اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام دوستان
    من یه iphone 6 plus 64gig هفته 49 خریدم . مشکلی که تا الان مواجه شدم اینه که در برنامه health اطلاعات بالا و پایین رفتن از پله ها رو ثبت نمیکنه (flight climb). می خواستم بدونم این مشکل سخت افزاری هست یا نرم افزاری ؟
    با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Nasi70 نمایش پست ها
      سلام و خسته نباشید
      من سه چهار روزه که دارم از آیفون ۶+ استفاده میکنم، و صداش واقعن کمه ( صدای تلفن موقع صحبت کردن)
      موقعی که در حال صحبت هستم با دکمه ولوم صدا رو تا آخر بلند میکنم اما بازم کمه ( ینی اصلن تغییر نمیکنه!)
      تو تنظیمات قسمت sounds هم چیزی پیدا نکردم، جای دیگه ای تو تنظیماتش هس که من ندونم؟ کس دیگه ای هم این مشکلو داره؟؟
      برای منم همین مشکل هست --اگه چیزی پیدا کردین به منم بگین --فقط یک چیزی چون گوشی بزرگ هست باید دقت کنید دقیقا روی گوشتون باشه که صدا برسه

نظر

• سلام
        دوستان گوشی شما چند ساعت شارژ 100 میشه ؟؟
        برای من حدود 2.5 تا 3 ساعت طول میکشه ؟!! طبیعی هستش !
        رو ایفون 5س اینطوری نبود !!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
          سلام
          دوستان گوشی شما چند ساعت شارژ 100 میشه ؟؟
          برای من حدود 2.5 تا 3 ساعت طول میکشه ؟!! طبیعی هستش !
          رو ایفون 5س اینطوری نبود !!!!
          آره عزیز دقیقا همین حدود شارژش طول می کشه.اگه می خواید سریعتر شارژ بشه باید از شارژر آیپد استفاده کنید.

نظر

• باسلام دوست عزیز.
            زمان شارژ شدن گوشیتون طبیعی هستش چون نسبت به فایو اس ظرفیت باتری بیشتر شده برای همین یکم بیشتر طول میکشه که شارژ بشه.نگران نباشید.
            برای اینکه گوشی سریع تر شارژ بشه گوشیرو رو حالت airplane mode قرار بدید...
            اینم باید بگم که از شارژر آیپد استفاده نکنید چون به باتری آسیب میزنه.
            موفق باشید.

نظر

• دوستان سلام
              من قصدم خرید آیفون 6پلاس 16هست،ولی هرچی که تو بازار هست همگی با iccidهستند وبدونه iccidگیر نمیاد یا اصلا نیست.
              من بخاطر آنلاک فکتوری بودن فقط دنبال بدونه iccidهستم چون با iccidتا اونجائیکه پرسیدم آنلاک اپراتور هستند و ازآنجائیکه درآیفون 5قبلی خود چون آنلاک اپراتور بودبا آپدیت فریمور آنتنم پرید و مجبور شدم با زیر قیمت بفروشمش.
              حال سوال من اینه که واقعا این مورد به آنلاک فکتوری بودن مربوط میشه یا نه ؟ممنون میشم کامل و اضح دراینخصوص توضیح بفرمائید.

نظر

• نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
                دوستان سلام
                من قصدم خرید آیفون 6پلاس 16هست،ولی هرچی که تو بازار هست همگی با iccidهستند وبدونه iccidگیر نمیاد یا اصلا نیست.
                من بخاطر آنلاک فکتوری بودن فقط دنبال بدونه iccidهستم چون با iccidتا اونجائیکه پرسیدم آنلاک اپراتور هستند و ازآنجائیکه درآیفون 5قبلی خود چون آنلاک اپراتور بودبا آپدیت فریمور آنتنم پرید و مجبور شدم با زیر قیمت بفروشمش.
                حال سوال من اینه که واقعا این مورد به آنلاک فکتوری بودن مربوط میشه یا نه ؟ممنون میشم کامل و اضح دراینخصوص توضیح بفرمائید.
                نه دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاعا دارم ربطی به آنلاک نداره.
                چون آنلاک اپراتور هیچ فرقی با آنلاک فکتوری نداره.

