اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان یه تقویم فارسی که ویجت هم داشته باشه واسه 8.3 بدون جیلبریک معرفی میکنین ؟
    و کیبورد فارسی و یه برنامه واسه یاد اوری تولد و یه دیکشنری فارسی به انگلیسی و بالعکس که خیلی خوبه ؟
    فری باشه
    مرسی

نظر

• دوستان یه تقویم فارسی که ویجت هم داشته باشه واسه 8.3 بدون جیلبریک معرفی میکنین ؟
      و کیبورد فارسی و یه برنامه واسه یاد اوری تولد و یه دیکشنری فارسی به انگلیسی و بالعکس که خیلی خوبه ؟
      فری باشه
      مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط alimoon نمایش پست ها
        دوستان یه تقویم فارسی که ویجت هم داشته باشه واسه 8.3 بدون جیلبریک معرفی میکنین ؟
        فری باشه
        مرسی
        Ipersia calender
        موفق باشيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران پیرامون آیفون 6 Plus

نوشته اصلی توسط alimoon نمایش پست ها
          دوستان یه تقویم فارسی که ویجت هم داشته باشه واسه 8.3 بدون جیلبریک معرفی میکنین ؟
          فری باشه
          مرسی
          تقویمی که ویجت داشته باشه
          Farscal
          کیبورد فارسی( کلمه persian keyboard رو توی اپ استور سرچ کنید انواع کیبورد های موجود میاد )
          دیکشنری خوب هم اکثرا فیری نیستن از جمله
          Cdic & persian dictionary
          … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• چرا هیچ موقع lte روی آیفون 6+ نمایان نمیشه؟
            راه حلی چیزی نداره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Partovei نمایش پست ها
              چرا هیچ موقع lte روی آیفون 6+ نمایان نمیشه؟
              راه حلی چیزی نداره؟
              من همين الان با lte دارم پيام ميدم
              شايد اون منطقه شما تحت پوشش نسل چهارم نيست
              در هر حال شما اسم apn و پورت و پروكسي رو خالي بزار ببين شايد مشكلت حل شد (البته اين برا ايرانسل هستش)
              موفق باشيد

نظر

• سلام و خسته نباشيد ..
                بنده گوشي ام ريست فكتورى كردم به علت مشكلى ، الان موزيك هايي كه براى رينگ تونز موبايلم خريده بودم پيدا نمى كنم ، حتى به ايتونز هم وصل كردم باز پيدا نمى كنم !
                لطفا راهنمايي فرماييد ، با كمال تشكر

نظر

• با سلام من 1 هفتس 6+ خریدم وقتی بازی میکنم البته سبک یا تو اینترنت میگردم پشتش داغ میکنه من شنیده بودم اپل داغ نمیکنه...مشکلی داره دستگاهم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط benz283 نمایش پست ها
                    با سلام من 1 هفتس 6+ خریدم وقتی بازی میکنم البته سبک یا تو اینترنت میگردم پشتش داغ میکنه من شنیده بودم اپل داغ نمیکنه...مشکلی داره دستگاهم؟
                    باسلام دوست عزیز.
                    کی گفته گوشی های اپل داغ نمیکنه؟؟!!!!
                    همه گوشی ها از جمله گوشی های اپل بسته به میزان و مدت زمان اسفاده داغ میکنن.
                    داغ کردن گوشی مشکلی نیست طبیعی هستش نگران نباشید.

نظر

• سلام..ممنون میشم یه محافظ صفحه نمایش گلس برای جلوی گوشی بم معرفی کنید..

همینطور یه برچسب برای پشت گوشی که خیالم از خش راحت بشه دیگه..

2 روز گرفتم گوشی رو ولی یه خش سریع افتاد پشت گوشی ..

یه کاور هم معرفی کنید ممنون میشم...فقط اون قسمت مارک اپل رو یا خالی باشع یا طوری باشه مه مشخص بشه تو کاور

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidahwaz نمایش پست ها
                        سلام..ممنون میشم یه محافظ صفحه نمایش گلس برای جلوی گوشی بم معرفی کنید..

همینطور یه برچسب برای پشت گوشی که خیالم از خش راحت بشه دیگه..

2 روز گرفتم گوشی رو ولی یه خش سریع افتاد پشت گوشی ..

یه کاور هم معرفی کنید ممنون میشم...فقط اون قسمت مارک اپل رو یا خالی باشع یا طوری باشه مه مشخص بشه تو کاور
                        برای اسکرین میتونید از محافط های شرکت اسپیژن استفاده کنید که هم محافظ های آنتی شوک (ضربه) هم محافظ ساده دارن من خودم آنتی شوک خریدم خیلی راضی هستم فقط یکم حساسیت صفحه میاد پایین راستی مدل ها curve هم هستن که انحنای گوشه صفحه رو هم پوشش میدن

اسپیژن هم یه کاور خوب داره که خیلی خیلی نازکه اصلا حس نمیشه خودمم از همین استفاده میکنم تازه دور لنز رو هم محافظت میکنه زخامتش هم فقط 0.3 هستش !!

