اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
    من که دو ماه پیش ۵ اس خریدم ازش، تولید ۴ ماه پیش بود و اکتیو هم نشده بود. با گارانتی وقایع گستر.
    الان زده با گارانتی مه تل و با یک قیمت نجومی . یعنی دیجیکالا دستگاهاش رو از وقایع یا مه تل میگیره بعد میزاره سایت درسته؟؟

نظر

• سلام .

دوستم ایفن ۶ پلاس خریده اما دوربینش دچار مشکل شده مواج نشون میده ، چون خودمم می خواستم بگیرم و با این مورد مواجه شدیم یکم تردید پیدا کردم و همین طور می خواستم ببینم این قضیه هارد برای مدل ۶۴ گیگ mlc هستش یا خیر با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط Rabid نمایش پست ها
        سلام .

دوستم ایفن ۶ پلاس خریده اما دوربینش دچار مشکل شده مواج نشون میده ، چون خودمم می خواستم بگیرم و با این مورد مواجه شدیم یکم تردید پیدا کردم و همین طور می خواستم ببینم این قضیه هارد برای مدل ۶۴ گیگ mlc هستش یا خیر با تشکر
        اینطور که از شایعه ها پیداست بله مربوط به همونه
        در ضمن اسپیکر مونوش نسبت به ۵اس خیلی تو ذوق میزنه

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• نوشته اصلی توسط Rabid نمایش پست ها
          سلام .

اگه زير نور مهتابي فيلم بگيره،هميشه مواج ميشه
          از 5S به بعد و از ipad 4 به بعد كلا زير نور كامل مهتابي فيلم بگيري يا slow motion بگيري اينجوري ميشه و طبيعيه بخاطر نويز هاي زياد مهتابي

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad1331 نمایش پست ها
            از 5S به بعد و از ipad 4 به بعد كلا زير نور كامل مهتابي فيلم بگيري يا slow motion بگيري اينجوري ميشه و طبيعيه بخاطر نويز هاي زياد مهتابي
            برتدرپس چرا مال ما اینطوری نمیشه؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad1331 نمایش پست ها
              نه محمد جان فکر نکنم این طور باشه چون توی همه شرایط امتحان کردیم اما میگفت اولش که گرفته خوب بوده بعد که اپدیت کرده به ۸.۱.۱ اینجوری شده حالا یا ایراد از سنسور های جدید که روی این گوشیه یا ایراد نرم افزاریه ، اگه کسی فهمید مشکل از کجاست ممنون میشم بگه

نظر

• نوشته اصلی توسط all4u نمایش پست ها
                برتدرپس چرا مال ما اینطوری نمیشه؟؟؟

sent from my iphone using tapatalk
                والا من تو دفتر زير نور ١٢ تا مهتابي اينجوري ميشم فقط :d

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Rabid نمایش پست ها
                نه محمد جان فکر نکنم این طور باشه چون توی همه شرایط امتحان کردیم اما میگفت اولش که گرفته خوب بوده بعد که اپدیت کرده به ۸.۱.۱ اینجوری شده حالا یا ایراد از سنسور های جدید که روی این گوشیه یا ایراد نرم افزاریه ، اگه کسی فهمید مشکل از کجاست ممنون میشم بگه
                ايشالا هيچي نيست
                تزياد حساس نبايد شد

نظر

• یا سلام
                  من هم 5s دارم و هم 6 plus هر دو هماهنگ زیر نور مهتابی و به ندرت بعضی جاهای دیگه موج میزنه وفکر کنم طبیعی هم هست.

نظر

• من موقع بالا پائین کردن صفحه ،یعنی scroll up & down تو هر لیستی از جمله لیست تماسها ویا لیست ایمیلها ویا لیست تماسهای وایبر یا توی سافاری تو مشاهده نتایج جستجو،... خلاصه هر لیست بلند بالائی با انگشت،یک مکث کوچیک توصفحه میبینم در حالیکه 5s هم دارم واصلا اینطور نیست و خیلی روان بالا و پائین میره.میتونید کمکم کنید؟ مال شما دوستان چطوره؟

نظر

• دوستان پارت نامبر DA اکیه؟
                      بگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط pashah نمایش پست ها
                        دوستان پارت نامبر da اکیه؟
                        بگیرم

sent from my ipad using tapatalk hd
                        فرقی بین پارت نامبر ها وجود نداره.فقط پارت نامبر امارات(ae) فیس تایم نداره.

نظر

• دوستان عزیز بالاخره منم بعد از ۱ ماه و نیم ۱۱۰۰ دست گرفتن، ایفون بعدیم و گرفتم
                          ۶gray بدون iccid قیمت ۲۴۵۰
                          خیلی خوبه این ۶ها
                          خوشحالم و مبارکم باشه))
                          یه سوال فقط این پارت نامبرش DA بود یعنی ماله المان
                          من اونجا سریالش و چک کردم اکتیو نشده بود و اکی بود
                          فقط یکم به جعبش مشکوک شدم چون T یه نمه کج بود
                          ولی همه چیش و چک کردم و کاملا اکی بود
                          فقط وقتی باز کرد اون کاغذه که توش سوزن گذاشته نبود و گفت تمام پارت نامبرای المان اون کاغذ و سوزن و ندارن
                          همه چیشم اکی بود و چک شد
                          حالا میخوام ببینیم کسی المان گرفته و یا کشوره دیگه ای که اون کاغذ توش نباشه؟

نظر

• کدوم کاغذ منظورته ؟ اونی که دو تا اپل داره ؟ برای پارت امریکا داشت

در ضمن شارژر شما 3 شاخه بود یا دو شاخه ؟ میشه یه عکس از پشته شارژرت بذاری

نظر

• نوشته اصلی توسط amin697 نمایش پست ها
                              کدوم کاغذ منظورته ؟ اونی که دو تا اپل داره ؟ برای پارت امریکا داشت

در ضمن شارژر شما 3 شاخه بود یا دو شاخه ؟ میشه یه عکس از پشته شارژرت بذاری
                              دقیقا اونو نداره؟
                              دوست من ۲ شاخست
                              عکس میذارم به زودی با تاپاتاک نمیشه
                              ولی سوالی هست در خدمتم

ویرایش توسط pashah : https://i-phone.ir/forums/member/177004-pashah در ساعت 05-12-2014, 12:56 AM

نظر

• اها چون برای ما آمریکا هستش دو شاخه هست برای اروپا همیشه اپل سه شاحه میزدش عجیبه !!! برای شما

نظر

صبر کنید ..
                                X