اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شما تا حالا مدت زمان گارنتی رو تو سایت خود وقایع چک کردی؟ بیزحمت اگه چک نکردی انجام بده نتیجه ش رو بگو
    ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط ho3ein.agl نمایش پست ها
      شما تا حالا مدت زمان گارنتی رو تو سایت خود وقایع چک کردی؟ بیزحمت اگه چک نکردی انجام بده نتیجه ش رو بگو
      ممنون
      رو کارتش که آدرسش با دامنه دات کامه و سایت با اون دامنه بالا نمیاد.ولی با دامنه دات آی آر که رفتم پایین یه کادری بود که سریال رو زدم ولی یه دکمه اینتری چیزی پیدا نکردم تا ثبتش کنم.میشه شما لینک ش رو بدی؟

نظر

• Apple - سرویس و خدمات

قسمت پایین صفحه
        تو کادر imei رو وارد کنید اینتر بزنید جواب میده
        ویرایش توسط ho3ein.agl : https://i-phone.ir/forums/member/44416-ho3ein-agl در ساعت 24-07-2015, 12:28 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ho3ein.agl نمایش پست ها
          Apple - سرویس و خدمات

قسمت پایین صفحه
          تو کادر imei رو وارد کنید اینتر بزنید جواب میده
          میشه پیام خصوصی تون رو بخونید.فوریه.

نظر

• نوشته اصلی توسط habib339351 نمایش پست ها
            64 گیگ معمولی رنگ خاکستری پارت نامبر آمریکا.باور کنین خودمم دارم شاخ در میارم.اصلا قبل از این که پلمپ نایلون و بر چسب شبنم و هولو گرام شو پاره کنم تو سایت خودم چک کردم. بعد که دیدم اکتیو نشده نایلونش رو بریدم.کارت گارانتیش هم داخل جعبه بود .یعنی توسط وقایع یه بار باز و بسته شده بود.یه چیز جالب هم اینکه اصلا شارژباطری نداشت .احتمالا پس از روشن شدن واسه تست یادشون رفته بود خاموشش کنن و مونده بود باطری تموم کرده بود.شارژر و هندزفریش هم اصله و با کیفیته.نمیدونم چرا این جوری شده.همش ته دلم میگم شاید قبلا یه مشتری اینو باز کرده و خوشش نیومده و پس داده به وقایع و اونا هم دوباره پلمپش کرده باشن.ولی اصلا رو گوشی جای چربی و دست هم وجود نداشت و بر چسب پشت و روش هم سر جاش بود.تاریخ گارانتی طلاییش هم از 22 تیر شروع میشه تا 22 دی ماه .
            عزیز گوشی را پس بده یکی دیگه بگیر . گارانتی به روز باشه شما کلی پول دادی باید چیزی بخری به دلت بشینه .

نظر

• من چون شهرستانم واسم سخته.باید پست کنم برگرده دیجی کالا.چه تضمینی هست که بدتر از این نصیبم نشه.راستیتش زیاد حساس نیستم.خود گوشی دست نخورده بود.مشکلی هم نداره فعلا.میخوام روز آخر تضمین دیجی کالا بهشون بگم و بفرستم.لااقل یه هفته گوشی آیفون داشته باشم.شاید اصلا کلا پشیمون بشم از نگه داشتنش.

نظر

• این پست رو از رو کامنت صفحه آیفون 6 سایت موبایل دات آی آر کپی کردم: به نظر دوستان درسته؟؟؟چون واسه من هم همین شرایط رو داره نقل قول کردم.

تمام دوستانی که قبل از باز کردن گوشی سریال نامبر رو میزنن و گوشی اکتیو نشده یعنی گوشی اکبنده
                وقتیم گوشیو روشن میکن و میبینن تاریخ میاد و فرق میکنه واسه اینه وارانتی گوشی از اون تاریخ برای اون
                کشور شروع شده.از طریق این سایت هم میتونید بفهمید گوشی به سفارش کدوم کشور هم تاریخ وارانتی
                کی شروع شده.
                iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker
                اگه تو سایت اپل هم برین نوشته وارانتی و هیچ جا نوشته نشده گارانتی در ضمن همونطور که گفتم این مطلب
                برای سایر کشور هاس برای امریکا و کانادا از لحظه روشن شدن تاریخ وارانتی میخوره.(ی مثال میزنم تو رسیورهای کارتی وقتی
                شما خرید میکنید فروشنده بهتون میگه این به سفارش فلان کشور زده شده و مثلا ۴ماه دیگه بیشتر خدمات نمیده )این ب این منظور نیس که اون دستگاه استفاده شدس.
                درضمن هیچ راهی وجود نداره که وقتی گوشی اکتیو میشه بشه دی اکتیوش کرد دوباره وجای نو فروخت پس بازم تاکید میکنم دوستانی که قبل از باز کردن جعبه شماره سریالو میزنن و پیغام میده دی اکتیوه اما بعد از روشن شدن همون شماره سریالو میزنن ومیبینن تاریخ خریدشون با تاریخ اکتیو شدن فرق داره ربطی به دست دو بودن نداره مربوط به شروع شدن وارانتی سفارش کشور سازندس.

