اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

بچه ها کار عاقلانه ای کردم 5s فروختم و 6plus نوشتم اخه ما فامیلمون تو امریکا زندگی میکنه

نظر

سلام یک سوال آقا 5s رو بفروشم آیا خوبه 6 معمولی رو بگیرم آیا؟ یا اینکه یک سالی صبر کیم تا 6s معرفی بشه بعد یک دفعه عوض کیم ؟ خیلی وضعم خوب نیست که هر سال گوشی عوض کنم میخواهم ببینم الان 5s خیلی چیزا از 6 کمداره یا نه برابری میکنه باش کم نمیاره اگه 6 خیلی خیلی بهتره که خو همون 6 رو بریم بخریم یکی راه نمایی کنه زود تر ممنون میشم الان مشتری دارم براش بدمش یا ندمش؟

نظر

دوست عزیز همیشه آخرین آیفون بهترین آیفونه مگه ظاهرش رو دوست نداشته باشید. به نظرم ۶ رو بخرید و لذت ببرید.
        .There is no knowledge that is not power

نظر

واقعا از اپل نا امید شدم.
          اینجوری داره به شعور طرفداراش توهین میکنه.
          کارب هب طراحی پست و بیرون زدن لنز و غیره ندارم ولی....

چرا هیچ اطلاعات دقیقی در مورد گوشی نمیده و ما هم مثل همیشه میریم پیش خرید میکنیم.
          بعد معلوم میشه که nfc رو مثل بلوتوث محدود کرده و رم دستگاه رو هم 1gb بیشتر نذاشته.

آخه بابا آیفون ۵ با ۱ گیگ رم و ۶ پلاس هم با ۱ گیگ رم؟

اونوقت رو نوک بوکاش تا ۱۶ گیگ رم میده ولی حیفش میاد رو گوشی رم بیشتر بزاره. تا همین دیروز هم خیلی ها امیدوار بودن که ۶ پلاس ۲ گیگ رم داشته باشه.
          آخه نمیشه رو گوشی گوشمند آخرین مدل بازار هی بری رم رو خالی کنی که؟
          باید منتظر جیلبرک باشیم تا مقدار رم خالی رو روی استتوس بار نشون بده و حواسمون بهش باشه.

من همیشه طرفدار اپل بودم ولی داره خیلی بد عمل میکنه.
          مگه میشه مثلا شما بری ماشین پیش خرید کنی بعد ندونی حجم موتورش چقدره؟

رو اپل واچ هم همه چیز حدثیاته. نه عمر باتری، نه قیمت هر مدل، نه اطلاع از بندهای یدکی ، نه رزولوشن صفحه.

طرفدارا که اینهمه برات احترام قائل هستن و چشم بسه خرید میکنن ، نباید این بازی باهاشون بشه.
          ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 17-09-2014, 01:03 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Saeed HA نمایش پست ها

چرا هیچ اطلاعات دقیقی در مورد گوشی نمیده و ما هم مثل همیشه میریم پیش خرید میکنیم.
            بعد معلوم میشه که nfc رو مثل بلوتوث محدود کرده و رم دستگاه رو هم 1gb بیشتر نذاشته.

اونوقت رو نوک بوکاش تا ۱۶ گیگ رم میده ولی حیفش میاد رو گوشی رم بیشتر بزاره. تا همین دیروز هم خیلی ها امیدوار بودن که ۶ پلاس ۲ گیگ رم داشته باشه.
            باید منتظر جیلبرک باشیم تا مقدار رم خالی رو روی استتوس بار نشون بده و حواسمون بهش باشه.

رو اپل واچ هم همه چیز حدثیاته. نه عمر باتری، نه قیمت هر مدل، نه اطلاع از بندهای یدکی ، نه رزولوشن صفحه.

طرفدارا که اینهمه برات احترام قائل هستن و چشم بسه خرید میکنن ، نباید این بازی باهاشون بشه.
            هنوز اصلا گوشی نیومده بیرون که بفهمن رم اش چنده خبر ها همش روی فرضیات هست

نظر

شما الان خودتون 5s دارین....
              انصافن تا به حال کند بوده و یا برنامه ای رو با تاخیر اجرا کرده؟؟؟
              خوب اگه اپل بتونه یه جور گوشی رو کانفیگ کنه که با هموم رم ۱ جواب بده که بهتره! رم بیشتر یعنی مصرف باتری بیشتر!
              تازه ما از کجا میدونیم، شاید اپل یه رم جدید اختراع کرده گذاشته کنار cpu که کار همون رم اضافه گوشی های htc و samsung رو میکنه!
              به نظرم بهتره به سبک دعواهای تبلیغاتی شرکتایی دیگه، به نتیجه تست های ایفون ۶ بعد از ارایه نگاه کنیم. با اینکه هر سال همین ایراد رو به اپل می‌ گرفتن، هر سال آیفون بهتر از بقیه عمل کرده...

