اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منم دقيقا همين نظر رو دارم كه ديجي كالا گوشي مشكل داري كه برگشت داده مشتري به مشتري جديد ميدن تا اگه احيانا صدش در نياد كه چه بهتر

Sent from my iPhone 5s  using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط reza_e13 نمایش پست ها
      منم الان همین مشکل رو دارم. یه 6+ گرفتم lla با iccid
      یک ماه از تاریخ اکتیو شدنش گذشته از آدرس زیر چک کردم
      https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do
      نمی دونم چی کار کنم؟ آیا اصلا گوشی آنلاک با iccid وجود داره که اکتیو نشده باشه ؟!
      با تشکر
      دیروز یه 6 گرفتم که iccid داره و سیمکارت at&t هم روش بود. اکتیو نشده بود. قبلا چنتا دیده بودم که اکتیو بودن که خب مشخصه جعبه باز شده بوده. قبل از خرید اگه چند جا رو بگردی حتما میشه اکتیو نشده پیدا کرد.

نظر

• دوستانی که میگن حضوری بهتره خوبه که داستان زیر رو بشنون
        مدتی بود که ایرپادم خراب شده بود ولی همه جا های کپی موجود بود(۳-۴ تا گرفته بودم)
        اتفاقی واسه تعویض محافظ صفحه به یه موبایل فروشی رفتم در حال تعویض بودن که من پرسیدم ایرپاد دارن یا نه؟
        گفتن که بله داریم اصل هم هست منم گفتم واسم بیارین...
        رفتن یدونه آیفون ۶ پلمپ شده آوردن(پلمپ t بود)بازش کردن و ایرپادش رو دادن به من منم تست کردم کیفیتش همون بود
        حواستون باشه و از مغازه های معتبر خرید کنین کمی قیمت بالاتر ارزش اصل بودن لوازم جانبی رو داره

نظر

• دوستان من يه ايفون ٦ خريدم و وقتي اكتيو كردم به تاريخ ٧ آپريل ٢٠١٥ و بعدش چك كردم تاريخ يكساله وارانتيش يك روز قبلتر هست ( مثلا ٦ آپريل ٢٠١٦) هست ! براي تمام ايفونها همينجوريه ؟

Morteza iPhone 6

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
            دوستان من يه ايفون ٦ خريدم و وقتي اكتيو كردم به تاريخ ٧ آپريل ٢٠١٥ و بعدش چك كردم تاريخ يكساله وارانتيش يك روز قبلتر هست ( مثلا ٦ آپريل ٢٠١٦) هست ! براي تمام ايفونها همينجوريه ؟

Morteza iPhone 6
            مشکلی نیست. خیالت راحت باشه
            این اختلاف تاریخ بخاطر کشورها هستش

نظر

• من یه آیفون شیش اسپیس گری 16 گیگ از دیجی بالاخره خریدم که سلوفونش کمی پاره شده بود و با چسب چسبونده بودن

اکتیو نشده بود و برچسب گارانتی وقایع گستر هم داشت ول شماره رو پیامک کردم ولی جوابی نیومد - کارت طلائی هم که دوستان میگن ولی تاحالا ندیدیم نداشت - یه سیم کارت ورایزون هم داشت و iccid هم داشت ولی سیم خودم رو انداختم و شروع کرد به اکتیو کردن و الان دو روزه داره کار میکنه

من اصلن اهل بازی با گوشی نیستم و فقط یه البوم موسیقی دارم و نرم افزاری ها اجتماعی رایج و اینترنت گردی الان 9 گیگ خالی دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط MasoudValiei نمایش پست ها
                دوستان یه موضوع جالب
                تماس گرفتم با وقایع گستر و گفت که ما فقط گارانتی میدیم و بقیه مثل دیجی کالا و غیره فقط خدمات پس از فروشه و کارت گارانتی داخلش نیست و ما هستیم که گارانتی میدیم حتی گفت که اونایی که روبان نقره ای دارن و شماره پیامک داره هم گارانتی نیست
                این غیر ممکنه
                من یک گوشی دست دوم از کسی خریدم که گارانتی وقایع بود
                و نه کارت همراهش بود نه اون لیبل نقره ای رو داشت و نه فاکتور خرید ، یه مشکلی داشت تماس گرفتم گفتن سریال رو توی سایت چک کنید اگر اعتبار داشت گوشی برای تعمیر بفرستید بیاد ، بدون مشکل و ... .

