اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
    خرید از خارج از ایران اصلا بصرفه نیس
    از فرانسه ۹۱۹ یورو خریدم که میشه ۳۸۵۰ تومن
    همون موقع (۳۰-۴۰ روز پیش)میشد ۳۷۵۰ از تهران خرید
    حالا شما راضی هستی ازش مشکلی لگی چیزی نداره ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonett نمایش پست ها
      بدترین کشور برای خرید آیفون فرانسه هست چون ارز این کشور 4500 تومان هست و اصلا نمی صرفه.باید از کشور هایی بخری که دلار یا درهم باشه.بهترین کشو امارات(دبی) است

نظر

• نوشته اصلی توسط chris123 نمایش پست ها
        بدترین کشور برای خرید آیفون فرانسه هست چون ارز این کشور 4500 تومان هست و اصلا نمی صرفه.باید از کشور هایی بخری که دلار یا درهم باشه.بهترین کشو امارات(دبی) است
        الان تو دبی ۳۱۰۰ تومن ۶۴ گیگ ۶

امریکا و هنگ کنگ از همه ارزون تره
        ویرایش توسط iphonett : https://i-phone.ir/forums/member/7350-iphonett در ساعت 06-11-2014, 06:20 PM

نظر

الان تو دبی ۳۱۰۰ تومن ۶۴ گیگ ۶
          کی گفته؟!!!!!!!!
          حرف درست نکنید دوست عزیز.
          2,699,100 تومن

لطفا حرف که میزنید با دلیل بزنید
          این لینک اپل استور دبی
          iPhone 6 64GB Gold Unlocked - Apple Store (United Arab Emirates)
          اینم لینک قیمت درهم
          قیمت دلار و ارز های خارجی

نظر

• اون پارت نامبر های بدرد نخور امارات بدون فیس تایم رو آیفون حساب نمی کنن پارت نامبر آمریکا رو میگم

شما هم می تونید وقتی اطلاعی از موضوع تفاوت پارت نامبر ندارید نظر ندید من الان ۲ نفر دبی آشنا دارم که قیمت در میاره این قیمت مال دیروز بود که گفتم
            ویرایش توسط iphonett : https://i-phone.ir/forums/member/7350-iphonett در ساعت 06-11-2014, 06:29 PM

نظر

قعلا مورد خاصی ندیدم
              ولی فک میکنم بر خلاف چیزی که تو مشخصات نوشته باتری ۴۰٪ تقویت نشده
              در حد ۱۰٪ بهتر شده

نظر

اون پارت نامبر های بدرد نخور امارات بدون فیس تایم رو آیفون حساب نمی کنن پارت نامبر آمریکا رو میگم

شما هم می تونید وقتی اطلاعی از موضوع تفاوت پارت نامبر ندارید نظر ندید من الان ۲ نفر دبی آشنا دارم که قیمت در میاره این قیمت مال دیروز بود که گفتم
                من خودم قیمتارو هروز چک میکنم.آره تو راس میگی تو یه روز 400-500 تومن افت قیمت داشته!!!
                درضمن پارت نامبر دوبی فقط فیس تایم نداره.برو با یکی صحبت کن که حالیش نباشه.من خودم برنامه نویس ios هستم.

نظر

شما به یورو میخری ولی نمیدونم چرا فرانسه تو خود اروپا هم گرونتر از جابب مثل آلمانه (۸۹۹ یورو)
                  ارزونترین کشور ظاهرا ژاپن هست به دلار ۸۳۲$
                  دلیلشو نمیدونم
                  واسه امارات facetime نداره خریدش منطقی نیس

نظر

• به هر حال منکه فیستایم نیازی نداشتم تاحالا.
                    احتمالا بحث مالیات هست تو کشور فرانسه

نظر

من خودم قیمتارو هروز چک میکنم.آره تو راس میگی تو یه روز 400-500 تومن افت قیمت داشته!!!
                      درضمن پارت نامبر دوبی فقط فیس تایم نداره.برو با یکی صحبت کن که حالیش نباشه.من خودم برنامه نویس ios هستم.
                      من هرچی میگم باز حرف خودت رو میزنی به من چه برنامه نویسی

