اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان کسی می دونه کی قراره آنلاک فکتوری آمریکا ارائه بشه ؟
    اصلا آنلاک فکتوری میزنه یا همون t-mobile رو فقط داره و قرار نیست آنلاک فکتوری بزن ؟

نظر

• سلام شرمنده عریرا بنده یک روز پیش گوشیمو ایفون 6 جیل کردم متاسفانه سیدیا ناقص نصب کردم به صورت دستی حالا قاطی کرده نمیدونم حالا که میخوام ریستورش کنم ارور 3014 میده ممنون میشمم راهنماییم کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط ata0010 نمایش پست ها
        سلام شرمنده عریرا بنده یک روز پیش گوشیمو ایفون 6 جیل کردم متاسفانه سیدیا ناقص نصب کردم به صورت دستی حالا قاطی کرده نمیدونم حالا که میخوام ریستورش کنم ارور 3014 میده ممنون میشمم راهنماییم کنین
        ایتونزتون رو به اخرین ورژن آپدیت کنید و درصورتی که مک دارید به Terminal برید این کد رو تایپ کنید :
        sudo nano /private/etc/hosts
        اگر پسورد دارید پسوردتون رو بزنید.
        برای پیدا کردن یا راهیابی از کلید فلش دار استفاده کرده و سپس به دنبال عبارت gs.apple.com بگردید

# و یک فاصله اضافه کنید به ابتدای عبارت و کنترل O رو فشار بدید . و یک دور ریستارت کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
          سلام دوستان کسی می دونه کی قراره آنلاک فکتوری آمریکا ارائه بشه ؟
          اصلا آنلاک فکتوری میزنه یا همون t-mobile رو فقط داره و قرار نیست آنلاک فکتوری بزن ؟
          دوست عزیز تی موبایل با آنلاک فکتوری هیچ تفاوتی نداره

نظر

• قربان شرمندم فرمودین خیلی تشکر اما من کاربر ویندوزم و این کاراو انجام دادم اما فایلی که من تغیرش دادم همون هاس هنگام زخیره کردن اجازه نمیده میگه فرمتش txt هست و جای دیگه ای زخیره کن که انجام میدم اما تغیری نمیبینم همون اش و همون کاسه مرسی اگه راهنمایی بفرمایین

نظر

• باید حتما با sudo اجراش کنی و از ترمینال

نظر

• سلام بنظرتون چه موقع براي خريد ۶ مناسبه(از لحاظ قيمت)؟
                بنظرتون کي قيمتش ثابت ميشه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط freestyle0090 نمایش پست ها
                  سلام بنظرتون چه موقع براي خريد ۶ مناسبه(از لحاظ قيمت)؟
                  بنظرتون کي قيمتش ثابت ميشه؟؟
                  زمان مشخصی نمیشه گفت
                  هر زمان رلیز برای همه کشور ها عمومی شد .

نظر

• نوشته اصلی توسط farzadnic نمایش پست ها
                    دوست عزیز تی موبایل با آنلاک فکتوری هیچ تفاوتی نداره
                    بله می دونم ! یه سوال کلی بود و برای آگاهی خودم می خواستم

نظر

• سلام دوستان من بعد از یک سال استفاده از 5اس اونو فروختم و یدونه 6 خریدم . موقع فروش ایفون قبلی از گزینه erase all content and setting استفاده کردم می خوام بدونم با این کار همه اطاعات شخصیم پاک میشه آیا. چون من هیچی رو دستی پاک نکردم. میدونید راستش یکم وسواسی هستم . ممنون از راهنمایتون

نظر

• نوشته اصلی توسط sb1445 نمایش پست ها
                        سلام دوستان من بعد از یک سال استفاده از 5اس اونو فروختم و یدونه 6 خریدم . موقع فروش ایفون قبلی از گزینه erase all content and setting استفاده کردم می خوام بدونم با این کار همه اطاعات شخصیم پاک میشه آیا. چون من هیچی رو دستی پاک نکردم. میدونید راستش یکم وسواسی هستم . ممنون از راهنمایتون
                        بله پاک میشه

نظر

• دوستان با توجه به اینکه ایفون ۶ لاک ۶۴ گیگ ۳۰۰ دلاره من اگه بدونه بخرم و بعد با استفاده از سرویس های انلاک کردن که متناسب با اپراتور هزینه ای بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ تومن داره ایفون رو انلاک کنم مشکی خاصی پیش میاد ؟ کسی تجربه اینکار رو داشته ؟ میشه به سایتهای انلاک اعتماد کرد ؟

نظر

• دوستان این قابلیت ایفون ۶ که هر برنامه ای باهاش همخوانی نداشته باشه رو از لحاظ سایز تصویر یزرگ میکنه رو میشه تغییرش داد؟
                            چون یه جوری کدرش میکنه!

نظر

• به راحتى روى دوربين خط ميفته؟

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                                به راحتى روى دوربين خط ميفته؟
                                عمدا هم بخواين خط بندازين نميوفته
                                نگران نباشيد

Sent from my iPhone

نظر

صبر کنید ..
                                X