اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• گاهي اوقات شركتاي گارانتي به گوشي رو تست ميكنن بعد كارت گارانتي رو داخل جعبه ميزارن مجدد پلمپ ميكنن و ميفرستن تو بازار. به هرحال گوشي قبلا اكتيو شده. حالا دليلش و كجا اين كار انجام شده نميدونم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ho3ein.agl نمایش پست ها
      گاهي اوقات شركتاي گارانتي به گوشي رو تست ميكنن بعد كارت گارانتي رو داخل جعبه ميزارن مجدد پلمپ ميكنن و ميفرستن تو بازار. به هرحال گوشي قبلا اكتيو شده. حالا دليلش و كجا اين كار انجام شده نميدونم

متأسفانه گوشی گارانتی شرکتی نداره،پس این احتمالاً یک گوشی مشکل دار بوده،به این بنده خدا فروختن،آبان ماه 93 تولید شده،آذرماه 93 فعال شده،بعد تیر 94 فروختن
      واقعا که!!!!!!

نظر

• بارها همنیچا دوستان هشدار دادن که قبل از خرید خودتون شماره سریال رو تو سایت اپل چک کنید قبلا اکتیو نشده باشه. این دوستتون هم باید با اطلاع بیشتری اقدام به خرید میکردن

نظر

• دوستان Winterboard روی ios 8.4 کار نمکینه ؟ چون نصب کردم کلی تم هم نصب کردم جواب نمیده
          در کل برای نصب تم روی ios 8.4 (آیفون 6) چه مرجع و روشی رو پیشنهاد میکنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط NIHILmS نمایش پست ها
            دوستان Winterboard روی ios 8.4 کار نمکینه ؟ چون نصب کردم کلی تم هم نصب کردم جواب نمیده
            در کل برای نصب تم روی ios 8.4 (آیفون 6) چه مرجع و روشی رو پیشنهاد میکنید ؟
            دوست عزیز من تم های مختلفی نصب کردم تنها مشکلی که این برنامه داره اینه که ایکون برنامه در منوی برنامه ها ظاهر نمیشه و باید تغییرات رو در تنظیمات گوشی انجام بدی.

نظر

• نوشته اصلی توسط deniro60 نمایش پست ها
              دوست عزیز من تم های مختلفی نصب کردم تنها مشکلی که این برنامه داره اینه که ایکون برنامه در منوی برنامه ها ظاهر نمیشه و باید تغییرات رو در تنظیمات گوشی انجام بدی.

از داخل برنامه تم رو انتخاب میکنم و رسپرینگ میکنم ولی هیچ اتفاقی نمی افته نمیدونم مشکل از کجاست

نظر

• سلام . من از طرق گوشی نمیتونم وارد حساب کاربری ای کلود بشم . ازم پسورد و میخواد منم درست میزنم و تایید میکنه ! ولی باز میگه پسورد ! و این روند ادامه دارد .... کسی از دوستان میدونه مشکل کجاست ؟! مرسی

نظر

• دوستان می خوام این قفل صفحه ( Side to unlock ) رو از گوشی حذف کنم و گوشی بدون هیچ قفلی بشه و دکمه کنار رو که میزنم صفحه اصلی بیاد نه این صفحه ( Side to unlock )
                  راهنمایی می فرمایید
                  ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                    دوستان می خوام این قفل صفحه ( Side to unlock ) رو از گوشی حذف کنم و گوشی بدون هیچ قفلی بشه و دکمه کنار رو که میزنم صفحه اصلی بیاد نه این صفحه ( Side to unlock )
                    راهنمایی می فرمایید
                    ممنون
                    سلام
                    فکر نکنم بتونید همچین کاری بکنید و نهایتا بتونید قفلشو بردارید تا با slide کردن باز شه ولی اون slide رو حتما باید بکنید!