من میگم قیمت ریتیل استور با پارت نامبر امارات با مراکز برزگ خرید و فروش در دبی ( مثل جمهوری خودمون ) که پارت نامبر آمریکا میارن با اون فرق میکنه یه موقعی قیمتشون ۳۱۵۰ - ۳۲۰۰ درهم بود از وقتی که تو خود امریکا هم از طریق اپل استور خرید کنی ۷ تا ۱۰ روز کاری طول میکشه جنس کم شد قیمت رفته بالا حدود ۳۴۰۰ تا ۳۵۰۰ درهم

حالا شما هم نمی خوای برو بدون فیس تایم بخر

نظر

اون پارت نامبر های بدرد نخور امارات بدون فیس تایم رو آیفون حساب نمی کنن
                        سلام. دوست عزیز میشه بفرمایید پارت نامبر امارات رو کی می سازه؟ صاایران؟ لنوو؟ دیمو؟ آیفون حساب نمیشه؟!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                          سلام. دوست عزیز میشه بفرمایید پارت نامبر امارات رو کی می سازه؟ صاایران؟ لنوو؟ دیمو؟ آیفون حساب نمیشه؟!!!!
                          منظور من همون فیس تایم نداشتنش هست

اگه پارت نامبر خوبی هست چرا تو ایران این نمیارن و همه دنبال سایر پارت نامبر هاهستند و حتی موقع فروش دست دومش هم باید نسبت به سایر پارت نامبر ها ارزون تر فروخته بشه

نظر

منظور من همون فیس تایم نداشتنش هست

اگه پارت نامبر خوبی هست چرا تو ایران این نمیارن و همه دنبال سایر پارت نامبر هاهستند و حتی موقع فروش دست دومش هم باید نسبت به سایر پارت نامبر ها ارزون تر فروخته بشه
                            تو ایران خیلی حساسیت ها و باورهای بی خود در همه موضوعات هست. دلیل نمیشه درست باشه. مثل هزاران حرف بیخودی که بعضی فروشنده ها برای فروش جنسشون تو ذهن مردم وارد میکنن. همون اپل آیفون خودمونه فقط یه facetime نداره! همین! مگه چند درصد مردم تو ایران این برنامه رو استفاده میکنن؟ بالفرضم ۱۰۰ درصد مردم، حالا یه برنامه کم شد. یه نرم افزار جانبی که نمیتونه سخت افزار و برند و اصل مطلب رو خدشه دار کنه!
                            ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 06-11-2014, 07:57 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                              تو ایران خیلی حساسیت ها و باورهای بی خود در همه موضوعات هست. دلیل نمیشه درست باشه. مثل هزاران حرف بیخودی که بعضی فروشنده ها برای فروش جنسشون تو ذهن مردم وارد میکنن. همون اپل آیفون خودمونه فقط یه facetime نداره! همین! مگه چند درصد مردم تو ایران این برنامه رو استفاده میکنن؟ بالفرضم ۱۰۰ درصد مردم، حالا یه برنامه کم شد. یه نرم افزار جانبی که نمیتونه سخت افزار و برند و اصل مطلب رو خدشه دار کنه!
                              فک میکنم این بحث بیشتر سوءتفاهمی بیش نبود که پیش اومد
                              در اعتبار برند اپل حرفی نیست ولی اگه قراره به گوشی پول بدیم بهتره همه امکانات بخصوص همچین امکان انحصاری که واسه شخص بنده از خود گوشی حیاتی تره یا بهتر بگم بیشترین استفاده من از گوشی بابت همین facetime هست
                              منظور دوستمون هم همین بود که یه مقدار با تندی مطرح کردن

نظر

• البته فیس تایم هم فقط و فقط به خاطر قوانین سخت و دست و پاگیر کشو های عربی برداشته شده که تماس تصویری رو حرام میدونن

نظر

صبر کنید ..
                                X