اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ChuX نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من برای اولین بار میخوام وارد دنیای اپل بشم !

مرددم بین 6 و 6 پلاس , اگه بخوام بگیرم قطعا نسخه 64 گیگ رو تهیه خواهم کرد ولی نمیدونم کدوم برام مناسبه !

از لحاظ باتری واقعا فرقشون محسوسه ؟! چون برای من باتری مهمه ولی اگه یک روز با کارکرد متوسط رو به بالا برام دووم بیاره کافیه (اکثرا شبکه های اجتماعی حالا یا با وایفای و یا با اینترنت گوشی و یکمم بازی!)

از یه طرف 6 خوش دست تره و برای کار کردن راحت تر ! البته من قبلا فبلت داشتم و بهشم عادت کرده بودم و مشکلی نداشتم , ولی خب کار کردن با یه دست رو ترجیح میدم ! همینطور حمل و نقل راحت تر.

الان بین نسخه 64 این 2 گوشی حدود 400تومن اختلافه ! میخواستم بدونم با توجه به نیاز های من این مقدار اختلاف قیمت میارزه یا نه !؟

ممنون میشم کمکم کنید.
    فرقشون تو باتری کاملا محسوس هست اگه با اندازش مشکلی ندارین پلاس بگیرین!

نظر

• نوشته اصلی توسط ChuX نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان

من برای اولین بار میخوام وارد دنیای اپل بشم !

مرددم بین 6 و 6 پلاس , اگه بخوام بگیرم قطعا نسخه 64 گیگ رو تهیه خواهم کرد ولی نمیدونم کدوم برام مناسبه !

از لحاظ باتری واقعا فرقشون محسوسه ؟! چون برای من باتری مهمه ولی اگه یک روز با کارکرد متوسط رو به بالا برام دووم بیاره کافیه (اکثرا شبکه های اجتماعی حالا یا با وایفای و یا با اینترنت گوشی و یکمم بازی!)

از یه طرف 6 خوش دست تره و برای کار کردن راحت تر ! البته من قبلا فبلت داشتم و بهشم عادت کرده بودم و مشکلی نداشتم , ولی خب کار کردن با یه دست رو ترجیح میدم ! همینطور حمل و نقل راحت تر.

الان بین نسخه 64 این 2 گوشی حدود 400تومن اختلافه ! میخواستم بدونم با توجه به نیاز های من این مقدار اختلاف قیمت میارزه یا نه !؟

ممنون میشم کمکم کنید.
      سلام
      قطعا از نظر باتری ۶+ برتری داره٬ زیاد!
      اما باز هم بنظر من شما با گوشی چکار میخواید بکنید مهمه یعنی واقعا گوشی میخواین یا تبلت؟
      اگه قصدتون گوشی هست و بیشتر کارایی یک گوشی آیفون ۶ خوبه و از نظر راحتی توی حمل و در دست داشتن خیلی بهتره اما اگه تبلت میخواین و حتما صفحه بزرگ میتونین برین سراغ ۶+ (که من اصلا به فبلت و چنین سایزی برای گوشی اعتقاد ندارم).
      در کل نظر من ۶ هست اما بازهم بستگی به کارایی برای شما داره...به هرحال باعث خوشحالیه که اپلی میشید و ۱۰۰٪ ازش دل نمیکنید.

نظر

• من هم گرفتم
        ٦پلاس ٦٤ گيك
        ام ال سي هست انگار
        مشكلي هم تا الان نداشته..كل بك اپ گوشيه الانم رو ريختم روش حدود ١٤ گيك.
        خداروشكر خوبه!!! خيلي بزرگه!!! و خوببههه..

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk - now Free

نظر

• سلام دوستان به نظر شما 64 گیگ بگیریم یا 128 ؟الان خیلی شک دارم ولی تفاوتشون حدود 650 هست؟میدونم سوالم خیلی جالب نیست ولی دوست دارم نطراتتونو بدونم .
          یعنی 64 کم نمیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط dading نمایش پست ها
            سلام دوستان به نظر شما 64 گیگ بگیریم یا 128 ؟الان خیلی شک دارم ولی تفاوتشون حدود 650 هست؟میدونم سوالم خیلی جالب نیست ولی دوست دارم نطراتتونو بدونم .
            یعنی 64 کم نمیاد؟
            سلام بنظر من ۶۴ کافیه و کم نمیاد اما بستگی به کاربری خودتون داره....

نظر

• نوشته اصلی توسط dading نمایش پست ها
              سلام دوستان به نظر شما 64 گیگ بگیریم یا 128 ؟الان خیلی شک دارم ولی تفاوتشون حدود 650 هست؟میدونم سوالم خیلی جالب نیست ولی دوست دارم نطراتتونو بدونم .
              یعنی 64 کم نمیاد؟
              سلام
              اگر درحد معمول نه (خیلی زیاد) اهل فیلم گرفتن و عکاسی و نصب انواع و اقسام نرم افزار و بازی نیستید ، همون 64 خوبه و از همه مهم تر اینکه با معضل ( mlc و tlc ) هم انشاء الله مواجه نمیشید.
              در غیر اینصورت ، هزینه کنید و 128 خریداری کنید.