نظر

• سلام..سوال قبلی رو که کسی جواب نداد خدا خیرتون بده اینو جواب بدید :

من یه آیفون 6 کارکرده خریدم..اپل آی دی رو از فروشنده گرفتم و رفتم تو سایت اپل و ID (ایمیل) و پسورد رو تغییر دادم..البته این بنده خدا Rescue E-mail و سوالات امنیتی رو فراموش کرده بود ولی خوب بالاخره تونستم پسورد رو ریست کنم بدون نیاز به اینا..با اینحال سوالم اینه که :
                  1- برای اینکه مالکیت این گوشی چه به لحاظ نرم افزاری چه در icloud و ..به طور کامل در اختیار من باشه و نفر قبلی دیگه هیچگونه دسترسی نداشته باشه، نیازی هست Apple ID جدید بسازم یا همینکاری که کردم کافیه ؟ (با توجه به اینکه Rescue Email و سوالات امنیتی مال نفر قبل هست هرچند رمز عبور و ایمیل شو تغییر دادم) ؟
                  2- به طور کلی امکانش هست که اپل آیدی جدید بسازم و اون رو بدون دردسر جایگزین قبلی کنم ؟ امکان پاک کردن قبلیه وجود داره ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ چون طرف موقع رجیستر کردن، ایمیل الکی داده و سوالات امنیتی هم جوابشو یادش نمیاد !!

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

شما میتونید ایمیل اصلی و ایمیل کمکی و سوالات امنیتی و اطلاعات شخصی همین اپل ایدی رو تغییر بدید و استفاده کنید.
                    https://appleid.apple.com

Sent from my iPhone using Tapatalk
                    ویرایش توسط HaEN : https://i-phone.ir/forums/member/43305-haen در ساعت 25-07-2015, 11:18 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط HaEN نمایش پست ها
                      شما میتونید ایمیل اصلی و ایمیل کمکی و سوالات امنیتی و اطلاعات شخصی همین اپل ایدی رو تغییر بدید و استفاده کنید.
                      https://appleid.apple.com

Sent from my iPhone using Tapatalk
                      همونطور که گفتم سوال امنیتی و ایمیل نجات متاسفانه فراموش شده و موجود نیست..تنها راهش هم ظاهرا تماس با پشتیبانی اپل هست..یکی دیگه ساختم..من فکر میکردم حتما باید با همون آدرس و مشخصاتی که گوشی برای بار اول رجسیتر شده وارد گوشی شد و استفاده کرد..ظاهرا در صورتی نیازه که طرف Find My Iphone رو فعال کرده باشه در غیر اینصورت میشه با یه اپل آی دی جدید وارد شد
                      ویرایش توسط NIHILmS : https://i-phone.ir/forums/member/45926-nihilms در ساعت 25-07-2015, 01:46 PM

نظر

• دوستانی ک از وقایع آیفون خریدن ، لطف کنن بگن ک پارت نامبر چه کشوری بوده ؟‌ و اینکه پشت جعبه گوشی iccid موجود بوده ؟ یا خیر ؟

نظر

• سلام
                          درسته دوست عزیز ، اگر Find my iPhone خاموش بوده ، بهترین ، امن ترین و عاقلانه ترین کار همون ساختن اپل آیدی جدید هستش.
                          موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                            سلام
                            درسته دوست عزیز ، اگر Find my iPhone خاموش بوده ، بهترین ، امن ترین و عاقلانه ترین کار همون ساختن اپل آیدی جدید هستش.
                            موفق باشید
                            سلام
                            دقیقا همین کارو کردم..ممنون
                            یه سوال دیگه بپرسم.. چون از اندروید اومدم خیلی گیجم تو این زمینه ها...در آیفون به غیر از اون گزینه بک یا بازگشت که اون گوشه بالا سمت چپ هست و خیلی هم بدجاست ! گزینه ی برگشت یا همون Back دیگه ای نداره ؟!!
                            هر دفعه باید شصت دستمو کش بیارم برسه اون گوشه ! بدبختی اینجاست که گذاشته اون گوشه سمت چپ ..نکرده بذاره سمت راست..اکثرا مجبورم با دو دست کار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط NIHILmS نمایش پست ها
                              سلام
                              یه سوال دیگه بپرسم.. چون از اندروید اومدم خیلی گیجم تو این زمینه ها...در آیفون به غیر از اون گزینه بک یا بازگشت که اون گوشه بالا سمت چپ هست و خیلی هم بدجاست ! گزینه ی برگشت یا همون Back دیگه ای نداره ؟!!
                              هر دفعه باید شصت دستمو کش بیارم برسه اون گوشه ! بدبختی اینجاست که گذاشته اون گوشه سمت چپ ..نکرده بذاره سمت راست..اکثرا مجبورم با دو دست کار کنم
                              خواهش میکنم دوست عزیز
                              اگر گوشی جدید خریدید با دوبار لمس کردن ( نه فشار دادن ) دکمه هوم میتونید صفحه رو به پایین منتقل کنید و مشکلتون رو حل کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط NIHILmS نمایش پست ها
                                سلام
                                میتونید Swipe کنید. تو بیشتر قسمت ها امکان swipe هست.

نظر

صبر کنید ..
                                X