اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مبارك باشه دوست من!از كدوم مغازه گرفتي؟ فكر كنم گلد گرفته باشي! اون خط هاي سفيد بين طلايي تو ذوق نميزنه؟ من خودم بين گلد و سيلور موندم!

نظر

• نوشته اصلی توسط Mjdr نمایش پست ها
      مبارك باشه دوست من!از كدوم مغازه گرفتي؟ فكر كنم گلد گرفته باشي! اون خط هاي سفيد بين طلايي تو ذوق نميزنه؟ من خودم بين گلد و سيلور موندم!
      اره گلد زشته اون نوار سفیدش.شک نکن فقط سفید

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
        اره گلد زشته اون نوار سفیدش.شک نکن فقط سفید
        خودم 5s گلد دارم و تناسباش خوبه و خيلي به هم مياد! براي پلاس هم هرجا تو شيراز ميگردم كه هم گلد و هم سفيد داشته باشه و بتونم مقايسه كنم پيدا نميكنم! خودم دلم با سيلوره!

نظر

مبارك باشه دوست من!از كدوم مغازه گرفتي؟ فكر كنم گلد گرفته باشي! اون خط هاي سفيد بين طلايي تو ذوق نميزنه؟ من خودم بين گلد و سيلور موندم!
          انتخاب رنگ دیوایس کاملا سلیقه ای است. ولی با توجه به اینکه هر سه رنگ آیفون ۶ و دارم٬ بعد از خاکستری بین انتخاب های خود پیشنهاد بنده به شما رنگ طلایی است. فوق العاده زیباست.
          حداقل نوارهای سفید که بر پشت آیفون قرار دارد در رنگ طلایی بسیار زیباتر است.

نظر

اختیار دارید عزیز.من طلایی گرفتم و از رنگش راضیم.به نظره من تو ذوق نمیزنه.یکی از دوستان که بندر عباس زندگی می کرد از فروشگاه آپسا 64 گیگ رو برام 3660 گرفت و فرستاد شیراز.قیمتش خیلی مناسب بود به نظرم

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
              انتخاب رنگ دیوایس کاملا سلیقه ای است. ولی با توجه به اینکه هر سه رنگ آیفون ۶ و دارم٬ بعد از خاکستری بین انتخاب های خود پیشنهاد بنده به شما رنگ طلایی است. فوق العاده زیباست.
              حداقل نوارهای سفید که بر پشت آیفون قرار دارد در رنگ طلایی بسیار زیباتر است.
              ممنون از راهنماييتون من چون خودم گلد دارم گلد رو هم دوست دارم ولي تو بعضي عكسا خوبه تو بعضياش نه! به خاطر حرف شما هم كه شده بايد يه جا پيدا كنم و رنگا رو مقايسه كنم و با توجه به گفته شما يه نيم نگاهي هم دوباره بايد به خاكستري داشته باشم البته يه بارم كار كردم با خاكستريش اما زياد دقت نكردم به رنگش!

نظر

• نوشته اصلی توسط naviddj نمایش پست ها
                اختیار دارید عزیز.من طلایی گرفتم و از رنگش راضیم.به نظره من تو ذوق نمیزنه.یکی از دوستان که بندر عباس زندگی می کرد از فروشگاه آپسا 64 گیگ رو برام 3660 گرفت و فرستاد شیراز.قیمتش خیلی مناسب بود به نظرم
                اهان ممنون از راهنماييتون بايد حتما يه مقايسه داشته باشم! يه سوال ديگه دوستان ايفوناي جديد هم مثل ايپد به خاطر اينكه پشتش فلزه برچسب نميشه زد و بايد بك كيس انداخت درسته؟

نظر

ممنون از راهنماييتون من چون خودم گلد دارم گلد رو هم دوست دارم ولي تو بعضي عكسا خوبه تو بعضياش نه! به خاطر حرف شما هم كه شده بايد يه جا پيدا كنم و رنگا رو مقايسه كنم و با توجه به گفته شما يه نيم نگاهي هم دوباره بايد به خاكستري داشته باشم البته يه بارم كار كردم با خاكستريش اما زياد دقت نكردم به رنگش!
                  حتما سعی کرده قبل از خرید رنگ ها و با هم مقایسه کنید ( از نزدیک ).
                  ظاهر آیفون ( کلا دیوایس ها ) در عکس ها و نگاه نزدیک با هم متفاوت است. کاملا سلیقه ای است و خودم برای خرید یک رنگ حتما خاکستری و بعد طلایی و در آخر سیلور و انتخاب میکردم.
                  ولی چون میخواهید بین آیفون ۶ و ۶ پلاس٬ آیفون ۶ پلاس و خریداری کنید و با توجه به ابعاد بزرگتر٬ دقتی هم به رنگ خاکستری داشته باشید.
                  مقدار اندازه بین آیفون ۶ و ۶ پلاس و انتخاب رنگ٬ زیبایی متفاوتی خواهد داشت.