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

نوشته اصلی توسط dading نمایش پست ها
                یعنی 64 کم نمیاد؟
                من 2 سال ايفونم ١٦ گيگ بود و اين اواخر از بس پيغام كمبود حافظه ميداد اذيتم ميكرد
                بيشتر حجمش هم عكس ها بود
                ٦٤ گيگ ٤ برابر ١٦ فضا داره...بعيد ميدونم كسي كم بياره...
                به نظر من اگر خيلي بازي هاي پر حجم نميريزي ٦٤ خوبه....

Sent from my iPhone 6 Plus using Tapatalk - now Free

نظر

• استاد کریمی سلام
                  همیشه از نگارش و معلومات شما استفاده گردم و میکنم

یکی از دوستان حدود 2هفته ای هستش ایفون 6 پلاس خریده ( 16 گیگ) الان پول لازم هستش قصد داره بفروشه
                  گوشی رو چند ساعت دستم گرفتم همچی سالم و درست بود حتی یه بار ریست کلی هم کردم تا مطمئن شم انلاک هستش ( خیلی سرحاله با صفر مو نمیزنه )
                  قیمتی که گذاشته 1800 - 1750 هستش بنظر شما منطقی هستش بخرم یا صبر کنم قیمت دلار فرو کش کنه بعد صفر بخرم ...
                  ضمنا قضیه tlc و mlc رو هم باید چک کنم یا 16 گیگ ها استثنا هستند؟

ممنون
                  ویرایش توسط masimilyano : https://i-phone.ir/forums/member/106115-masimilyano در ساعت 30-12-2014, 08:00 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                    استاد کریمی سلام
                    همیشه از نگارش و معلومات شما استفاده گردم و میکنم

یکی از دوستان حدود 2هفته ای هستش ایفون 6 پلاس خریده ( 16 گیگ) الان پول لازم هستش قصد داره بفروشه
                    گوشی رو چند ساعت دستم گرفتم همچی سالم و درست بود حتی یه بار ریست کلی هم کردم تا مطمئن شم انلاک هستش ( خیلی سرحاله با صفر مو نمیزنه )
                    قیمتی که گذاشته 1800 - 1750 هستش بنظر شما منطقی هستش بخرم یا صبر کنم قیمت دلار فرو کش کنه بعد صفر بخرم ...
                    ضمنا قضیه tlc و mlc رو هم باید چک کنم یا 16 گیگ ها استثنا هستند؟

ممنون
                    سلام
                    دوست عزیز ، ممنون از لطف شما
                    فکر کنم قیمت رو اشتباه زدید، احتمالا منظورتون 2700 - 2800 بوده.
                    الان قیمت آکبند همین حدود هستش و من که چشم آب نمیخوره تا عید دلار از اینی که هست پایین تر بیاد...!
                    البته این معضل mlc و tlc برای بعضی از دو مدل ( +6-128 و 64-6 ) بوده نه همه اونها و مدلهای دیگه فکر نمیکنم خیلی مشکلی داشته باشه.
                    از همه مهم تر اینکه شما به نوع استفاده خودتان باید نگاه کنید تا بعدا از نظر فضا روی گوشی کم نیارید.
                    دقت هم داشته باشید که این عدد 16 گیگ اسمی هستش و در حقیقت فضای قابل دسترسی شما کمتر از این عدد خواهد بود.

نظر

• قیمتی که گذاشته 1800 - 1750 هستش بنظر شما منطقی هستش بخرم یا صبر کنم قیمت دلار فرو کش کنه بعد صفر بخرم .
                      منظورتون ۲۷۵۰-۸۰۰ هست دیگه

نظر

• نوشته اصلی توسط mars1920 نمایش پست ها
                        منظورتون ۲۷۵۰-۸۰۰ هست دیگه
                        سلام بله ۲۷۰۰
                        بنظر شما بخرم?
                        الان صفرش چنده مگه?
                        ویرایش توسط masimilyano : https://i-phone.ir/forums/member/106115-masimilyano در ساعت 30-12-2014, 10:21 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها
                          سلام بله ۲۷۰۰
                          بنظر شما بخرم?
                          الان صفرش چنده مگه?
                          الان فكر ميكنم حدوده ٢٨٠٠ باشه ١٦ گيگ ٦پلاس

نظر

• نوشته اصلی توسط mehran_Tavakoli نمایش پست ها
                            الان فكر ميكنم حدوده ٢٨٠٠ باشه ١٦ گيگ ٦پلاس

نه دپست عزیز ۲۸۰۰ ریپک ده ها رو نیمدازن
                            ۲۹۰۰ به بالاست
                            راستی دوستان تصویر مصرف باطریشون رو لطفا بزارن

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام دوستان.من میخوام به یکی از دوستام بگم از کانادا برام آیفون لاک بفرسته.اینجا میتونم آنلاکش کنم؟یا باید همونجا آنلاک کنه؟از نظر قیمت ارزشش رو داره؟

نظر

• سلام به همه
                                من میخوام 6+ 64 و 16 بگیرم.
                                قضیه mlcوtlc یکی میتونه به زبان ساده بگه یعنی چی؟
                                الان من 6+ 64 و 16 بخرم باید توجه کنم بهش یا فقط مشکل 128 6+هاست این قضیه؟
                                اگه قبل خرید میشه فهمید چیکار باید بکنم؟
                                ببخشید سوالم تکراریه اما واقعا به جمه بندی نرسیدم.
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X