اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام به همگی
    من قصد دارم یه آیفون 6 یکماه کارکرده بخرم (به گفته فروشنده حدودا یکماهه خریداری شده) ..جعبه شو چند روز دیگه از شهرستان برام میاره (فعلا جعبش در دسترس نیست ولی تضمینیه)
    مسئله اینه که نمیدونم چطوری باید تشخیص بدم که ریفر (به قول بازاریا رفرش) نباشه
    سریال و پارت نامبرشو بهم داده چک کردم ظاهرا اوکی هست.. :

ولی خوب از اطلاعات این سایت نمیشه در مورد ریفر بودن گوشی چیزی متوجه شد..میشه ؟ فقط تو یه سایت ایرانی و همچنین خارجی نوشته بود دقت کنید سریال با 5 شروع نشه که نیست (سریال رو به دلالیل امنیتی کامل نذاشتم چند حرف آخرش رو حذف کردم)
    پارت نامبرش هم LLA هست

یه سایتی هم معرفی کردن دوستان : iPhoneFrom - Where is iPhone from? اینم دومین باره که مدل نامبر گوشیو بهش میدی نمیشناسه..دیروزم یه گوشی بود که مدل نامبرشو زدم میگه شناسایی نشد مدل نامبر این گوشی رو هم نمیشناسه..
    ویرایش توسط NIHILmS : https://i-phone.ir/forums/member/45926-nihilms در ساعت 22-07-2015, 11:22 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
      تاریخ اکتیو شدنش درسته دوست عزیز خیالتون راحت.
      شما فقط چک کنید ببینید کابل شارژر و هندزفری فیک نباشه کافیه.
      ممنون از راهنماییتون...فقط از کجا بفهمم که سیم شارژر و هندزفری اصل هست؟؟روی سیم شارژر و هندزفری عبارت(designed in california made in china)حک شده آدابتور شارژر هم دوشاخه ای هست..و اینکه چرا پارت نامبر AA/A تو سایت whrere is iphone from معتبر نیست؟؟
      ویرایش توسط landlord : https://i-phone.ir/forums/member/185698-landlord در ساعت 22-07-2015, 07:16 PM

نظر

• باسلام ICCID چي هست؟؟ ICCID كه پشت كارتون گوشيم نوشته با چيزي كه داخل خود گوشيم تو قسمت تنظميات هست فرق ميكنه ولي سريال نامبر و پارت نامبرش يكسان هست،من نگران شدم،

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• من امروز خودم 1 مرداد 95 پلمپ گوشیمو باز کردم.قبل از پلمپ هم تو سایت چک کردم گوشی اکتیو نبود.بعد از راه اندازی گوشی میگه تاریخ اتمام گارانتی 28 ژوئن 2016 یعنی انگارتقریبا 26 روز اکتیو شده. گوشی رو هم از دیجی کالا خریدم با گارانتی وقایع گستر فارس.اما تاریخ کارت گارانتیش رو زده از 22 تیر 95.واقعا گیج شدم.ارزش داره به خاطر این حدود یه ماه دعوا راه بندازم باهاشون؟ کدوم تاریخ معتبر تره؟ آیا وقایع تاریخ خودشو قبول میکنه یا ارجاع میکنه به تاریخ سایت اپل؟

نظر

• نوشته اصلی توسط habib339351 نمایش پست ها
            من امروز خودم 1 مرداد 95 پلمپ گوشیمو باز کردم.قبل از پلمپ هم تو سایت چک کردم گوشی اکتیو نبود.بعد از راه اندازی گوشی میگه تاریخ اتمام گارانتی 28 ژوئن 2016 یعنی انگارتقریبا 26 روز اکتیو شده. گوشی رو هم از دیجی کالا خریدم با گارانتی وقایع گستر فارس.اما تاریخ کارت گارانتیش رو زده از 22 تیر 95.واقعا گیج شدم.ارزش داره به خاطر این حدود یه ماه دعوا راه بندازم باهاشون؟ کدوم تاریخ معتبر تره؟ آیا وقایع تاریخ خودشو قبول میکنه یا ارجاع میکنه به تاریخ سایت اپل؟

امکان نداره سایت اشتباه کنه . شما اگه دیروز گوشی اکتیو کرده باشی باید بزنه 23 جولای

اگه اینجوره که شما میگی یکماه قبل اکتیو شده خوده وقایع اکتیو کرده . زیاد حساس نشو اگه با کارت طلایی خریدی مهم نیست استفاد کن وقایع مثله فروش های بیرون دزدی نمیکنن.

