اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط sajjadmra نمایش پست ها
    قربون مدیرن جون ، 2-3 ساعت دیگ میرم که سفارش بدم ایشاالله که چیزی نمیشه

اگه از دیجی کالا خرید میکنید هواستون باشه گوشی مرجوعی کس دیگه رو براتون نفرسته حتما اکتیو بودنشو چک کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sajad1435 نمایش پست ها
      اگه از دیجی کالا خرید میکنید هواستون باشه گوشی مرجوعی کس دیگه رو براتون نفرسته حتما اکتیو بودنشو چک کنید.

نه عزیزم از فروشگاه های شهر خودمون سفارش میدم که تقریبا اشناس ، البته تو این صنف آشنا و غیر اشنا نیازی نیست .....

نظر

• اقا سجاد سلام ببخشید من میخواهم ایفون شیشو از دی جی کالا سفارش بدم چون هم قابل اطمینان هست هم این که انلاک فکتوری هست و کدiccidهم نداره و میترسم از بیرون بخرم بهم یه رفرش شده یا غیر اصلی همونی که خودشون پلمپ میکنن میفروشن هست حالا به نظرتون خوبه که از دیجی کالا بخرم ؟ شما خرید کردین تاحالا ؟مثلا تا اینجا میارنش دچار اسیب نمیشه گوشی ؟ ممنون میشم ازتون

نظر

• یا این که از بیرون بخرم

نظر

• یالطفاااااا راهنماییم کنید ترو خدا سرم کلاه نره در ضمن الانم نمیخوتهم بخرم حدودا 26 27 خرداد خیلی لطف میکنید دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط poriyae نمایش پست ها
              اقا سجاد سلام ببخشید من میخواهم ایفون شیشو از دی جی کالا سفارش بدم چون هم قابل اطمینان هست هم این که انلاک فکتوری هست و کدiccidهم نداره و میترسم از بیرون بخرم بهم یه رفرش شده یا غیر اصلی همونی که خودشون پلمپ میکنن میفروشن هست حالا به نظرتون خوبه که از دیجی کالا بخرم ؟ شما خرید کردین تاحالا ؟مثلا تا اینجا میارنش دچار اسیب نمیشه گوشی ؟ ممنون میشم ازتون
              سلام دوست عزيز
              ديجيكالا هم مطمئنه هم با گارانتي وقايع گستر ميده هم قيمتش خوبه اما گوشيهاش همه بي iccid نيست و همه جوره داره بستگي به شانس خودت داره كه برات با iccid بفرستن يا بدون iccid
              من سه بار اورد در خونه مرجوعش كردم تا اخريه بدون iccid بود كه برام فرستادن
              اگر سفارشتو ثبت كردي سريع بزنگ ديجيكالا و باهاشون شرط كن بدون iccid برات بفرستن وگرنه مرجوع ميكنم
              پيشاپيش مبارك باشه و لذت ببريد
              موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• ممنون از شما دوست عزیز فقط یه لطف میکنین بگین اگه با iccid باشه چه اتفاقی می افته یا اگر نداشته باشه؟به چیزهایی دوستان گفته بودن دربارش اما نفهمیدم

نظر

• بعد اقا امیر از دیجیکالا خرید کردم کدوم گزینه پرداختشو بزنم

نظر

ممنون از شما دوست عزیز فقط یه لطف میکنین بگین اگه با iccid باشه چه اتفاقی می افته یا اگر نداشته باشه؟به چیزهایی دوستان گفته بودن دربارش اما نفهمیدم
                    هییچ تفاوتی نداره دوست من
                    نوشته اصلی توسط poriyae نمایش پست ها
                    بعد اقا امیر از دیجیکالا خرید کردم کدوم گزینه پرداختشو بزنم
                    اگه تهران هستید که پرداخت در محل رو بزنید که گوشی بیاد کارتون و پک رو چک بکنید و بعد پرداخت کنید
                    ویرایش توسط HaMiD.TcI : https://i-phone.ir/forums/member/80588-hamid-tci در ساعت 19-05-2015, 10:14 AM
                    ..:: در دسترس که نباشی، مشترک مورد نظر می شوی ::..

.