نظر

سلام

من گوشی خودم رو با مدلهای 4 و 8 هسته ای با رم های خیلی بیشتر ازین مقایسه کردم توی ران کردن چنتا برنامه و بازی ..
                نتیجه اینکه ایفون با دو هسته و رم پایین تر خیلی سر تر بوده

ایفون نیازی به تبلیغات روی هسته های بیشتر و حجم رم نداره اصلا
                سخت افزاری که ارائه میکنه قابلیتهایی خیلی خیلی بیشتری نسبت به نمونه های مشابه داره همیشه

نظر

نوشته اصلی توسط vahid92 نمایش پست ها
                  شما الان خودتون 5s دارین....
                  انصافن تا به حال کند بوده و یا برنامه ای رو با تاخیر اجرا کرده؟؟؟
                  خوب اگه اپل بتونه یه جور گوشی رو کانفیگ کنه که با هموم رم ۱ جواب بده که بهتره! رم بیشتر یعنی مصرف باتری بیشتر!
                  تازه ما از کجا میدونیم، شاید اپل یه رم جدید اختراع کرده گذاشته کنار cpu که کار همون رم اضافه گوشی های htc و samsung رو میکنه!
                  به نظرم بهتره به سبک دعواهای تبلیغاتی شرکتایی دیگه، به نتیجه تست های ایفون ۶ بعد از ارایه نگاه کنیم. با اینکه هر سال همین ایراد رو به اپل می‌ گرفتن، هر سال آیفون بهتر از بقیه عمل کرده...
                  سلام

کلا سیاست اپل همین بوده ...
                  فکر کنید بخواد مثل سامسونگ هفته ای یه مدل گوشی بنده بیرون .
                  واقعا جذای اینکه نمیتونه دیگه جذابییتی داشته باشه در ایده و خلاقیت ، دیگه هیچ گزینه ای برای جذب مشتری نخواهد داشت ...

الان داشتم تبلیغات پی پال رو بر ضد اپل میخوندم که چطور سره هک شدن طلاعات اکانت ای کلود چنتا مشترک دارن سوژش میکنن

نکته ی جالبش اینجا بود که تاحالا اپل به هیچ شرکتی هیچ حرفی نزده
                  شرکتی که توی 7 سال انقد غول و بزرگ شده که تمام کمپانی ها یک طرف ، این اپل ما هم یک طرف بازم حریفش نمیشن !!!
                  افتخار ما میشه که جز مصرف کننده های این کمپانی هستیم ...

نظر

نوشته اصلی توسط princo_65 نمایش پست ها
                    سلام

کلا سیاست اپل همین بوده ...
                    فکر کنید بخواد مثل سامسونگ هفته ای یه مدل گوشی بنده بیرون .
                    واقعا جذای اینکه نمیتونه دیگه جذابییتی داشته باشه در ایده و خلاقیت ، دیگه هیچ گزینه ای برای جذب مشتری نخواهد داشت ...

الان داشتم تبلیغات پی پال رو بر ضد اپل میخوندم که چطور سره هک شدن طلاعات اکانت ای کلود چنتا مشترک دارن سوژش میکنن

نکته ی جالبش اینجا بود که تاحالا اپل به هیچ شرکتی هیچ حرفی نزده
                    شرکتی که توی 7 سال انقد غول و بزرگ شده که تمام کمپانی ها یک طرف ، این اپل ما هم یک طرف بازم حریفش نمیشن !!!
                    افتخار ما میشه که جز مصرف کننده های این کمپانی هستیم ...
                    الان شما حرف خوبي درباره اپل گفتي يا بد؟

Sent from my iPhone

نظر

آقا چرا شلوغش میکنید؟

چرا تعصبی برخورد می کنید؟
                      من همه چیزم اپل هست و از آیفون 2G اپل دارم.
                      مگه شما تو 5S سرعت کم میارید؟
                      مگه گرافیک کم آوردید؟

کدوم بازی بوده که 5s نتونسته باشه اجراش کنه؟
                      پس چرا اپل کارایی cpu رو ۲۰٪ و گرافیک رو ۵۰٪ افزایش داده؟
                      مگه کمبود نیاز بوده؟

روی ۶ پلاس با اون تفاوتهایی که با بقیه داره(چرخش اسپرینگ بورد، لود کردن عکس داخل لیست message ، چرخش برنامه ها و...) به رم بیشتری نیاز داره.