راستی چه مدلی گرفتی پلاس ؟ چند گیگ ؟ پارت کجا بود ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
              امکان نداره سایت اشتباه کنه . شما اگه دیروز گوشی اکتیو کرده باشی باید بزنه 23 جولای

اگه اینجوره که شما میگی یکماه قبل اکتیو شده خوده وقایع اکتیو کرده . زیاد حساس نشو اگه با کارت طلایی خریدی مهم نیست استفاد کن وقایع مثله فروش های بیرون دزدی نمیکنن.

راستی چه مدلی گرفتی پلاس ؟ چند گیگ ؟ پارت کجا بود ؟
              64 گیگ معمولی رنگ خاکستری پارت نامبر آمریکا.باور کنین خودمم دارم شاخ در میارم.اصلا قبل از این که پلمپ نایلون و بر چسب شبنم و هولو گرام شو پاره کنم تو سایت خودم چک کردم. بعد که دیدم اکتیو نشده نایلونش رو بریدم.کارت گارانتیش هم داخل جعبه بود .یعنی توسط وقایع یه بار باز و بسته شده بود.یه چیز جالب هم اینکه اصلا شارژباطری نداشت .احتمالا پس از روشن شدن واسه تست یادشون رفته بود خاموشش کنن و مونده بود باطری تموم کرده بود.شارژر و هندزفریش هم اصله و با کیفیته.نمیدونم چرا این جوری شده.همش ته دلم میگم شاید قبلا یه مشتری اینو باز کرده و خوشش نیومده و پس داده به وقایع و اونا هم دوباره پلمپش کرده باشن.ولی اصلا رو گوشی جای چربی و دست هم وجود نداشت و بر چسب پشت و روش هم سر جاش بود.تاریخ گارانتی طلاییش هم از 22 تیر شروع میشه تا 22 دی ماه .

نظر

64 گیگ معمولی رنگ خاکستری پارت نامبر آمریکا.باور کنین خودمم دارم شاخ در میارم.اصلا قبل از این که پلمپ نایلون و بر چسب شبنم و هولو گرام شو پاره کنم تو سایت خودم چک کردم. بعد که دیدم اکتیو نشده نایلونش رو بریدم.کارت گارانتیش هم داخل جعبه بود .یعنی توسط وقایع یه بار باز و بسته شده بود.یه چیز جالب هم اینکه اصلا شارژباطری نداشت .احتمالا پس از روشن شدن واسه تست یادشون رفته بود خاموشش کنن و مونده بود باطری تموم کرده بود.شارژر و هندزفریش هم اصله و با کیفیته.نمیدونم چرا این جوری شده.همش ته دلم میگم شاید قبلا یه مشتری اینو باز کرده و خوشش نیومده و پس داده به وقایع و اونا هم دوباره پلمپش کرده باشن.ولی اصلا رو گوشی جای چربی و دست هم وجود نداشت و بر چسب پشت و روش هم سر جاش بود.تاریخ گارانتی طلاییش هم از 22 تیر شروع میشه تا 22 دی ماه .
                سلام دوست عزیز.
                میشه یه عکس از سایت اپل قسمتی که اکتیو بودنش رو چک کردید بزارید تا تاریخ اتمام گارانتیش رو ببینیم
                … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

سلام دوست عزیز.
                  میشه یه عکس از سایت اپل قسمتی که اکتیو بودنش رو چک کردید بزارید تا تاریخ اتمام گارانتیش رو ببینیم
                  تاریخ ساخش هم جدیده:
                  http://uupload.ir/files/nvlw_sal_sakht.jpg

http://uupload.ir/files/7j3o_waranty.jpg
                  ویرایش توسط habib339351 : https://i-phone.ir/forums/member/186294-habib339351 در ساعت 24-07-2015, 10:12 AM

نظر

شما خودتون سریال نامبر رو توی خونه چک کردید توی سایت زده بود هنوز اکتیو نشده؟؟؟

نظر

شما خودتون سریال نامبر رو توی خونه چک کردید توی سایت زده بود هنوز اکتیو نشده؟؟؟
                      بله.اتفاقا چون همون سریال تو کوکی ایش مونده بود رو بعد از باز کردن پلمپش و انداختن سیم کارت دوباره زدم.یعنی تایپ مجدد نکردم که شک کنم شاید اشتباه کرده باشم

نظر

بله.اتفاقا چون همون سریال تو کوکی ایش مونده بود رو بعد از باز کردن پلمپش و انداختن سیم کارت دوباره زدم.یعنی تایپ مجدد نکردم که شک کنم شاید اشتباه کرده باشم
                        به نظر من اگر حساس زیاد نیستید گوشی رو نگه دارید چون طبق گفته شما هم گوشی صحیح و سالم و تر و تمیزه هم متعلقاتش که شامل همدزفری و شارژر میشه.
                        اما اگه به دلتون نیس شما یه تماس با شرکت پوشش دهنده ی گارانتی داشته باشید و بهشون بگید که تاریخ اکتیو شدن گوشی رو یک ماه پیش از خرید شما زده.
                        و واسه تعویض اون اقدام کنید.

