اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام خدمت همه دوستان
    می خواستم بگم که من آیفن ۶ پلاس دارم تو این مدت هم تو جیب عقب شلوارم بوده هم جیب کنار م رانندگی کردم رو صندلی نشستم و کلیه کارای روز مره و هیچ تغییر ی تو بدنه ایجاد نشده ,چون خودم خیلی نگران بودم از این موضوع و نگرانیم برطرف شد گفتم اطلاع رسانی کنم که کسانی که قصد خرید دارن نگرانیشون بر طرف بشه
    موفق باشید

نظر

• دوستان اگر ٦پلاس ما خم شد
      دبي يا تركيه عوضش ميكنن؟

Sent from my iPhone

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
        دوستان اگر ٦پلاس ما خم شد
        دبي يا تركيه عوضش ميكنن؟

Sent from my iPhone
        درود
        کسی که گوشی به این گرونی را میخره روی چشمام نگهداری میکنه --هر چی تو نگهداریش بیشتر دقت کنی بیشتر بهت سرویس میده
        فکر نکنم شما بخواهید همچنین فشاری به گوشیتون بیارین یا باهاش کشتی بگیرید --توی فیلم هایی که توی یوتیو--ب پخش شده طرف با نهایت قدرت داره بهش فشار میاره به طوریکه دستاش داره میلرزه !
        اگه با رسید از applestore خرید کنی برات عوض میکنن --تو دبی اپل استور رسمی هست ؟ اگه هست ممنون میشم ادرس را بهم بدین
        راستی اگه applecare بگیری هر بلایی سرش بیاری بدون چون و چرا برات عوض میکنن
        یکی از دوستان apple care داشت توی یک سال 3 بار پدره ایفون را درامورد براش مجانی عوض کردن !
        ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 02-10-2014, 08:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
          درود
          کسی که گوشی به این گرونی را میخره روی چشمام نگهداری میکنه --هر چی تو نگهداریش بیشتر دقت کنی بیشتر بهت سرویس میده
          فکر نکنم شما بخواهید همچنین فشاری به گوشیتون بیارین یا باهاش کشتی بگیرید --توی فیلم هایی که توی یوتیو--ب پخش شده طرف با نهایت قدرت داره بهش فشار میاره به طوریکه دستاش داره میلرزه !
          اگه با رسید از applestore خرید کنی برات عوض میکنن --تو دبی اپل استور رسمی هست ؟ اگه هست ممنون میشم ادرس را بهم بدین
          راستی اگه applecare بگیری هر بلایی سرش بیاری بدون چون و چرا برات عوض میکنن
          یکی از دوستان apple care داشت توی یک سال 3 بار پدره ایفون را درامورد براش مجانی عوض کردن !
          اپل استور رسمي كه نيس ولي چون انلاين هسپس بايد يه ساپورتيم داشته باشه.

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Googler10 نمایش پست ها
            اپل استور رسمي كه نيس ولي چون انلاين هسپس بايد يه ساپورتيم داشته باشه.

Sent from my iPad using Tapatalk
            یعنی انلاین مبلغ را پرداخت میکنی و ادرس تو دبی میدی و برات به ادرس میفرستن ؟

این لینک را نگاه کن
            https://www.apple.com/ae/buy/

نظر

• گویا قضیه خم شدن 6 پلاس ها کمی داره جدی میشه هر جا خبری میبینی در مورد خم شدن آیفونا هست

نظر

• اقا من دارم هیچیش نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط saaaman نمایش پست ها
                  اقا من دارم هیچیش نمیشه
                  بعد يك ماه هم كاش همين حرفو بگيد 😭

Sent from my iPhone

نظر

• منم دارم خيلي ازش راضي هستم خداييش

نظر

• با سلام
                      دوستان می خوام در سفری که به لندن دارم ۶+ بگیرم می خواستم بپرسم از لحاظ لاک یا آنلاک بودن مشکلی به وجود نمیاد؟؟؟؟نکته خاصی نیست که توجه باید کنم؟؟؟

نظر

• تو دبی نمیتونی عوض کنی ، اگر میخواید آیفون رو برای تعمیر بدید باید برنامه اپل استور گوشی کشور مورد نظر رو ساپورت کنه چون از طریق برنامه میتونی وقت بگیری
                        دبی به زودی اپل استور رسمی خواهد داشت

نظر

• من خودم انگلیسم ولی میخوام صبر کنم از دبی بخرم ، اینجا حتی tax هم ریفاند کنی قمیت خیلی بالا در میاد ، تازه فروشگاها که موجودی ندارند باید رززو کنی اگر الان میای

گوشی های انگلیس همه آنلاک هستند

نظر

• دوستان دقت داشته باند که آیفونهای پارت نامبر دوبی face time ندارند و نخواهند داشت.
                            به هیچ عنوان.

کسانی که براشون مهم هست، این نکته رو در نظر بگیرند.

نظر

• دوستان نگران اون جريان خم شدن نباشيد چون خودمم نگران بودم گفتم به شما هم بگم...تستي ازش ديدم توسط شبكه سي ان ان كه توي خود استوديو هم ضبط ميشد و به هيچ وجه نتونست اون بلايي رو كه باقيه از روي دشمني سرش اوردن سرش بياره... تستاي زيادي ديدم توي يوتيوب كه اين كار خيلي سخت يا حتي ميشه گفت غير ممكنه! منم تا ١ماه ديگه از دبي برام ميارن كه فكر ميكنم بهترين جا براي خريد باشه...

نظر

• دوستان عزیز دیروز من این گوشی را گرفتم.خیلی گوشیه خوبیه و کسانی که مثل من قبلا نوت 3 یا جی 3 داشتند از اندارش راضی خواهند بود و اذیت نخواهند شد...

نظر

صبر کنید ..
                                X