نظر

يه سوال ديگه دوستان ايفوناي جديد هم مثل ايپد به خاطر اينكه پشتش فلزه برچسب نميشه زد و بايد بك كيس انداخت درسته؟
                    شرایط چسبیدن٬ فرقی نمیکند و به راحتی نصب میشود. همانند پشت آیفون ۵ و ۵ اس٬ ولی مشکل در کناره های آیفون است٬ چون منحنی است کاملا پوشش نخواهد داد و کیس انتخاب بهتری است.

نظر

• نوشته اصلی توسط Sinaonee نمایش پست ها
                      شرایط چسبیدن٬ فرقی نمیکند و به راحتی نصب میشود. همانند پشت آیفون ۵ و ۵ اس٬ ولی مشکل در کناره های آیفون است٬ چون منحنی است کاملا پوشش نخواهد داد و کیس انتخاب بهتری است.
                      اره حتما بايد يه جا رو پيدا كنم و همه رنگا رو مقايسه كنم و به قول شما رنگ و اندازه و سليقه رابطه دارن با هم كه بايد ببينم از نزديك...
                      اره لبه هاشو نميپوشونه و به نظر خودمم بك كيس بهتره...بازم ممنون از همگي براي راهنمايي...

نظر

دوستان نگران اون جريان خم شدن نباشيد چون خودمم نگران بودم گفتم به شما هم بگم...تستي ازش ديدم توسط شبكه سي ان ان كه توي خود استوديو هم ضبط ميشد و به هيچ وجه نتونست اون بلايي رو كه باقيه از روي دشمني سرش اوردن سرش بياره... تستاي زيادي ديدم توي يوتيوب كه اين كار خيلي سخت يا حتي ميشه گفت غير ممكنه! منم تا ١ماه ديگه از دبي برام ميارن كه فكر ميكنم بهترين جا براي خريد باشه...

از قسمت زير دكمه ولوم خم ميشه
                        اونم چون او قسمت يه مفدار خاليه
                        ولي قرار نيس كسي كه ٣ مليون به موبايل پول بده به زور خمش كنه
                        دركل به هر موبايلي فشار بيارين خم ميشه

دوستان نظرتون درباره كيس هاي spigen neo چيه؟
                        چنده ايران؟

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                          از قسمت زير دكمه ولوم خم ميشه
                          اونم چون او قسمت يه مفدار خاليه
                          ولي قرار نيس كسي كه ٣ مليون به موبايل پول بده به زور خمش كنه
                          دركل به هر موبايلي فشار بيارين خم ميشه

چنده ايران؟

دقيقا همينطوره هر گوشي خم ميشه حتي نوت 4 كه انقد ادعا داشت حال يكم كمتر به خاطر فلز كمتر چه برسه به plus كه يكپارچه فلزه ولي تستي هم كه گفتم جالبه و نميتونه كه يكم هم خم كنه و حتي يه تست ديگه كه يه مرد فوق سنگين plus رو ميذاره تو جيب عقبشو ميشينه رو صندلي فلزي توي خيابون و اينور اونورم ميشه و بازم چيزيش نميشه! به هر حال همه كسايي كه iPhone دارن اونو واقعا دوست دارن و خيلي عالي ازش نگه داري ميكنن!

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
                            چنده ايران؟

من این برند رو ( البته بامپر) برای ۵ اس دارم و راضیم. قیمت هم در خارج از ایران (در اینترنت جستجو کنید قیمت رو در خارج از ایران) هرچی باشه اگر یکی از سایت های معتبر داخلی بیاره ( که همه میشناسینش) دقیقا همون قیمت میده، در بازار هم که هرکس هرچقدر دوست داره قیمت میذاره!

نظر

• دوستاني كه 6 plus دارند،نظرشون راجبه دستگاه چيه؟اندازش مشكل ساز نيست؟
                              مشكله خاصي نداره؟(كلا اين پيشتهاد ميكنيد يا خود 6 ؟)

نظر

• نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                                دوستاني كه 6 plus دارند،نظرشون راجبه دستگاه چيه؟اندازش مشكل ساز نيست؟
                                مشكله خاصي نداره؟(كلا اين پيشتهاد ميكنيد يا خود 6 ؟)
                                اندازه خیلی خوبی دارد و اصلا مشکل ساز نیست.
                                پیشنهاد هم اینکه٬ حتما ۶ پلاس بگیرید. صفحه نمایش و باتری خیلی بهتری دارد.

نظر

صبر کنید ..
                                X