نظر

• سلام
                      iphone 6 64gb
                      mg4h2aa/a
                      هستش که گرفتم نزدیک 2700 شد
                      گارانتی delmonic
                      اینا چطورن؟
                      شارژرشم 2شاخص
                      رفیقم موبال فروشه گفت اینا بهترن گرانتی خلیج گتسر بود
                      انلاک فکتوری هستش این
                      مرسی راهنمایی کنید

نظر

• مهرداد جان از آیفون خود لذت ببرید.
                        .There is no knowledge that is not power

نظر

اقا سجاد سلام ببخشید من میخواهم ایفون شیشو از دی جی کالا سفارش بدم چون هم قابل اطمینان هست هم این که انلاک فکتوری هست و کدiccidهم نداره و میترسم از بیرون بخرم بهم یه رفرش شده یا غیر اصلی همونی که خودشون پلمپ میکنن میفروشن هست حالا به نظرتون خوبه که از دیجی کالا بخرم ؟ شما خرید کردین تاحالا ؟مثلا تا اینجا میارنش دچار اسیب نمیشه گوشی ؟ ممنون میشم ازتون

سلام عزیز، والا شنیدم دیجی کالا داره کلاهای مرجوعی رو میفرسته ، یعنی کالاهای که مورد دارن و برگشت خوردن

بنظرم از شهر خودتون به شرط بگیرین ( انلاک فکتوری و غیر اکتیو )

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط sajjadmra نمایش پست ها
                            سلام عزیز، والا شنیدم دیجی کالا داره کلاهای مرجوعی رو میفرسته ، یعنی کالاهای که مورد دارن و برگشت خوردن

بنظرم از شهر خودتون به شرط بگیرین ( انلاک فکتوری و غیر اکتیو )

موفق باشید
                            شایعه نکنید دوست عزیز. سفارش از دیجی کالا در صورت مشکل دار بودن به راحتی قابل برگشت است.

نظر

• نوشته اصلی توسط Parhaam نمایش پست ها
                              شایعه نکنید دوست عزیز. سفارش از دیجی کالا در صورت مشکل دار بودن به راحتی قابل برگشت است.

دوست عزیز الکی مردم رو گمراه نکنید من آیفون 6 ازش خریدم جنس مشکلدار و مرجوعی کسه دیگه رو واسم فرستاد و ریز بار هم نرفت منم به ضرر فروختم و رفتم از بازار خریدم. چندین مورد دیگه ام تو همین سایت مطرح شده.

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

نوشته اصلی توسط Sajad1435 نمایش پست ها
                                دوست عزیز الکی مردم رو گمراه نکنید من آیفون 6 ازش خریدم جنس مشکلدار و مرجوعی کسه دیگه رو واسم فرستاد و ریز بار هم نرفت منم به ضرر فروختم و رفتم از بازار خریدم. چندین مورد دیگه ام تو همین سایت مطرح شده.
                                دوست عزيز ميشه دقيق بفرماييد ايفوني كه از ديجيكالا خريديد چه مشكلي داشته كه مجبور شديد به ضرر بفروشيد و زير بار نرفتن؟
                                درضمن پس از ٧ روز مهلت تست كه ازتون پس نميگرفت ديجيكالا ميتونستيد به گارانتي مربوطه يعني وقايع گستر مراجعه و از يك ماه گارانتي تعويض استفاده كنيد.

فقط خواهشا دوستان همگي با دليل و مدرك صحبت كنيد و با طرفداري شركتي خاص صحبت نكنيد و زودي تحت تاثير قرار نگيريم چون همگي جمع شديم اينجا تا به يه هدف خاص برسيم و از تجربيات مفيد يكديگر استفاده و لذت ببريم و ديجيكالا و يا وقايع گستر هيچكدوم نه مال برادر من هست و نه سودي ميبرم از صحبت كردن در موردشون فقط هدفم راهنمايي دوستانه تا به هدف مطلوبشون برسن پس خواهشا زد نقيض صحبت نكنيم و از روي تجربه و با دليل صحبت كنيم تا خداي نكرده حقي از كسي ضايع نشه و مديون كسي نشيم

(دوستان در كل شركتي ويا مجموعه اي ويا حتي مغازه اي كه با ادعاي گارانتي بهتون جنس ميفروشه و توي فاكتورتون حتما قيد ميكنه كه فلان گارانتي رو داره و حتما گارانتي تعويض هم شاملش ميشه توي خريدش شك نكنيد چون انقدري به جنسش مطمئن هست و شما در صورت عدم رضايت از توافقات و خدماتي كه بهتون عرضه ميكنن راحت ميتونيد پدرشونو در بياريد و به مراجع قضايي شكايت كنيد تا به حقتون برسيد و خداي نكرده حقي از كسي ضايع نشه)
                                از دوستان و اساتيد عذر خواهي ميكنم بخاطر صحبتهاي سريح و استفادي از بعضي الفاظ
                                باتشكر

ویرایش توسط amir oscar : https://i-phone.ir/forums/member/77205-amir-oscar در ساعت 20-05-2015, 08:02 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X