اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هفته پیش با iccid گرفتم که سیمکارت verison توش بود و آنلاک بود. آرم اپراتور هم رو کارتن نداشت.
    کلا تا وقتی آنتن میده نگران چیزی نباشید.
    .There is no knowledge that is not power

نظر

• سلام
      يه سوالي
      هندفري ٦پلاس با ٥ فرقي داره از نظر كيفيت؟؟

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk - now Free

نظر

• نوشته اصلی توسط mehran_Tavakoli نمایش پست ها
        سلام
        يه سوالي

بهتر نباشه، بدتر نیست دوست من

نظر

• نوشته اصلی توسط mehran_Tavakoli نمایش پست ها
          سلام
          يه سوالي

دپست عزیزاگه پکیج رپ از کنید تو شکلش همونه اما جنس سیمش متفاوته با مال ۵ اس و کمی بهتر شده و صدا تو ۶ پلاس کیفیت بیشتر داره البته فکر نکنم به هندزفریمربوط باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام به همه دوستان

محافظ صفحه و گارد برای این گوشی چی پیشنهاد میکنید ؟!
            محافظ های گلس تفاوتی دارن با هم ؟!
            و اینکه آیا با کیف استفاده از گوشی سخت میشه یا نه ؟!

ممنون یشم پاسخ بدین

نظر

• نوشته اصلی توسط ChuX نمایش پست ها
              سلام به همه دوستان

محافظ صفحه و گارد برای این گوشی چی پیشنهاد میکنید ؟!
              محافظ های گلس تفاوتی دارن با هم ؟!
              و اینکه آیا با کیف استفاده از گوشی سخت میشه یا نه ؟!

ممنون یشم پاسخ بدین
              محافظ صفحه Zagg عالي است. من الان روي گوشيم انداختم. اصلا معلوم نيست كه محافظ داريد. شيشه اي و با مقاومت بالا.

نظر

• کدام مدل بهتره؟
                6plus

Model A1524

Model A1522

نظر

• نوشته اصلی توسط boy_a88 نمایش پست ها
                  کدام مدل بهتره؟
                  6plus

Model A1524

Model A1522

هر دو یک دستگاه هستند، تنها فرقشون در زمینه مخابراته، که هر دو مدل با ایران سازگارند

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    هر دو یک دستگاه هستند، تنها فرقشون در زمینه مخابراته، که هر دو مدل با ایران سازگارند

درسته ميدونم.
                    ١٥٢٤ فركانسهاي بيشتري رو ساپورت ميكنه

نظر

• دوستان یه مشکل جالب برام پیش اومده که اگه حل نشه مجبورم گوشی پلاس 16 گیگ رو بفروشم.
                      من فقط تنها کاری که با گوشیم انجام میدم تماس تلفنیه و بازی کلش. گوشی قبلیم هم آیفون 4 هستش. بازی کلش رو روی هردوتا گوشی فعال کردم. تمام برنامه هایی که روی دوتا گوشی نصب شده یکسانه و هردوتا جیلبریک هستند. مشکل اینجاست که وقتی بازی کلش رو داخل پلاس باز میکنم بعد از چند دقیقه اخطار پایین بودن سیگنال اینترنت میزنه و نمیتونم بازیش کنم ولی به محض اینکه از داخل ایفون 4 میرم بازی میکنم این مشکل وجود نداره. چند روزه که دارم تست میکنم و با چند مودم مختلف ولی همیشه این مشکل وجود داره.آنتن وای فای هم همیشه هست. انگار گوشی نمیتونه اینترنت مورد نیاز بازی رو تامین کنه
                      به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه. مشخصا مشکل از اینترنتم نیست چونکه در همون لحظه با گوشی قبلیم بدون مشکل بازی رو بازی میکنم. یعنی مشکل از پلاسه و با تمام عشق و علاقه ای که خریدم باید بفروشمش(

نظر

• نوشته اصلی توسط metal7933007 نمایش پست ها
                        دوستان یه مشکل جالب برام پیش اومده که اگه حل نشه مجبورم گوشی پلاس 16 گیگ رو بفروشم.
                        من فقط تنها کاری که با گوشیم انجام میدم تماس تلفنیه و بازی کلش. گوشی قبلیم هم آیفون 4 هستش. بازی کلش رو روی هردوتا گوشی فعال کردم. تمام برنامه هایی که روی دوتا گوشی نصب شده یکسانه و هردوتا جیلبریک هستند. مشکل اینجاست که وقتی بازی کلش رو داخل پلاس باز میکنم بعد از چند دقیقه اخطار پایین بودن سیگنال اینترنت میزنه و نمیتونم بازیش کنم ولی به محض اینکه از داخل ایفون 4 میرم بازی میکنم این مشکل وجود نداره. چند روزه که دارم تست میکنم و با چند مودم مختلف ولی همیشه این مشکل وجود داره.آنتن وای فای هم همیشه هست. انگار گوشی نمیتونه اینترنت مورد نیاز بازی رو تامین کنه
                        به نظرتون مشکل از کجا میتونه باشه. مشخصا مشکل از اینترنتم نیست چونکه در همون لحظه با گوشی قبلیم بدون مشکل بازی رو بازی میکنم. یعنی مشکل از پلاسه و با تمام عشق و علاقه ای که خریدم باید بفروشمش(
                        دوست عزیز یه مورد که باید اول بپرسم اینه که بک آپ گوشی قبلیتون رو روی 6 پلاس ریختید> اگه اینکارو انجام دادی، یک بار دستگاه رو ریستور کنید به آخرین ورژن و بدون ریختن بک آپ تست کنید. یعنی کلش رو از ابتدا توسط اپل آیدی تون دانلود کنید و مجدد وارد بازی بشید و ببینید مشکل همچنان پابرجا هست یا خیر؟
                        ترجیحا یک بار دستگاه رو ریستور کنید به آخرین ورژن و بدون جیلبریک هم تست کنید ببینید مشکل رو هنوز هم دارید یا خیر؟