نظر

• دوستان من هم تجربه ای مشابه همین دوستمون دام
                          دو خفته پیش از خود فروشگاه وقایع یه سیکس 64 خاکستری گرفتم . اومدم خونه قبل از اینکه پلمپش رو باز کنم بارها تو سایت اپل چک کردم اکتیو نشده بود. بعد پلمپ رو باز کردم و اکتیو کردم. منتها دوباره چک که کردم میزنه سه هفته پیش اکتیو شده. لوازم مطمئنم اصل هست و هیچ اثری از چربی و ... نداشت. در ضمن مثل دوستمون باطری هم نداشت.

گوشیم بدون هیچ مشکلی کار میکنه به خاطر همین پیگیری نکردم ولی برام جالبه این اتفاق
                          در ضمن همزمان با خرید خودم یه 5s 16 هم گرفتم ولی اون همه چیش ردیفه. هم از قبل اکتیو نشده بود هم بعد اکتیو تاریخ روز رو نشون میداد. باطری هم داشت

نظر

• نوشته اصلی توسط ho3ein.agl نمایش پست ها
                            دوستان من هم تجربه ای مشابه همین دوستمون دام
                            دو خفته پیش از خود فروشگاه وقایع یه سیکس 64 خاکستری گرفتم . اومدم خونه قبل از اینکه پلمپش رو باز کنم بارها تو سایت اپل چک کردم اکتیو نشده بود. بعد پلمپ رو باز کردم و اکتیو کردم. منتها دوباره چک که کردم میزنه سه هفته پیش اکتیو شده. لوازم مطمئنم اصل هست و هیچ اثری از چربی و ... نداشت. در ضمن مثل دوستمون باطری هم نداشت.

گوشیم بدون هیچ مشکلی کار میکنه به خاطر همین پیگیری نکردم ولی برام جالبه این اتفاق
                            در ضمن همزمان با خرید خودم یه 5s 16 هم گرفتم ولی اون همه چیش ردیفه. هم از قبل اکتیو نشده بود هم بعد اکتیو تاریخ روز رو نشون میداد. باطری هم داشت
                            پس من و شما هم دردیمواسه من سواله چنین چیزی چطور ممکنه؟ سایت اولش نشون بده اکتیو نیست ولی بعد از راه اندازی یه چیز دیگه بگه؟ اگه این جوری باشه تمام معادلات چک کردن گوشی بهم میخوره که؟

نظر

• موقع خرید مسئول فروش وقایع و همچنین قسمت پشتیبانیشون با اطمینان خیلی زیادی میگفتن که اکتیو نشده. چون روز یکشنبه گرفتم سایت اپل بالا نیومد منم باهاشون شرط کردم میبرم خونه شب چک میکنم اگه اکتیو بود میارم اوناهم قبول کردن حتی گفتن تو فاکتورتون هم بخوای قید میکنیم.

به هرحال ایرانه دیگه اگه واقعا تونستن سایت اپل رو بپیچونن شاهکارن

نظر

• نوشته اصلی توسط ho3ein.agl نمایش پست ها
                                موقع خرید مسئول فروش وقایع و همچنین قسمت پشتیبانیشون با اطمینان خیلی زیادی میگفتن که اکتیو نشده. چون روز یکشنبه گرفتم سایت اپل بالا نیومد منم باهاشون شرط کردم میبرم خونه شب چک میکنم اگه اکتیو بود میارم اوناهم قبول کردن حتی گفتن تو فاکتورتون هم بخوای قید میکنیم.

به هرحال ایرانه دیگه اگه واقعا تونستن سایت اپل رو بپیچونن شاهکارن
                                واقعا شاهکار کردن فقط من میخوام بدونم تاریخ گارانتی که رو کارتشون قید شده 22 تیره.ولی تاریخ اکتیو خب 28 روز پیشه.یعنی تقریبا اوا خر خرداد. مثلاساله بعد یه اتفاقی روز 20 تیر واسه گوشی بیفته خب طبق اعلام شرکت اپل گارانتیش تموم شده. شرکت وقایع دبه نکنه بگه اون تاریخ اپل ملاکه؟ (دبه کردن هم که این روزا مد شده لا مصب)

نظر

صبر کنید ..
                                X