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                  نه دوست عزیز تا جایی که بنده اطلاعا دارم ربطی به آنلاک نداره.
                  چون آنلاک اپراتور هیچ فرقی با آنلاک فکتوری نداره.
                  خیلی شرمنده ام پس چرا روی آیفون ۵من اینطوری شد ومیگفتن که باید بازیرقیمت بفروشمش ویا اینکه آنلاکش کنم میگفتند اپراتورها ممکنه برای مدت معینی آنلاک کرده باشند که بعداز اتمام پریود زمانی آن دوباره لاک میشن.آیا این حرفها درسته؟

نظر

خیلی شرمنده ام پس چرا روی آیفون ۵من اینطوری شد ومیگفتن که باید بازیرقیمت بفروشمش ویا اینکه آنلاکش کنم میگفتند اپراتورها ممکنه برای مدت معینی آنلاک کرده باشند که بعداز اتمام پریود زمانی آن دوباره لاک میشن.آیا این حرفها درسته؟
                    نه خير. حرف كاملا چرنديه.
                    من خودم ٤ با اي سي سي داشتم به مدت ٣ سال و الانم ٦ با اي سي سي دارم.

نظر

• نوشته اصلی توسط amir.f نمایش پست ها
                      باسلام دوست عزیز.
                      زمان شارژ شدن گوشیتون طبیعی هستش چون نسبت به فایو اس ظرفیت باتری بیشتر شده برای همین یکم بیشتر طول میکشه که شارژ بشه.نگران نباشید.
                      برای اینکه گوشی سریع تر شارژ بشه گوشیرو رو حالت airplane mode قرار بدید...
                      اینم باید بگم که از شارژر آیپد استفاده نکنید چون به باتری آسیب میزنه.
                      موفق باشید.
                      دوست عزیزم توی سایت اپل ذکر شده که شارژر آیپد رو می شه برای آیفون نیز استفاده کرد.
                      Apple 12W USB Power Adapter - Apple Store (U.S.)
                      http://support.apple.com/en-us/HT202105

Using iPad power adapters with your iPhone, iPad, and iPod
                      Your iPad comes a USB power adapter. You can also use this adapter with your iPhone and iPod
                      While these USB power adapters are designed for use with your iPad, you can charge all iPhone and iPod models by connecting them with either a Lightning to USB Cable or a 30-pin to USB cable
                      ویرایش توسط naviddj : https://i-phone.ir/forums/member/4386-naviddj در ساعت 04-01-2015, 02:45 AM

نظر

نه عزیز با iccd بخرید و استفاده کنید و هیچ وقت هم لاک نخواهد شد.فقط توجه کنید که جعبه پلمپ باشد و هموم اول هم یه بار ریستورش کنید تا خیالتون راحت بشه که آنلاکه.

نظر

این اتفاق زمانی میوفته که اون کسی که براتون انلاک اپراتور کرده با کردیت کارت دزدی یا مشکل دار این کارو کرده باشه که بعد یه مدت دوباره لاک میشه ، وگرنه چیزی به نام انلاک موقت نداریم ،

و 90% ایفون هایی که الان تو بازاره LLA یا امریکاست چون قیمتش مناسب تر از همه جاست (مثلا برای انگلیس 6+ 16 از 3500 تومن شروع میشه) ، که الانم تو امریکا sprint At&t verizon لاک میفروشن که پشت جعبه ارم و اسم و لوگو این شرکت ها هست ICCID هم داره ، T-mobile هم انلاک میفروشه (انلاک فکتوری) که اینم ICCID هم داره اما پشت جعبه هیچ اسمی از tmobile نیست و یه سیم کارت t-mobile مجانی هم توش داره که هر جای دنیا (غیر ایران و ...) میتونین از اون استفاده کنین و هر سیم کارتی دیگه هم بزارین انلاکه میتونین استفاده کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط IKEA نمایش پست ها
                            این اتفاق زمانی میوفته که اون کسی که براتون انلاک اپراتور کرده با کردیت کارت دزدی یا مشکل دار این کارو کرده باشه که بعد یه مدت دوباره لاک میشه ، وگرنه چیزی به نام انلاک موقت نداریم ،

