اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط hamed.tyi نمایش پست ها
    دوستان من میخوام 8.4 را ریستور کنم...گوشیم جیلبریک هست میخوام ببینم میتونم بکاپ بگیرم با آیتونز یا ن؟؟؟اگه بگیرم اون بازی ها و نرم افزارهای پولی ک نصب کردم چی میشه؟؟؟ممنونم فراوان
    میتونید بکاپ بگیرید.
    اون برنامه هایی هم که اورجینال گرفتید هیچ مشکلی واسشون پیش نمیاد خیالتون راحت
    … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• دوستان به نظر شما من ios 8.4 رو نصب کنم یا نه؟ کسی نصب کرده؟ باگ یا ایرادی نداره؟

نظر

• نسخه نهایی که اپل بیرون میده تقریبا بدون باگ هستن اگرم مشکل حادی و خاصی داشته باشن اپل سریعا با یه بروزرسانی حلش میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط persinboy نمایش پست ها
          سلام دوستان
          قبلا يه ٥اس فروخته بودم كه روش كلش نصب بود ، كه آيكلاد هم آف كرده بودم ، طرف آيدي خودشو زده و داره بازي ميكنه ، الان كلش رو گوشي آيفون من با آيدي اون بابا مياد بالا !! و اطلاعات خودم لود نميشه !
          يعني كلش و لول من نمياد ! داستان چيه ؟!
          بازي پاكش كردم دوباره از استور دانلود كردم ، به محض اينكه كلش لود ميشه با اطلاعات اون مياد بالا !!
          مرسي
          دوستان كسي راه حلي نداره ؟!

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

نوشته اصلی توسط paaya
            ببخشيد ، من نتونستم فعالش كنم ! ميشه اموزش فعال كردنشو بگي .

Sent from my iPhone using Tapatalk
            دوست عزیز بحث در این موارد در انجمن ممنوع است. زحمت بدید در گوگل جستجو کنید. سایت های زیادی سرویس های مربوطه را ارائه می کنند

نظر

• نوشته اصلی توسط SaeedSh3 نمایش پست ها
              سلام
              کاش یه روز مهلت تست میگرفتین
              من هم دقیقا مشکل شما رو روی ۵ اس دارم، بعد از بیست بار ریستور ناموفق بالاخره تونستم گوشی رو ریستور کنم بیارمش بالا
              پیشنهاد من به شما اینه که چک کنین اگر از زمان گارانتی اپل گوشیتون مونده که احتمال زیاد مونده بفرستینش امریکا برای تعویض رایگان چون امکان داره حتی بعد ریستور شدن هم این مشکل پیش بیاد، برای خود من هم پیش اومده
              اینجا هم امکان تعمیرش هست ولی ۵۰-۵۰، به نظرم بدین دفتر انجمن هم ریستورو انجام بده شاید جواب بده
              فقط اگر امکان فرستادن به امریکا دارین ممنون میشم ۵ اس منم باهاش راهی کنین هزینه شو تقدیم میکنم!
              دوست عزیز من دیروز گوشی راهی کردم رفت . اگر زودتر دیده بودم حتما هماهنگ میکردم باهاتون . اما اشنای من حداقل 4 ماه دیگه برمیگرده که شاید اونقدرا صبر نداشته باشید

ولی توی علاالدین طبقه دوم فروشگاه امپراتور اقای خسرو شاهی 3 روز دیگی کلی گوشی میفرسته امریکا و 1 ماه دیگه برمیگردونه . برا هر گوشی هم موقع تعویل گوشی اکبد فکر کنم 130 یا 14ح دلار میگیره ازت . اعتمادش رو نمیدونم ولی امروز اونجا بودم یه نفر اومد یه 6 داد بهش و رسید گرفت رفت و خیلی ریلکس بود طرف پیش خودم گفتم حتما شناخته شده هست که راحت اعتماد کرد !

