اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 6 Plus

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
    چرا به خاطره رنگ تفاوت قیمت وچود داره؟!
    بدلیل میزان استقبال مشتری است فقط. رنگی که فروش بیشتری داره گرونتر میفروشن!

نظر

• سلام سایت دی جی کالا معتبر است برای خرید ایفون پلاس ؟؟؟؟؟؟ و نو هست؟ یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط s.a.mosavi نمایش پست ها
        سلام سایت دی جی کالا معتبر است برای خرید ایفون پلاس ؟؟؟؟؟؟ و نو هست؟ یا نه؟
        دوست عزیز کاملا معتبر است و میشه گفت معتبرترین. ۷روز مهلت تعویض و تست هم که خودش میده واقعی هست و امتحانشو پس داده. خیالت راحت.منظورتون از نو هست؟ رو متوجه نشدم.

نظر

• آره عزیز با خیال راحت خرید کن .

نوشته اصلی توسط s.a.mosavi نمایش پست ها

نظر

یعنی اینکه دست دوم نمیده که؟

نظر

نه دوست عزیز خیالت راحت باشه. اگه دیجی دست دوم بده همه ی ایران دارن دست سوم میدن!

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                نه دوست عزیز خیالت راحت باشه. اگه دیجی دست دوم بده همه ی ایران دارن دست سوم میدن!
                اهان مرسیییییییییی اخه من خودم ازش زیاد خرید کردم همه اکبندن و در بسته بندی هستند و هیچ دست دوم نیستند ولی یک از دوستان گفت باید بری حتما از نزدیک بخری و ممکنه اینترنتی بهتون دست دوم بدن سایت 5040 هم مثل دی جی کالاست؟

نظر

اهان مرسیییییییییی اخه من خودم ازش زیاد خرید کردم همه اکبندن و در بسته بندی هستند و هیچ دست دوم نیستند ولی یک از دوستان گفت باید بری حتما از نزدیک بخری و ممکنه اینترنتی بهتون دست دوم بدن سایت 5040 هم مثل دی جی کالاست؟
                  این موضوع در مورد دیجی صادق نیست. چون کاملا معتبره و دارای مجوزهای لازم از وزارت صنعت معدن و تجارت. تعداد اندکی سایت های معتبر دیگه با فاصله ای قابل توجه از دیجی قرار دارند. اگر قصد خرید اینترنتی دارید فقط از دیجی بخرید. ۱ درصد هم اگر مشکل دار در بیاد یکروزه براتون نو میفرستن بجاش.

نظر

• دوستان یه سوال!
                    با توجه به اینکه دلار به شدت صعودیه و داره میره بالا و روی قیمت آیفون هم تاثیر میذاره (گذاشته!)
                    به نظرتون اینکه به خاطر حافظه mlc دو هفته صبرکنیم جایز است یا خیر؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Nasi70 نمایش پست ها
                      دوستان یه سوال!
                      با توجه به اینکه دلار به شدت صعودیه و داره میره بالا و روی قیمت آیفون هم تاثیر میذاره (گذاشته!)
                      دقیقا ! من فکر میکردم حداقل تا یه ماه دیگه دویست تومن بیاد پایین با این روند دویست تومن بیشتر نشه خوبه...

نظر

• نه عزیز دیجی کالا کاملا مطمینه نوی نو میده

نوشته اصلی توسط s.a.mosavi نمایش پست ها
                        - - - - - - - - - -

نه عزیز دیجی کالا کاملا مطمینه نوی نو میده

هر وفت هم خرید کردی دستت رسید خودت اینجا تجربه اتو بنوس .

نظر

• نوشته اصلی توسط Nasi70 نمایش پست ها
                          دوستان یه سوال!
                          نگران نباشید دوست عزیز. با توجه به اینکه فقط چند روز از تمدید مذاکرات گذشته این واکنش طبیعی هست. اما مدتی دیگه دوباره بازار به ثبات خواهد رسید.

نظر

• نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                            دوست عزیز یعنی دستگاهاش رو اگر دز apple selfsolve بزنیم اکتیو نشده است؟؟؟

نظر

• تههه حالا که خواستم ایفون پلاس 128 گیگ از دی جی بگیرم تمام کردم و قیمتش زده بود اون موقع یعنی 6 الی 5 روزپیش 4 تومن حالا 64 گیگش شده 4 تومن از نظرتون بازم 128 گیگ میارن یا قیمت ها تغییر میکنند یا بیشتر میشوند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط iphonestevejobs نمایش پست ها
                                دوست عزیز یعنی دستگاهاش رو اگر دز apple selfsolve بزنیم اکتیو نشده است؟؟؟
                                من که دو ماه پیش ۵ اس خریدم ازش، تولید ۴ ماه پیش بود و اکتیو هم نشده بود. با گارانتی وقایع گستر.
                                ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 30-11-2014, 07:41 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X