اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط HusseinR نمایش پست ها
    اونایی که icc دارن و با هر سیمکارتی هم آنتن میده قبلا لاک بوده اما رسما آنلاک شده. تا وقتی آنتن میده هیچ مشکلی نداره.
    مدير محترم
    لطف كنيد راهنمايي كنيد
    طبق صحبت شما اوكي يا همون سيم كارت و با اس سي سي
    اولا يعني اين مدل گوشي قبلا باز شده ازكجا بفهميم كه بالاخره استفاده شده يا نه؟
    ثانيا بفرماييد اصل بودن تجهيزات مثل شارژر اينا را چجوري ميشه فهميد
    شما صلاح مي دونيد از نمايندگي هاي مثل مه تل بخريم
    يا همين نمايندگي كه ميگند اصله در خ توانير
    ممنون

نظر

• با سلام.دوستان کسی میدونه نسخه انلاک فکتوری امریکا چه زمانی عرضه میشه؟پارسال اول آذر نسخه انلاک فکتوری امریکا به بیرون اومد و کلی قیمت آیفون اومد پایین...من سال گذشته ایفون32گیگابایتی رو خریدم 2380000 و قیمت دلار هم چندان فرقی با امسال نکرده...با توجه به اینکه قیمت آیفون سال گذشته در نسخه 32 گیگابایتی با امسال که نسخه64 گیگابایتی فرقی نکرده و 750 دلاره آیا ممکنه ایفون6 مدل 64گیگابایتی پایین بیاد...ممنون میشم دوستان اهل فن پاسخگو باشند

نظر

• 64 گیگ خاکستری امروز به 2900 رسید
        امیدوارم تا 2750 هم برسه ...

نظر

• آخر هفته میخوام برم ۶ ۶۴ خرید کنم....، جای خاصی رو کسی پیشنهاد میکنه؟ یا برم تو پایتخت ۴ طبقه رو فول بگردم؟ :دی

چه شرکتایی گارانتی میکنن الان؟ وقایع گستر فقط؟ ارزشش رو داره گرون تر خرید کنیم؟ سرویس میدن اگه مشکلی پیش بیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط nicknafs نمایش پست ها
            مدير محترم
            لطف كنيد راهنمايي كنيد
            طبق صحبت شما اوكي يا همون سيم كارت و با اس سي سي
            اولا يعني اين مدل گوشي قبلا باز شده ازكجا بفهميم كه بالاخره استفاده شده يا نه؟
            ثانيا بفرماييد اصل بودن تجهيزات مثل شارژر اينا را چجوري ميشه فهميد
            شما صلاح مي دونيد از نمايندگي هاي مثل مه تل بخريم
            يا همين نمايندگي كه ميگند اصله در خ توانير
            ممنون
            نه باز نشده فقط خودش سیمکارت برای تبلیغ اپراتور توش داره.
            اگه سایت اپل رو چک کنید و قبلا اکتیو نشده باشه یعنی نو هست.
            کابل غیر اصل رو خود آیفون تشخیص میده و اعلام میکنه. نمیدونم چقدر میشه بهش اعتماد کرد.
            گارانتی معمولا چندان به درد نمیخوره. معمولا مشکلاتی که منتهی به بی استفاده شدن گوشی میشه باید حتما تعویض بشه. اگه گارانتی داخل تعویض گوشی معیوب رو تضمین میکنن به درد میخوره.
            .There is no knowledge that is not power

نظر

• نوشته اصلی توسط babaksorkhi نمایش پست ها
              سلام. بچه ها تو تهران فروشگاه های علاالدین معتبر هستن ؟ برای خرید iphone6 ??
              من پايتخت رو ترجيح ميدم.
              ميرداماد، تقاطع وليعصر.

