اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون iPhone 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
    1- به نظر من جیلبریک کنید چون درد سر کمتری داره به راحتی با آیتونز سینک میشه و به برنامه های کرک شده بیشتری دسترسی دارید و تمام برنامه ها آپدیت هستن.
    2- بله
    3- جیلبریک این امکان رو میده که شما به فایل های سیستمی دسترسی پیدا کنید بنابراین روی مصرف باتری تاثیری نداره. مصرف باتری به تغییراتی که خود شما بعد از جیلبریک توی فایل های سیستمی ایجاد میکنید (مثل نصب توییک ها) بستگی داره.
    4- بله
    4- بله و شاید هم بهتر از قبل!
    5-شما جیلبریک کنید و از iphonecake استفاده کنید.
    حتما سعی کنید برنامه هایی رو که زیاد استفاده میکنید رو خریداری کنید.
    اکثر برنامه های محبوب هم توی زمان های خاصی رایگان میشن که با جست جو میتونید پیدا کنید.
    ممنون از پاسختون
    فقط چند سوال دیگم داشتم
    1-این توییک های معتبر رو از غیر معتبر ها چجوری میشه تشخیص داد ؟

2-بهترین آدرس ها برای دریافت توییک های مطمئن کجا هست ؟

3- همه جا طرز جیلبریک رو توضیح دادن ولی توضیح ندادن بعد جیلبریک برای نصب فایل های ipa که دانلود میکنیم باید چیکار کرد !!! جایی هست توضیحی داده باشه ؟

4- اگر برنامه ها با 25pp نصب شده باشن و آیتیونز کلا پاک بشه از روی کامپیوتر باز هم این برنامه دچار کرش میشه ؟

5- این دو برنامه 25pp و Kuaiyong اگر با استفاده از هردو بازی و برنامه روی آیفون نصب شه بعد از اتصال به کامپیوتر باعث کرش همدیگر میشن یا فقط مشکل همین آیتیونز هست ؟

ممنون

نظر

• یک راه برای نصب اپلیکیشنهای کرک شده توسط خود Appcake ( یا دانلود از خود Appcake و نصب اپلیکیشنها یا open in کردن application ها با Appcake و نصب اپلیکیشنها بصورت تک تک( قرار دادن اپلیکیشنها در یک فایل منجر مثل Amerigo یا... و open in کردن با Appcake))
      راحتترین راه برای نصب اپلیکیشنهای کرک شده استفاده از آخرین ورژن برنامه iTools v3.1.9.8
      کافیه آیفون خود را با کابل به سیستم متصل نمایید برنامه iTools را اجرا کنید و اپلیکیشنهای کرک شده را در قسمت Application ء Drag کنید . خودش اتوماتیک نصب میکنه . (دیوایس شما باید جیلبریک شده باشد)
      ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 05-08-2015, 01:36 PM

نظر

• سلام من تازه ایفون ٦ خریدم صداش چرا اینقدر ضعیفه و کیفیت بالایی نداره
        ایا مشکل از گوشیه یا برا همه همینه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• گوشی شما مشکل داره- صدای ایفون 6 واقعا عالیه .

نوشته اصلی توسط meyghan نمایش پست ها
          سلام من تازه ایفون ٦ خریدم صداش چرا اینقدر ضعیفه و کیفیت بالایی نداره
          ایا مشکل از گوشیه یا برا همه همینه

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
            گوشی شما مشکل داره- صدای ایفون 6 واقعا عالیه .
            در چه حد عالیه با چه گوشی ای مقایسه کردین؟ که اینجوری نظر میدی
            من با s6edge مقایسه کردم ضعیفتر بود

نظر

• من با گوشی نوت 4 و s6 که ایفون از جفتشون با درصد بالایی بهتر بود . میتونید سرچ هم بزنید ببنید ویدیو تست هاشو ببنید با اختلاف زیاد بهتره

نوشته اصلی توسط meyghan نمایش پست ها
              در چه حد عالیه با چه گوشی ای مقایسه کردین؟ که اینجوری نظر میدی
              من با s6edge مقایسه کردم ضعیفتر بود

نظر

• دوستان این GPS رو حتما باید sygic خریداری بشه ( 40 دلار هم هست!!!! ) یا با جیلبریک میشه کرک شدش رو ریخت ؟

2- بهترین برنامه GPS همین sygic هست دیگه ؟

ممنون

نظر

• کرک شده اش در سایت Appcake یا سایتهای دیگه موجود است براحتی میتوانید نصبش کنید. البته دیوایس شما باید جیلبریک باشد .
                  Sygic برنامه خوبی در این زمینه است زبان فارسی هم پشتیبانی میکند بصورت offline هم میتوان از آن استفاده کرد.
                  ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 06-08-2015, 09:58 PM

نظر

• احتمالا" اسپیکر آیفون شما ایراد داره صدای آیفون از S6و S6 edge بهتر و شفافتره
                    ویرایش توسط mxrx33 : https://i-phone.ir/forums/member/56023-mxrx33 در ساعت 09-08-2015, 01:35 PM

نظر

• حاجی پستو گویا دست نخوندی ؟ !! یا اشتباه نقل قول کردی ! یکبار پستی که نقل ول کردی مجدد بخون بعد نظر بده ..................