نظر

• دوستان معرفی نرم افزار های ... ش ک ن به هر نحوی در انجمن تخلف محسوب میشه. رعایت فرمایید.
                پست ها حذف شد,دفعات بعدی کاربران اخطار دریافت خواهند کرد
                ممنون از توجهتون
                ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام دوستان من یه مشکلی واسم پیش اومده چند روز پیش داشتم راحت از ایتونز با اپل ایدم دانلود میکردم امروز امدم و آپدیت کنم یه سری برنامه ها رو پیغامی که واسه ساخت آپل ایدی میده رو نشون داد این مشکل از چیه جی کار باید بکنم ضمنا من ios 8.3 هستم و آپدیت نکردم دوستان نظر شما چیه ارزش داره آپدیت کنیم یا نه چون خیلی ها میگن به درد نمیخوره و مصرف باتری بیشتره ممنونم از راهنمایتون عکس پیغام که گفتم هم ضمیمه میکنم آیتونزم هم الان به آخرین ورژن ارتقا دادم ممنون میشم یاری کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط maasih نمایش پست ها
                    سلام دوستان من یه مشکلی واسم پیش اومده چند روز پیش داشتم راحت از ایتونز با اپل ایدم دانلود میکردم امروز امدم و آپدیت کنم یه سری برنامه ها رو پیغامی که واسه ساخت آپل ایدی میده رو نشون داد این مشکل از چیه جی کار باید بکنم ضمنا من ios 8.3 هستم و آپدیت نکردم دوستان نظر شما چیه ارزش داره آپدیت کنیم یا نه چون خیلی ها میگن به درد نمیخوره و مصرف باتری بیشتره ممنونم از راهنمایتون عکس پیغام که گفتم هم ضمیمه میکنم آیتونزم هم الان به آخرین ورژن ارتقا دادم ممنون میشم یاری کنید
                    دوست عزيز اپديت 8.4 مصرف باتريش فوق العاده شده
                    من روي ورژن قبلي گوشيم يك روز و ٨-٩ ساعت كار ميكرد اما الان با اپديت جديد ٢ روز و ٧-٨ ساعت كار ميكنه به جرات ميتونم بگم مصرف باتريش عالي شده و بهينه

نظر

• نوشته اصلی توسط amir oscar نمایش پست ها
                      دوست عزيز اپديت 8.4 مصرف باتريش فوق العاده شده
                      من روي ورژن قبلي گوشيم يك روز و ٨-٩ ساعت كار ميكرد اما الان با اپديت جديد ٢ روز و ٧-٨ ساعت كار ميكنه به جرات ميتونم بگم مصرف باتريش عالي شده و بهينه

ممنونم داداش فقط این مشکل آپل ایدم رو میدونید چیه باید چی کار بکنم کلافه شدم به خدا

نظر

ممنونم داداش فقط این مشکل آپل ایدم رو میدونید چیه باید چی کار بکنم کلافه شدم به خدا
                        این همون قوانینی هست که موقع ساختن اپل آیدی قبول میکنید.
                        حالا یه خورده تغییرات اپل داخلش ایجاد کرده و شما فقط کافیه دکمه agree رو بزنید.
                        همین
                        … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                          این همون قوانینی هست که موقع ساختن اپل آیدی قبول میکنید.
                          حالا یه خورده تغییرات اپل داخلش ایجاد کرده و شما فقط کافیه دکمه agree رو بزنید.
                          همین
                          ببخشید اسپم میدم ولی وقعا خواستم از سایتتون و شما مدیر محترم تشکر کنم واقغا فکر میکردم صفحه اول ساخت آپل ایدی روبه رومه و فکر میکردم اپل ایدم مشکل داره و باید باز این همه چیز دانلود کنم فقط در مورد Ios 8.4 میگید نسبت به 8.3 بهتر شده ارزش آپدیت رو داره و مصرف باتری چه تغییری کرده با سپاس فراوان

نظر

ببخشید اسپم میدم ولی وقعا خواستم از سایتتون و شما مدیر محترم تشکر کنم واقغا فکر میکردم صفحه اول ساخت آپل ایدی روبه رومه و فکر میکردم اپل ایدم مشکل داره و باید باز این همه چیز دانلود کنم فقط در مورد Ios 8.4 میگید نسبت به 8.3 بهتر شده ارزش آپدیت رو داره و مصرف باتری چه تغییری کرده با سپاس فراوان
                            مصرف باتري نسبت به ٨.٣ تغيير چشمگيري نكرده
                            فقط مشكل داغي گوشي كه تو ٨.٣ وجود داشت تو ٨.٤ وجود نداره

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان
                              راجع به باطری دوستان نظر بدن چند جا خوندم که نباید به 100 درصد برسه یا نزارین شارژ تموم بشه خاموش کنه
                              همیشه قبل 100 بردارین یا قبل صفر شدن بزنین به شارژ
                              آیا درسته
                              و اینکه موقع شارژ کردن جای خنکی بزارین این که حالا منطقی میاد
                              کلا رفتار لیتیوم پلیمر درست و اصولیش چیه

نظر

• سلام
                                آپدیت از طریق گوشی اشکالی نداره؟
                                من شنیده بودم برای اپدیت باید حتما یه بک اپ گرفت و بعد اپدیت کرد چون همه چیز میپره بعد از اپدیت
                                ولی یکی از دوستام از طریق گوشی آپدیت میکنه و بک اپ هم نمیگیره،همه چیزشم سر جاشه
                                دلیلش چیه؟

نظر

صبر کنید ..
                                X