مخاطبین استخراج کنم برای سامسونگ با چه برنامه ای میشه این کار انجام بدم

نظر

• سلام گوشیم 6ایفون است میخوام کانتکتهمام روکه روی سیم **** سیو هست روی تلفنم بریزم یه سریش رو میریزه یه سریش فقط شماره تلفن رو میاره مثلااز120تا کانتکت 60تاش روکامل با اسمو شماره میاره باقیش رو فقط شماره بدونه اسمدلیلش چی میتونه باشه با تشکر از اساتید گرامی

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram mgh نمایش پست ها
              با سلام و عرض خسته نباشید
              من میخواستم گوشیم رو از طریق ota به ios 9.0.2 آپدیت کنم موقع دانلود کردن ios 9.0.2 هی وایمیستاد(سرعت اینترنت هم 8mb است) مثل این که مشکلی به وجود اومده بود به خاطر همین دو بار هم wifi رو خاموش روشن کردم دیدم درست نشد یک بارم گوشی رو خاموش روشن کردم باز درست نشد ولی بالاخره دانلود شد به نظر شما اگه install کنم مشکلی پیش نمیاد ؟
              چون میگن زمانی که از طریق گوشی آپدیت میکنی اگه بد دانلود بشه مشکل به وجود میاد
              سلام
              برا بنده هم زمان دانلود كردن 9.1 ورژن beta 4 همينطور بود ديروز ، نصبش كردم مشكل خاصي پيش نيومد .
              سرعت دانلود از سرور اپل افتضاح بود !

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

سلام دوستان

من توي قسمت اپديت گوشي ميرم زده install now. يعني اپديت ٩.٠.٢ رو دانلود كرده؟
                چطوري ميشه auto update رو غير فعال كرد؟
                اون بالا هم زده Downloaded !

ویرایش توسط ErfanUnHoLy : https://i-phone.ir/forums/member/187998-erfanunholy در ساعت 14-10-2015, 08:09 AM

نظر

• سلام کسی نیست جواب بده
                  گوشی ایفون6 داشتم فروختم فعلا سامسونگ دارم بکاب در ایتونزهم دارم حالا میخواستم مخاطبین استخراج کنم برای سامسونگ با چه برنامه ای میشه این کار انجام بدم

نظر

• يه برنامه هست به نام backup extractor
                    ورژني كه كرك داشته باشه رو دانلود و نصب كنيد
                    البته قبل از نصب نت حتمن خاموش باشه
                    براحتي به بكاپ دسترسي خواهيد داشت

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
                      سلام کسی نیست جواب بده
                      iBackupBot - iTunes Backup Manager for iPhone, iPod Touch, iPad
                      ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 14-10-2015, 09:19 AM

نظر

• با سلام و درود فراوان
                        با چه برنامه اي ميتونم از نرم افزارم بكاپ كامل بگيرم ؟يعني ميخوام از كليه چت ها و نوشتنها بگاپ و بعد راحت ريستور كنم روي يك گوشي ديگه لطفا تو اين زمينه هم دقيق راهنماييم كنين ممنون ميشم

نظر

• سلام دوست عزیز این برنامه نصب کردم همه مخاطبین اورده ولی نمیدانم در کجای کامپیوتر ذخیره میشه لطفا راهنمایی کنید

- - - - - - - - - -

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط iphonehamid نمایش پست ها
                            سلام دوست عزیز این برنامه نصب کردم همه مخاطبین اورده ولی نمیدانم در کجای کامپیوتر ذخیره میشه لطفا راهنمایی کنید

- - - - - - - - - -
                            گزینه Export رو بزنید و Export as CSV text file رو انتخاب کنید (یا vCard) و بعد ذخیره کنید.
                            vCard کامل تره.

ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 14-10-2015, 03:38 PM

نظر

• سلام دوست عزیز مشکلم حل شد ممنون از شما

نظر

• سلام کسی نمیتونه کمک کنه لطفاگوشیم 6ایفون است میخوام کانتکتهمام روکه روی سیم **** سیو هست روی تلفنم بریزم یه سریش رو میریزه یه سریش فقط شماره تلفن رو میاره مثلااز120تا کانتکت 60تاش روکامل با اسمو شماره میاره باقیش رو فقط شماره بدونه اسمدلیلش چی میتونه باشه با تشکر از اساتید گرامی

نظر

صبر کنید ..
                                X