نظر

• با سلام و ورود
                      دوستان من ایفون دارم و یک شماره را گذاشتم تو قسمت بلاک و حالا از کجا بفهمم که اون شخص بهم تماس گرفته ؟ چون اندرویید تو قسمت لاگ میزنه شماره بلاک شده را و لی نمیدونم تو ایفون به چه صورته ؟؟؟و این تم اسمش چیه در پست قبلیا ؟؟؟
                      ویرایش توسط parviizb : https://i-phone.ir/forums/member/179568-parviizb در ساعت 11-08-2015, 01:45 AM

نظر

• سلام دوستان من بازی angry birds 2 رو دانلود کردم واسه اولین بار که میخوام وارد بازی بشم(استارتینگ اپ) ارور کانشکن ارور رو میده در صورتی که مطمعنم نت گوشی وصله. چی کار کنم ؟

نظر

• دوستان می خوام با برنامه itools یک back up کامل از همه قسمت های تهیه کنم
                          اما الان اینجا 3 نوع بک آپ داره کدومش از همه کامل تر و بهتره ؟

1- وارد application میشم برنامه ها رو انتخاب میکنم و بعد روی back up میزنم و smart back up رو انتخاب میکنم
                          2- وارد tool box میشم در قسمت data management گزینه super back up رو انتخاب میکنم
                          3- وارد tool box میشم در قسمت data management گزینه itunes back up رو انتخاب میکنم

و سوال دیگم اینکه موقع تایپ با صفحه کیبورد آیفون وقتی مثلا وسط نوشتن یک کلمه اشتباه تایپی دارم و می خوام برم روی وسط کلمه و اون حرف رو اصلاح کنم وقتی روی وسط کلمه رو لمس میکنم نشانگر تایپ یا میره آخر کلمه یا اولش یا اینکه اون قسمت آبی رنگی میاد که گزینه کپی و paste رو داره !!! ( قبلا در گوشی آندروییدی روی روی وسط کلمه که میزدی میرفت وسط کلمه و میشد براحتی تایپ یا اصلاح کرد همنجا رو ) راه حل خاصی داره ؟

ممنون از راهنمایی

- - - - - - - - - -

دوستان می خوام با برنامه itools یک back up کامل از همه قسمت های تهیه کنم

1- وارد application میشم برنامه ها رو انتخاب میکنم و بعد روی back up میزنم و smart back up رو انتخاب میکنم
                          2- وارد tool box میشم در قسمت data management گزینه super back up رو انتخاب میکنم
                          3- وارد tool box میشم در قسمت data management گزینه itunes back up رو انتخاب میکنم

و سوال دیگم اینکه موقع تایپ با صفحه کیبورد آیفون وقتی مثلا وسط نوشتن یک کلمه اشتباه تایپی دارم و می خوام برم روی وسط کلمه و اون حرف رو اصلاح کنم وقتی روی وسط کلمه رو لمس میکنم نشانگر تایپ یا میره آخر کلمه یا اولش یا اینکه اون قسمت آبی رنگی میاد که گزینه کپی و paste رو داره !!! ( قبلا در گوشی آندروییدی روی روی وسط کلمه که میزدی میرفت وسط کلمه و میشد براحتی تایپ یا اصلاح کرد همنجا رو ) راه حل خاصی داره ؟

ممنون از راهنمایی

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها

ممنون از راهنمایی

- - - - - - - - - -

ممنون از راهنمایی
                            1- فقط از برنامه انتخاب شده بکاپ میگیره
                            2- بکاپ کلی میگیره
                            3- برای استفاده از بکاپ ها گرفته شده توسط ایتونز هستش

انگشتتون رو روی کلمه مورد نظر نگه دارید وقتی ذره بین اومد برید به قسمت مورد نظر

نظر

• سلام خدمت دوستان گرامی
                              اهنک هایی که از اپل موزیک سینک میشه تو دیوایس راهی داره از تو گوشی ورداریم
                              باید راهی باشه (ifile,itools,...) اخه اهنگ ها تو یه جای گوشی ذخیره شده مگر اینکه بصورت کد شده سیو شن

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                                1- فقط از برنامه انتخاب شده بکاپ میگیره
                                2- بکاپ کلی میگیره
                                3- برای استفاده از بکاپ ها گرفته شده توسط ایتونز هستش

انگشتتون رو روی کلمه مورد نظر نگه دارید وقتی ذره بین اومد برید به قسمت مورد نظر
                                پس بهترینش گزینه دوم هست ؟
                                از موزیک ها هم back up میگیره ؟
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X