میتونید بدون اینکه کاری انجام بدید، 6 پلاس رو یکبار ریست نتورک کنید. اگه نمیدونید کجاست : Settings > General > Reset > Reset Network

اگر با تمامی این شرایطی که گفتم همچنان مشکل پابرجا بود، احتمالا مشکل سخت افزاری هست و باید برای تعمیر به دفتر انجمن مراجعه کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط Mehdi.De نمایش پست ها
                          دوست عزیز یه مورد که باید اول بپرسم اینه که بک آپ گوشی قبلیتون رو روی 6 پلاس ریختید> اگه اینکارو انجام دادی، یک بار دستگاه رو ریستور کنید به آخرین ورژن و بدون ریختن بک آپ تست کنید. یعنی کلش رو از ابتدا توسط اپل آیدی تون دانلود کنید و مجدد وارد بازی بشید و ببینید مشکل همچنان پابرجا هست یا خیر؟
                          ترجیحا یک بار دستگاه رو ریستور کنید به آخرین ورژن و بدون جیلبریک هم تست کنید ببینید مشکل رو هنوز هم دارید یا خیر؟

میتونید بدون اینکه کاری انجام بدید، 6 پلاس رو یکبار ریست نتورک کنید. اگه نمیدونید کجاست : Settings > General > Reset > Reset Network

اگر با تمامی این شرایطی که گفتم همچنان مشکل پابرجا بود، احتمالا مشکل سخت افزاری هست و باید برای تعمیر به دفتر انجمن مراجعه کنید
                          بدون بک آپ قبلی گوشی رو فعال کردم و بک آپ بازی رو هم نریختم
                          نتورک رو ریست کردم و یه نیم ساعتی بازی کردم مشکلی نداشت ولی یهو باز شروع شد.
                          سخت افزاری چه مشکلی میتونه داشته باشه به نظرتون.

نظر

• سلام
                            تویک vibcall بر روی 6 پلاس جواب میده برای شما برای من که کرش میکنه
                            نرم افزار مشابه phon buzzer هم جواب نمیده

نظر

• سلام دوستان يه سوال
                              بين دوربين گوشي وفلاش يه سوارخي هست (گوشي من اين سوراخ و داره يا گوشي بقيه هم همينطوريه)
                              كارش چيه
                              ودوم اينكه لرزش گير اپتيكال دوربين هميشه فعال هست يابايد فعالش كرد
                              چون چند وقت پيش تو هواپيما داشتم فيلم ميگرفتم به محض افزايش سرعت هواپيما وتكان تو تصوير حالت موج زياد افتاد كه خيلي بد شد تصوير
                              راهي داره يا كلا ٦ پلاس ها اينطورين

نظر

• نوشته اصلی توسط mimi6plus نمایش پست ها
                                سلام دوستان يه سوال
                                بين دوربين گوشي وفلاش يه سوارخي هست (گوشي من اين سوراخ و داره يا گوشي بقيه هم همينطوريه)
                                كارش چيه
                                ودوم اينكه لرزش گير اپتيكال دوربين هميشه فعال هست يابايد فعالش كرد
                                چون چند وقت پيش تو هواپيما داشتم فيلم ميگرفتم به محض افزايش سرعت هواپيما وتكان تو تصوير حالت موج زياد افتاد كه خيلي بد شد تصوير
                                راهي داره يا كلا ٦ پلاس ها اينطورين
                                پاسخ پرسش اولتون اينه كه اون سوراخ جسارتا ميكروفن هستش. اگر يه نگاه گذرا به سايت اپل مي انداختيد خودتون متوجه مي شديد.
                                در مورد پرسش دوم تون، هميشه فعال هستش. اون موج اگر هميشه براتون اتفاق مي افته شايد به خاطر مشكلي هستش كه بعضي از ٦+ ها دارند. باز امتحان كنيد ببينيد اون موج توي دوربين إيجاد ميشه يا خير. در اين صورت دوربين بايد تعويض بشه.

نظر

صبر کنید ..
                                X