یاعلی
                        موفق باشید

نظر

• سلام.
                          دوستان من تصمیم به خرید پلاس 16 دارم. تا حالا با محصولات اپل کار نکردم .
                          هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم در مورد نکاتی که قبل خرید این دیوایس باید توجه کرد.
                          میشه راهنمایی کنید
                          1-بسته چطوری باشه؟
                          2-انلاک باشه یا نه ؟
                          3-پارت نامبر کجا رو بگیرم؟
                          4-قبلش نیاز به چی هست نمیخوام پول مفت بدم به فروشنده ها برای 4تا برنامه (اپل ایدی دارم قبلا ساختم)
                          5-چکار میشه کرد که دچار خمیدگی نشه؟ گوشی به این بزرگی ک نمیشه دست گرفت تو خیابون راه رفت (از لحاظ دزدینو....) با بامپر یا قالی چیزی میشه جلوی خم شدن رو گرفت؟
                          6-این iccid خورده باشه یا نه؟

کلا ی راهنمایی جامع بکنید.
                          راستی باتریش توی وای فای راسته تا 10 ساعت جواب میده.؟ برای بازی نه ولی برای وب گردی و شبکه های اجتماعی رو میگم.؟

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sami_villa نمایش پست ها
                            سلام.
                            دوستان من تصمیم به خرید پلاس 16 دارم. تا حالا با محصولات اپل کار نکردم .
                            هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم در مورد نکاتی که قبل خرید این دیوایس باید توجه کرد.
                            میشه راهنمایی کنید
                            1-بسته چطوری باشه؟
                            2-انلاک باشه یا نه ؟
                            3-پارت نامبر کجا رو بگیرم؟
                            4-قبلش نیاز به چی هست نمیخوام پول مفت بدم به فروشنده ها برای 4تا برنامه (اپل ایدی دارم قبلا ساختم)
                            5-چکار میشه کرد که دچار خمیدگی نشه؟ گوشی به این بزرگی ک نمیشه دست گرفت تو خیابون راه رفت (از لحاظ دزدینو....) با بامپر یا قالی چیزی میشه جلوی خم شدن رو گرفت؟
                            6-این iccid خورده باشه یا نه؟

کلا ی راهنمایی جامع بکنید.
                            راستی باتریش توی وای فای راسته تا 10 ساعت جواب میده.؟ برای بازی نه ولی برای وب گردی و شبکه های اجتماعی رو میگم.؟

ممنون
                            باحوصله پست های لینک زیر را مطالعه کنید
                            http://www.i-phone.ir/forums/thread77387.html

نظر

• سلام سوال من اینه که زمانی که بوسیله اسیستیو تاچ مولتی تسک می کنم و می خوام برنامه هام رو ببندم یه لرزشی روی صفحه ایجاد می شه که نمی دونم از چی این موضوع اتفاق می افته قبلا گوشی های ایفونم این مشکل رو نداشت ولی این 6 پلاس رو که به تازگی خریدم این مشکل رو داره.ممنون می شم راهنماییم کنید.
                              ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم گوشی من آنلاکه و با iccid و بدون سوزنه آیا مشکلی داره و ممکنه بعدا خراب بشه آخه بعضی ها می گن که اینها به مشکل می خوره آیا این حقیقت داره؟
                              مرسی از شما
                              ویرایش توسط mohamad-t : https://i-phone.ir/forums/member/186376-mohamad-t در ساعت 27-07-2015, 04:26 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad-t نمایش پست ها
                                سلام سوال من اینه که زمانی که بوسیله اسیستیو تاچ مولتی تسک می کنم و می خوام برنامه هام رو ببندم یه لرزشی روی صفحه ایجاد می شه که نمی دونم از چی این موضوع اتفاق می افته قبلا گوشی های ایفونم این مشکل رو نداشت ولی این 6 پلاس رو که به تازگی خریدم این مشکل رو داره.ممنون می شم راهنماییم کنید.
                                ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم گوشی من آنلاکه و با iccid و بدون سوزنه آیا مشکلی داره و ممکنه بعدا خراب بشه آخه بعضی ها می گن که اینها به مشکل می خوره آیا این حقیقت داره؟
                                مرسی از شما
                                در مورد بخش اول سوالتون واقعا نظري ندارم
                                اما بخش دوم : دوست عزيز iccid داشته باشه يا نداشته باشه ، پارت نامبر فلان جا خوبه مال فلان جا بده حافظه فلان خوبه فلان بده ... فقط براي خالي كردن جيب شماست سعي كنيد از گوشيتون لذت ببريد
                                موفق باشيد

نظر

صبر کنید ..
                                X