اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    آیا میشود تاریخ دقیق آپدیت با خود گوشی رواز جایی در آورد
    چون به نظر دقیقا از تاریخی که به 9.0.2 اومدم پیامک های ناخواسته ای مسیج فرستاده میشه دقیقا از 7/6 که میشه 28 سپتامبر از ساعت 21.24
    هر پیامک 1400 ریال بین المللی هست و تقریبا هر روز ، روزی 4 تا 5 تا هی داره خودش میفرسته
    نمیدنم چکار کنم یا چه جوری قطع کنم
    دوستان راهنمایی

نظر

• نوشته اصلی توسط srx190d نمایش پست ها
      سلام دوستان
      آیا میشود تاریخ دقیق آپدیت با خود گوشی رواز جایی در آورد
      چون به نظر دقیقا از تاریخی که به 9.0.2 اومدم پیامک های ناخواسته ای مسیج فرستاده میشه دقیقا از 7/6 که میشه 28 سپتامبر از ساعت 21.24
      هر پیامک 1400 ریال بین المللی هست و تقریبا هر روز ، روزی 4 تا 5 تا هی داره خودش میفرسته
      نمیدنم چکار کنم یا چه جوری قطع کنم
      دوستان راهنمایی
      imassage bayad off beshe

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• مشکل همینه که خاموش هست اصلا روشن نشده و نمیشه

نظر

• من الان بخوام انجلبریک کنم باید حتما ی نسخه ios دانلود کنم بعد ریستور کنم ؟

و الان من فول بک آپ گرفتم ( در حالی ک جیلبریک هستم ) ..
          بعد از اینکه ios 9.1 دانلود و ریستور کردم با این بک آپ میشه برنامه ها رو برگردوند ک نخواد دوباره دانلود کرد ؟

اگه با cydia-impactor انجلبریک کنم ک نخوام ریستور کنم چی ؟ مثل همون ریستور میمونه ؟

نظر

• سلام دوستان، میخواستم بپرسم با چه برنامه ای به جز آیتونز راحت میشه عکس و فیلم و MP3 ریخت رو گوشی؟
            من با Tongbu بعضی مواقع میتونم بریزم ولی اکثرا اذیت میکنه و با برنامه های زیر هم امتحان کردم درست جواب نمیده :
            iTools,Tongbu,MobileGo,Moborobo

- - - - - - - - - -

سلام دوستان، میخواستم بپرسم با چه برنامه ای به جز آیتونز راحت میشه عکس و فیلم و MP3 ریخت رو گوشی؟
            من با Tongbu بعضی مواقع میتونم بریزم ولی اکثرا اذیت میکنه و با برنامه های زیر هم امتحان کردم درست جواب نمیده :

- - - - - - - - - -

سلام دوستان، میخواستم بپرسم با چه برنامه ای به جز آیتونز راحت میشه عکس و فیلم و MP3 ریخت رو گوشی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط metih نمایش پست ها
              من الان بخوام انجلبریک کنم باید حتما ی نسخه ios دانلود کنم بعد ریستور کنم ؟

و الان من فول بک آپ گرفتم ( در حالی ک جیلبریک هستم ) ..
              بعد از اینکه ios 9.1 دانلود و ریستور کردم با این بک آپ میشه برنامه ها رو برگردوند ک نخواد دوباره دانلود کرد ؟

اگه با cydia-impactor انجلبریک کنم ک نخوام ریستور کنم چی ؟ مثل همون ریستور میمونه ؟
              بهترین گزینه همون cydia-impactor هستش که انگار داری ریستور میکنی به ورژن فعلیت
              اگر ریستور کنی هم میتونی بک اپ الانیت رو برگردونی مشکلی پیش نمیاد

نظر

• سلام
                فکر نکنم هنوز به 9 سازگار شده باشه
                من هم دانبال این موضوع هستم
                از یک طرف می ترسم جیلبریک رو از دست بدم
                از یک طرف می ترسم 9.1 خوب نباشه
                در کل اگرریستور کنید مطمئن تره

نظر

• با سلام و درود، متسفانه امروز اقدام به آپدیت ios از طربق OTA به نسخه 9.1 نمودم ولی زمانی که مراحل نصب به اتمام رسید کلیه ی شماره های contact حذف گردیده ولی اس ام اس ها و نوشته ها در قسمت note حذف نگردیده. خواهشا راهی برای برگرداندن شماره ها بفرمایید چون واقعا برام حیاطی هست. باتشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_H نمایش پست ها
                    با سلام و درود، متسفانه امروز اقدام به آپدیت ios از طربق OTA به نسخه 9.1 نمودم ولی زمانی که مراحل نصب به اتمام رسید کلیه ی شماره های contact حذف گردیده ولی اس ام اس ها و نوشته ها در قسمت note حذف نگردیده. خواهشا راهی برای برگرداندن شماره ها بفرمایید چون واقعا برام حیاطی هست. باتشکر
                    سلام
                    مگر با ایکلود سینک نکرده بودین
                    فکر نکنم بازیابی بشه اگر سینک نبوده باشین

نظر

• نوشته اصلی توسط esi030 نمایش پست ها
                      سلام
                      من شماره مخاطبین رو از سیم به آیفون انتقال دادم ، اما اسم شماره ها نیومده و فقط خود شماره ها انتقال داده شده!
                      کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟
                      کسی نمیدونه؟؟؟؟

نظر

• سلام دوستان ، زمانی که عکس هامو با آیتونز به آیفون منقل می کنم بعضی از اونها می چرخن چطور می تونم این مشکل رو حل کنم ؟

نظر

• دوستان سلام.من گوشیم8.4 جیلبریک هست میخوام ریستور کنم .ولی آیتونز گوشیم را نمیشناسه.چند ماهه اینجوری شده.ن میتونم آهنگ سینک کنم ن بکاپ بگیرم...ویندز عوض کردم و آیتونز را از نو نصب کردم ... گوشی دیگه را میشناسه ولی یکی من را نمیشناسه..چ کنم؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hamed.tyi نمایش پست ها
                            دوستان سلام.من گوشیم8.4 جیلبریک هست میخوام ریستور کنم .ولی آیتونز گوشیم را نمیشناسه.چند ماهه اینجوری شده.ن میتونم آهنگ سینک کنم ن بکاپ بگیرم...ویندز عوض کردم و آیتونز را از نو نصب کردم ... گوشی دیگه را میشناسه ولی یکی من را نمیشناسه..چ کنم؟؟؟؟
                            Dfu مود رو امتحان كرديد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
                              Dfu مود رو امتحان كرديد؟

چی هست؟؟

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط ErfanUnHoLy نمایش پست ها
                              Dfu مود رو امتحان كرديد؟

چی هست؟؟؟