و 90% ایفون هایی که الان تو بازاره LLA یا امریکاست چون قیمتش مناسب تر از همه جاست (مثلا برای انگلیس 6+ 16 از 3500 تومن شروع میشه) ، که الانم تو امریکا sprint At&t verizon لاک میفروشن که پشت جعبه ارم و اسم و لوگو این شرکت ها هست ICCID هم داره ، T-mobile هم انلاک میفروشه (انلاک فکتوری) که اینم ICCID هم داره اما پشت جعبه هیچ اسمی از tmobile نیست و یه سیم کارت t-mobile مجانی هم توش داره که هر جای دنیا (غیر ایران و ...) میتونین از اون استفاده کنین و هر سیم کارتی دیگه هم بزارین انلاکه میتونین استفاده کنین
                            IkEAجان یعنی الان هرگوشی دیگه ای که تو بازار هست و ICCIDداره آنلاک AT&Tهست و قاعدتا باید سیم کارت AT&Tهم داشته باشه؛اگر نداشت تکلیف چیه؟
                            درضمن رو آیفون قبلی که بالاتر خدمتتون عرض کردم پارت نامبر انگلستان بود که با این مشکل مواجه شدم وبعداز هزار بدبختی این ور و انور زدن فهمیدیم که بایستی با پرداخت مبلغی دوباره آنلاک کنیم.(این مورد رو هم با کلی نامه نگاری تونستیم متوجه بشیم.)پس باین تفاسیر اگر با ICCIDهم خریداری کنم مشکلی نداره؟
                            سوال آخر اینکه درحال حاضر پارت نامبر های هنگ کنگ ویا کشورهای دیگه تو بازار وجود داره یانه؟

نظر

IkEAجان یعنی الان هرگوشی دیگه ای که تو بازار هست و ICCIDداره آنلاک AT&Tهست و قاعدتا باید سیم کارت AT&Tهم داشته باشه؛اگر نداشت تکلیف چیه؟
                              درضمن رو آیفون قبلی که بالاتر خدمتتون عرض کردم پارت نامبر انگلستان بود که با این مشکل مواجه شدم وبعداز هزار بدبختی این ور و انور زدن فهمیدیم که بایستی با پرداخت مبلغی دوباره آنلاک کنیم.(این مورد رو هم با کلی نامه نگاری تونستیم متوجه بشیم.)پس باین تفاسیر اگر با ICCIDهم خریداری کنم مشکلی نداره؟
                              سوال آخر اینکه درحال حاضر پارت نامبر های هنگ کنگ ویا کشورهای دیگه تو بازار وجود داره یانه؟
                              تمام گوشی هایی که ICCID دارن داخلشون یه سیم کارت وجود داره ، و tmobile استثنا انلاکه و ما بقی لاک (البته اپراتور های امریکا رو دارم میگم که تو ایران زیادن)

اگه با ICCID خریداری میکنین پشت جعبه رو ببینین که اسمی از اپراتور گوشی ننوشته باشه

اطلاعی ندارم اما هنگ کنگ هم هست

نظر

• دوستان اي سي سي اي دي داشتن باعث نميشه موقع اپديت انتن اينا بپره
                                ٢ سال ٥ دارم اينتور نشده
                                ٥اس هم همينتور
                                نميدونم چرا اينقدر حساسيد!

Sent from my iPhone

نظر

صبر کنید ..
                                X