فرمودم ایفون صداش از نوت 4 و s6 خیلی بیشتره ...

نوشته اصلی توسط mxrx33 نمایش پست ها
                      احتمالا" اسپیکر آیفون شما ایراد داره صدای آیفون از S6و S6 edge بهتر و شفافتره

نظر

• نوشته اصلی توسط doose.man83 نمایش پست ها
                        دوستان این GPS رو حتما باید sygic خریداری بشه ( 40 دلار هم هست!!!! ) یا با جیلبریک میشه کرک شدش رو ریخت ؟

2- بهترین برنامه GPS همین sygic هست دیگه ؟

ممنون
                        شما نسخه intenational یا همون free رو از appstore دانلود کن بعد از توی برنامه نقشه ایران رو add کن.
                        ورژنش هم 3-4 نسخه از ورژن مخصوص ایران جدید تره فقط سخن گوی فارسیش terial هست و بعد 15 روز قطع میشه ولی خود GPS Tracking بخوبی کار میکنه!!

نظر

• یکی از دوستان من حدود یک ماه پیش یک آیفون 6 خریده،شماره سریال دستگاه رو که چک کردیم دیدیم که زمان تولید گوشی،حدود آبان ماه سال پیش بوده،و زمان فعال شدن
                          گوشی هم حدود یک ماه بعد از آن یعنی آذر ماه
                          ولی ایشون گوشی رو حدود ماه پیش خریده،در حالی که خودش میگه فروشنده پلمب گوشی رو جلوی خودم باز کرد و سیم کارت رو،توش انداخت
                          و میگه محال گوشی کارکرده باشه
                          گوشی iccid هم داره
                          ما الان موندیم بالاخره گوشی آکبند بوده یا کارکرده،هر چند دوستم میگه همه چیز گوشی نو بود
                          اگر گوشی نو نباشه،چطور در حد آکبند بسته بندی شده؟؟؟

نظر

• دوست عزیز قطعا گوشی قبلا باز شده (در حد تست شاید) و اکتیو شده و مجدد پلمپ کردن.

نظر

• راهنمایی میفرمایید
                              می خوام یک گیفت کارت اپل و 20 دلاری تهیه کنم
                              1- مطمئن ترین جا برای خرید اینترنتی این کارت و اینکه سریع کدش به دستم برسه رو معرفی میفرمایید ( اگر خلاف قواینین هست در پیغام خصوصی بفرمایید )

2- این کد رو که گرفتم کجای موبایل باید وارد کنم ؟
                              3-چجوری میشه اعتبارش رو چک کرد ؟
                              4- من وقتی در یک بازی خرید انجام میدم ( مثل بازی iron force ) اگر گوشی ریست بشه بعد مجدد این بازی رو از اپل استور دانلود کنم خریدی که در خود بازی داشتم رو میتونم استفاده کنم یا سوخت میشه ؟ ( منظور خود بازی نیست منظور مثلا ماشین یا تانکی هست که 20 دلار دادم در بازی تا آزاد بشه )
                              5- بازی رو وقتی دوباره نصب کردم مجدد از همون مرحله ای که آخرین بار قبل ریست گوشی رفتم آغاز میشه یا خیر؟
                              ممنون...منتظر پاسختونم
                              ویرایش توسط doose.man83 : https://i-phone.ir/forums/member/86721-doose-man83 در ساعت 08-08-2015, 09:54 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ho3ein.agl نمایش پست ها
                                دوست عزیز قطعا گوشی قبلا باز شده (در حد تست شاید) و اکتیو شده و مجدد پلمپ کردن.
                                چه نیازی به باز شدن و تست شدن داشته،وقت فروش خب یاز و تست میشد دیگه
                                این گوشی حدود آبان سال پیش تولید شده و فعال هم شده بعد دوباره پلمب شده و دوست من تیر ماه امسال اون رو خریده
                                از طرفی این مغازه که ازش گوشی رو خریده مغازه ای نیست که توش یک سال گوشی بمونه،چون حجم فروشش بالاست،پس احتمالا اینجا باز نشده پلمب گوشی
                                حالا سوالی که برای ما پیش اومده ،این باز شدن پلمب کجا اتفاق افتاده؟
                                ویرایش توسط sonami_2011 : https://i-phone.ir/forums/member/186783-sonami_2011 در ساعت 09-08-2015, 12:55 AM

نظر

صبر کنید ..
                                X