نظر

• نوشته اصلی توسط MasoudValiei نمایش پست ها
                  من یه آیفون شیش اسپیس گری 16 گیگ از دیجی بالاخره خریدم که سلوفونش کمی پاره شده بود و با چسب چسبونده بودن

اکتیو نشده بود و برچسب گارانتی وقایع گستر هم داشت ول شماره رو پیامک کردم ولی جوابی نیومد - کارت طلائی هم که دوستان میگن ولی تاحالا ندیدیم نداشت - یه سیم کارت ورایزون هم داشت و iccid هم داشت ولی سیم خودم رو انداختم و شروع کرد به اکتیو کردن و الان دو روزه داره کار میکنه

من اصلن اهل بازی با گوشی نیستم و فقط یه البوم موسیقی دارم و نرم افزاری ها اجتماعی رایج و اینترنت گردی الان 9 گیگ خالی دارم
                  اسفند ماه از دیجی کالا یدونه 6 گلد 16 گیگ گرفتم با گارانتی وقایع (اتفاقاً توی حراجی بود اگر اشتباه نکنم 2.259.000 )
                  سریال توی سایت وقایع گستر تایید نمیشد ، کارت گارانتی هم همراهش نبود ، فقط اون لیبل نقره ای رو داشت روی جعبه ، تماس گرفتم با دیجی کالا
                  گفتن اگر گارانتی تایید نشه ، میتونید مرجوع کنید و جایگزینش رو تحویل بگیرید
                  سریال رو ازم گرفتن و 2 روز بعد با من تماس گرفتند و گفتن برو سایت وقایع گستر و مجدداً سریال یا همون imei رو وارد کن و چک کن
                  رفتم و چک کردم دیدم ، درست شده و از تاریخ اکتیو شدن گارانتی خورده .

نکته اینه که گارانتی رو مثل خود اپل از زمان اکتیو شدن حساب میکنن ، پس احتمالا کارمنداشون مثلاً چند روز یکبار imei هارو توی سایت اپل برای فعال کردن گارانتی شرکت خودشون چک میکنن و ممکنه چند روزی زمان ببره این پروسه . (خیلی عامیانه گفتم تا مطلب جا بیافته )
                  ویرایش توسط abi.del : https://i-phone.ir/forums/member/42999-abi-del در ساعت 24-04-2015, 12:40 PM

نظر

• سلام دوستان
                    یه سوال داشتم از کسانی که تجربه خرید از دفتر سایت رو داشتن!
                    میخواستم بدونم چه ضمانتایی شامل خرید ایفون میشه اگه از دفتر سایت بخریم؟

نظر

• سلام بچه ها من كمتر از يك هفته پيش سيكس گرفتم اما تو جعبش سيخ تيست،مگه جى اس ام عرضه نشده؟

نظر

• سلام دیجی کالا جتی با مراجعه جضوری زیر کالای معیوبش نرفت به ناچار با ضرر فروختم و از پایتخت یه دونه 64 lla بدون iccid گرفتم. اکتیو هم نشده بود. با بیمه و گارانتی دلتوس

نظر

• نوشته اصلی توسط Sajad1435 نمایش پست ها
                          سلام دیجی کالا جتی با مراجعه جضوری زیر کالای معیوبش نرفت به ناچار با ضرر فروختم و از پایتخت یه دونه 64 lla بدون iccid گرفتم. اکتیو هم نشده بود. با بیمه و گارانتی دلتوس
                          چن خریدی دوست عزیز !!!

