اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همه
    دوستان دیتای من فعال نمیشه هرکاری میکنم اصن اون علامت 3g یا e نمیاد ...
    قبلا میومد ..
    ممکن بخاطر ی اپلیکشنی چیزی اینطور شده باشه؟

چندروز پیش یه چیز پی ان نصب کردم ولی پاکش کردم ممکنه مال این باشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mis.zari نمایش پست ها
      سلام به همه
      دوستان دیتای من فعال نمیشه هرکاری میکنم اصن اون علامت 3g یا e نمیاد ...
      قبلا میومد ..
      ممکن بخاطر ی اپلیکشنی چیزی اینطور شده باشه؟

چندروز پیش یه چیز پی ان نصب کردم ولی پاکش کردم ممکنه مال این باشه؟
      شما یکبار Restart رو امتحان کنید اگر حل نشد Reset network settings کنید حل میشه. البته اینو بدونید که پسورد WiFi و اینجور چیزا هم پاک میشه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• دوستان یه مشکلی بعد از ریستور برام پیش اومده خیلی مسخره ست...
        وقتی گوشی به شارژه اینترنت رو میبلعه....بدون وقفه...همینجوری دانلود میکنه...تا شارژ در میارم متوقف میکنه کارشو...
        آیکلاد رو ساین اوت کردم...گزینه های بخش آیتونز و آتو دانلود رو چک کردم...نمیدونم مشکل از کجاست...اصلا چی داره مصرف میکنه این ؟؟؟
        ممنون میشم راهنمایی کنید...

نظر

• نوشته اصلی توسط tonypb نمایش پست ها
          دوستان یه مشکلی بعد از ریستور برام پیش اومده خیلی مسخره ست...
          وقتی گوشی به شارژه اینترنت رو میبلعه....بدون وقفه...همینجوری دانلود میکنه...تا شارژ در میارم متوقف میکنه کارشو...
          آیکلاد رو ساین اوت کردم...گزینه های بخش آیتونز و آتو دانلود رو چک کردم...نمیدونم مشکل از کجاست...اصلا چی داره مصرف میکنه این ؟؟؟
          ممنون میشم راهنمایی کنید...
          اپدیت خودکار برنامه ها رو خاموش کردید؟

نظر

• دوستان ios 8.4 اومده که نرم افزار موزیک کلا تغییر کلی کرده می خواستم بدونم کیفیت پخش اش هم بالاتر رفته ؟

و سوال بعدی اینکه جیلبریک پایدار 8.3 الان اومده ؟

و در آخر بنظرتون به ios 8.4 آپدیت کنم یا خیر؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
              اپدیت خودکار برنامه ها رو خاموش کردید؟

سلام
              بله گفتم آتو دانلود ها رو خاموش کردم.

نظر

• بله جیلبریک 8.3 پایداره

نظر

• وقتی میخوام از طریق گوشی و از داخل استور برنامه بالای 100 مگ رو دانلود کنم طی پیغامی که گوشی میده باید حتما به وای فای وصل بشم و امکان استفاده از اینترنت خط برای دانلود رو بهم نمیده.... ایا راهی هست این مسئله حل بشه !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                    وقتی میخوام از طریق گوشی و از داخل استور برنامه بالای 100 مگ رو دانلود کنم طی پیغامی که گوشی میده باید حتما به وای فای وصل بشم و امکان استفاده از اینترنت خط برای دانلود رو بهم نمیده.... ایا راهی هست این مسئله حل بشه !!!!
                    دوست عزيز از داخل گوشي يا ديوايس بخواي از اپستور دانلود بالا ١٠٠ مگ داشته باشي با ديتاي سيمكارت نميشه

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان من ايفون ٥ داشتم فروختم به يكي هنوز گوشي نخريدم ميخام سيكس بخرم فعلا از ايپدم استفاده مىكنم براي وايبر و تلگرام
                      مشكلم اينجاست به كسي كه فروختم تمام كانتكتاش كه جوىن ميشن تو وايبر تا تلگرام واسه منم مياد حتي بعضي وقتا پي ام هاشونم مياد خيلي رو اعصابه مي ترسم پيام هاي خصوصي منم براي اون بره اىپدم سينك نيس با اي كلود حتي برنامه هامم با يك اپل ايدي جديد نصب كردم نميدونم چي كار كنم اگ فكري راهي بلدين با من در ميون بزارين ممنون ميشم.

نظر

• نوشته اصلی توسط mil85 نمایش پست ها
                        سلام دوستان من ايفون ٥ داشتم فروختم به يكي هنوز گوشي نخريدم ميخام سيكس بخرم فعلا از ايپدم استفاده مىكنم براي وايبر و تلگرام
                        مشكلم اينجاست به كسي كه فروختم تمام كانتكتاش كه جوىن ميشن تو وايبر تا تلگرام واسه منم مياد حتي بعضي وقتا پي ام هاشونم مياد خيلي رو اعصابه مي ترسم پيام هاي خصوصي منم براي اون بره اىپدم سينك نيس با اي كلود حتي برنامه هامم با يك اپل ايدي جديد نصب كردم نميدونم چي كار كنم اگ فكري راهي بلدين با من در ميون بزارين ممنون ميشم.
                        سلام دوست عزیز تو تلگرام برو قسمت privacy احتمالا تلگرام لینک شده باید ارتباطو قطع کنی

نظر

• سلام من یک پاور بانک خریدم وقتی وصل می کنم به گوشی تا 97 درصد گوشی رو شارژ میکنه بعد پاور بانک خاموش میشه یعنی گوشی فول نمیشه باز باید روشن کن تا کامل شارژ بشه ایا مشکلی برای باطری گوشی به وجود نمیاد اصلا استفاده از پاور بانک گوشی رو خراب نمیکنه

نظر

• خاستم ببینم چرا نمیشه با ایفون باکس نرم افزار بکاب بگیریم یا بریزیم !! مثه قبل !! ایا باید توییکی نصب کرد ؟ ورژنم 8.1.2 هستش ایفون 6

نظر

• سلام دوستان . من دیروز ایفون 6 خریدم . دوتا مشکل باش دارم . اول انتن دهی وافایش . گوشی بردارم htc one m7 اما بعضی جاها که اون یک خط داره وبه اینترنت وصله ماله من هیچ خطی نداره (قطعه )؟ در ضمن خط وای فای ش گاهی اوقات که یه جا ثابتم کم وزیاد میشه . و دوم باتریش . زیاد جالب نیست . سیستم عاملشم ios 8.3 .
                              ویرایش توسط h.rfn : https://i-phone.ir/forums/member/185565-h-rfn در ساعت 03-07-2015, 12:55 AM

نظر

• دوستان مصرف باطری در ورژن ۸.۴ بیشتر نشده ؟

نظر

صبر کنید ..
                                X