نظر

• نوشته اصلی توسط amirata71 نمایش پست ها
                آخر هفته میخوام برم ۶ ۶۴ خرید کنم....، جای خاصی رو کسی پیشنهاد میکنه؟ یا برم تو پایتخت ۴ طبقه رو فول بگردم؟ :دی

چه شرکتایی گارانتی میکنن الان؟ وقایع گستر فقط؟ ارزشش رو داره گرون تر خرید کنیم؟ سرویس میدن اگه مشکلی پیش بیاد؟
                حالت چطوره امیر جان؟ بنده مخلصم
                پایتخت به نظرم مطمئن تره.
                گارانتی اگه امکان تعویض گوشی داشته باسه که بعیده ارزش داره وگرنه چیز به درد بخوری ندارن.
                خوش باشی.

نظر

• من آیفون ۶ خریدم و آنتنش و هیچ چیزش مشکلی نداره.آپدیت هم کردم.الان چک کردم دیدم دیدم تو سایت اپل زده at&t هست و ۱۹۹ دلار.مشکلی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط massoodfjs نمایش پست ها
                    من آیفون ۶ خریدم و آنتنش و هیچ چیزش مشکلی نداره.آپدیت هم کردم.الان چک کردم دیدم دیدم تو سایت اپل زده at&t هست و ۱۹۹ دلار.مشکلی نداره؟
                    نه آیفون شما آنلاک اپراتور هست و هیچ مشکلی نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                      نه آیفون شما آنلاک اپراتور هست و هیچ مشکلی نداره.
                      ممکنه تو ایران خود فروشنده ها آنلاک کرده باشن؟به خاطر اینکه آنلاک اوپراتوری هست بعدا مشکلی براش پیش نمیاد؟

نظر

• نوید جان ماه پیش یعنی اکتبر آیفون آنلاک تو آمریکا عرضه شد.

نوشته اصلی توسط massoodfjs نمایش پست ها
                        ممکنه تو ایران خود فروشنده ها آنلاک کرده باشن؟به خاطر اینکه آنلاک اوپراتوری هست بعدا مشکلی براش پیش نمیاد؟
                        احتمالش خیلی کمه. حتی اگه فروشنده آنلاک کرده باشه بازم هیچ مشکلی نداره. خیلالتون راحت.

نظر

• احتمالش خیلی کمه. حتی اگه فروشنده آنلاک کرده باشه بازم هیچ مشکلی نداره. خیلالتون راحت.[/quote]
                          ممکنه این سوالم رو هم جواب بدید؟ من با آیفون ۶ام فیلم برداری که میکنم بعدش موقع پخش با صدای خش خش پخش میشه.البته صدا رو وقتی زیاد میکنم صدای خش خش همراه با فیلم گرفته شده میاد.دیروز خریدمش.

نظر

• مطلبی که میخوام در موردش بحث کنیم مشکلات ایفون ۶ پلاس و ۶ نسخه ۶۴ گیگا بایتی و ۱۲۸ هستش
                            میدونید حافظه tlc در پارت نامبر های مختلف استفاده شده(نوع حافظه) و این مشکل داره هر روز بیشتر میشه
                            از جمله دیر تر بالا تر اومدن ایفون و کندبودن تبادل اطلاعات از طریق usb یا ...
                            روی اون مدل هایی که حافظه بالا تر دارند.حالا یک نفر کار بلد لطف کنه بگه چه پارت نامبر هایی(سری ساخت نه اینکه سفارش کجا باشه) تهیه کنیم که tlc nand flash نباشه؟!
                            توجه کنید که این مشکل فقط روی حافظه های بالای ۱۶ هستش.
                            دوستان ماباید دنبال مدل های دارای mlc flash باشیم نه tlc
                            حالا کدوما mlc هستند؟!
                            اینم نمودار بنچ مارک ها همونطور که میبینید خیلی فرق میکنند.

Benchmarks show some iPhone 6 and 6 Plus units have slower storage - GSMArena Blog

نظر

• از كجا بايد تشخيص داد كه كدوم بهتره و چجوري ميشه فهميد كه ايفونمون از كدوم ( mlc or tlc) هستند؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• منم این سوال رو در رابطه با مشکل در حافظه مدل 64 مطرح کردم کسی جواب درستی بهم نداد....

نظر

صبر کنید ..
                                X