اینجوری که شما میگید پس چون نوت بوک من ۸گیگ رم داره و من نیازی به رم بیشتر ندارم پس اپل بی خود کرده رم ۱۶ داده رو مک بوکش؟
                      چون نیازی نیست به رم بیشتر پس اپل نمیتونه نیاز کسایی که به رم بیشتر دارن رو تامین کنه و طرف باید بره asus بخره که رم ۱۶ داشته باشه؟

من یکی از معیارهام برای خرید تی وی همین NFC بود و اینکه بتونم با گوشی مدیا رو روی تی وی داشته باشم. حالا چی دارم؟ یه NFC محدود شده که فقط با اپل پی کار میکنه که مطمئنا تا زمانی که visa کارت تو ایران نیومده نمیتونید استفاده کنید.
                      هیچ میدونستید اگر محمود نبود چه بسا در آينده با آپیدیت کارتخوانهای اتوبوس و مترو از موبایلتون استفاده میکردید؟

حالا خرید و جابجایی پول پیش کش.

اینجا که سام سامی و یخچال فروشا نیستن. همه اپلی هستیم پس نه تیکه انداختنی به اپل در کار هست و نه انتقاد غیر منصفانه.

اپل سر یه سری چیزا لجبازی میکنه. (البته کسی که فروش میلیونی داشته باشه کار خودش رو میکنه و به مصرف کننده کاری نداره. یاد ایران خودرو افتادم)

یکیش حاشیه دور نمایشگر. اگر اون حاشیه رو حذف میکرد و یا فاصله نسبتا زیاد اسپیکر بالا رو ابعاد ۶پلاس اینقدر بزگ نمی بود.
                      برای داشتن یه LCD 5.5 نیازی نیست ابعاد اینقدر بزرگ باشه.

دانش هم اینقدر پیشرفت کرده که میشه کاملا اون حاشیه دور رو حذف کرد.
                      اینم نمونش.

نمیگم این طرح رو تایید می کنم. میگم میشه.

خداییش خیلی با خودم کلنجار رفتن سر انتخاب ۶ پلاس. در صورتی که اگر یه مقدار کوچیک تر بود انتخاب راحت تر بود و نیازی به پرینت و برش رو کاغد نبود.
                      ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 17-09-2014, 04:31 PM

نظر

.من به یکی از بچه ها از اپل استور المان همون روز اول یکی سفارش دادم به نظرتون امکان کنسل کردن داره یا دیگه قطعی شده؟

Sent from my D6503 using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط masoomiyat نمایش پست ها
                          .من به یکی از بچه ها از اپل استور المان همون روز اول یکی سفارش دادم به نظرتون امکان کنسل کردن داره یا دیگه قطعی شده؟

Sent from my D6503 using Tapatalk
                          شماره سفارشتو تو سایت اپل چک کن.
                          اگر امکانش باشه همونجا نشون میده بهت.

مثل عکس زیر :

Sent from my iPhone using Tapatalk
                          ویرایش توسط Saeed HA : https://i-phone.ir/forums/member/755-saeed-ha در ساعت 18-09-2014, 09:56 AM

نظر

سلام
                            من روز سشنبه از کانادا به ایران میام. قرار هست دو تا آیفون بیارم. اگر کسی مارکی مدلی مدنظرش هست بگه البته قیمت های اینجا همین الانش هم بسیار بالاست. اپل استور که ملت دو روز!! دقیقا توی صف ایستادن و گرفتن الان با 400دلار بالای قیمت میدن بیرون. اگر دوست دارید قیمت بازار دست فروشی تورنتو رو داشته باشید. لینک زیر رو نگاهی بیاندازید:

Iphone 6 Plus | Buy or Sell Cell Phones in Hamilton | Kijiji Classifieds

نظر

من میرم استانبول فردا به نظرتون بیارم تکسش کسی میدونه چند میشه آخه تو سایتش تغریبا 6پلاس 16 سه و هفتصد در می آد چه کنم بیارم یا نه

نظر

سلام دوستان
                                دایی من واشنگتن هست میخوام بگم 6 پلاس بیاره، سوالم اینه که:
                                1. اگه بره اپل استور بدون پری اردر الان بهش آیفون میدن یا باید همون 3 تا 4 هفته رو صبر کنه؟
                                2. اگه جواب سوال اول منفی باشه به نظرتون پری اردر کنه 20 روزه میرسه دستش؟ بین 20 تا 30 روز دیگه میاد
                                3. اینکه می گن آنلاک تو آمریکا دیرتر میاد الان که تو سایت هست، از نظر زمان تحویل با قراردادی فرقی نداره؟
                                با تشکر

نظر

صبر کنید ..
                                X