Sent from my iPhone5s V.7.1.1 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Sajad1435 نمایش پست ها
                            سلام دیجی کالا جتی با مراجعه جضوری زیر کالای معیوبش نرفت به ناچار با ضرر فروختم و از پایتخت یه دونه 64 lla بدون iccid گرفتم. اکتیو هم نشده بود. با بیمه و گارانتی دلتوس
                            متاسفانه دی جی گالا چند وقتی هست از اون مشتری مداریش خارج شده... من هم یک کالای خریدم اون ضمانت 7 روز تعویضش الکی بود قبول نکردن......
                            کلاً خرید اینترنتی توی ایران مشکلات زیادی داره

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Sajad1435 نمایش پست ها
                            متاسفانه دی جی گالا چند وقتی هست از اون مشتری مداریش خارج شده... من هم یک کالای خریدم اون ضمانت 7 روز تعویضش الکی بود قبول نکردن......
                            کلاً خرید اینترنتی توی ایران مشکلات زیادی داره

نظر

• سلام دوستان گلمممممم اقا خیلی خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم و بعد از حدود 1 هفته ناراحتی و استرس بلخره جایی رو پیدا کردم که درست جواب سوالمو بفهمم . دوستان من ایفون 6 64 گلد رو خریدم ولی پس دادم و20رهزار تومن هم زرر کردم . الان خیلی حساس شدم چون اولین خریدم با مشکلاتی بود شاید سوالات تکراری و پیش پا افتاده باشه ولی خیلی برام مهمه . 3 4 تا سوال دارم که منو گیج کرده ممنوم میشم راهنمایی کامل و جامعی بدید
                              1. imei رو جعبه گوشی باید یکی کمتر باشه از imei تو گوشی یعنی وقتی کد *#06# میرنیم باید یکی بیشتر باشه تو گوشی ؟؟؟؟!!!! یا باید دقیقا یکی باشه ؟؟؟ تو سایت اپل باید imei جعبه رو بزنیم یا خود گوشی رو اخه بره جعبه رو زدم ارور میداد ولی بره خود گوشی رو میزدم مشکلی نداشت ولی یه مشکل دیگه من گوشیرو بدون iccid گرفتم ولی اونجا زده بود که گوشی لاکه !!!!!!!!!!!
                              قبل از خرید imei گوشیو بزنم بازم ارور میده دیگه پس چطوری بفهمم اطلاعات گوشیو و انلاک بودنشو ؟ یا اصلا نباید imei زد باید کد زیر اونو زد یه کدی هست زیر imei ?
                              سایت که باید کدو بزنم https://selfsolve.apple.com/agreemen...mic.do?newid=y یاااااااااااااااا iPhoneIMEI.info :: Free iPhone Unlock Checker کدومش بهتره ؟
                              2. شرینک t اپل که دیگه نیست ولی کلا باید سوزن داخل جعبه باشه یا نه ؟
                              3. باید تاریخ اکتیو شدن گوشی با روز خریدم یکی باشه ؟ اگه دیر تر بود یعنی اینکه قبلا باز شده اره ؟
                              اقا من 3 تا مغازه رفتم اونم تک برند فقظ اپل میفروختن یکیشون میگفت imei باید یکی باشه دقیقاااااااا نه یکی بیشتر نع یکی کمتر ولی یکی دیگه میگفت که نه یدونه فرقش اشکال نداره بره سری ساختشه
                              اگه جای خوب و مطمعن بلدید تو تهران پایتخت یا بازار موبایل یا علاالدین بهم پی ام بدید یا هر کی خریده راضی بوده و مشکلی نداشته شماره چایی کع خریده رو بده ممنون میشم
                              راستی یادم رفت بگم ios 8.1.2 بود میگن باید 8.2 باشه ایا درسته ؟

نظر

• سلام می خواستم بدونم که الان آیفون هایی که تو بازاره منظورم ۶ -64 gb و پلاس ۱۲۸ gb هنوزم از نوع tlc بینشون هست یا نه- یعنی از چه تاریخی به بعد دیگه tlc به کار نرفته؟ گوشی های sim free us که وارد بازار شدن قطعا همه mlc هستن؟

نظر

صبر کنید ..
                                X