اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اگه سر قولش بمونه من مي خرم يه دونه! فروشگاهشم كه معتبره! نظر شما چيه؟
    كسي خبر نداره كه پارسال قيمت واقعي ٥ اين فروشگاه با قيمت پيش فروشش چقدر فرق مي كرد؟ چون پارسالم چنين حركتي زده بود!

نظر

• نوشته اصلی توسط Arman.P نمایش پست ها
      اگه سر قولش بمونه من مي خرم يه دونه! فروشگاهشم كه معتبره! نظر شما چيه؟
      كسي خبر نداره كه پارسال قيمت واقعي ٥ اين فروشگاه با قيمت پيش فروشش چقدر فرق مي كرد؟ چون پارسالم چنين حركتي زده بود!
      نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها
      بچه ها قیمت این سایته خیلی خوبه کسی تا حالا پیش خرید کرده؟

همین الان با پشتیبانی فروششون تماس گرفتم به من گفتن که قیمتشون متناسب با بازار هست نه دلار یعنی خیلی تفاوتی با جاهای دیگه نمیکنه و صد در صد بعد از خرید از شما دویاره مبلغی رو متناسب با قیمت روز 5s میگیرند و در واقع خرید از این فروشگاه با فروشگاه های موجود در ایران هیچ

تفاوتی از لحاظ قیمت نداره
      ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 16-09-2013, 03:07 PM

نظر

• دوستان عزیز حباب قیمت بالای ایفون در امریکا هم وجود داره ، یعنی کسی که ایفونش رو خریده ۲۰۰$ ( 20$ مالیات ) در سایت ebay , به قیمت ۱۰۰۰ $ می فروشه . این حباب در همه جا هست.
        و این رو هم بگم که برای خرید در ۱-۲ ماه اول باید سر ساعت خاصی از تو سایت سفارش بدید ، و خود اپل استور ها تا چند ماه اول فروش ندارند ، مگر اینکه کاملاً اتفاقی یک نفر نخواسته باشه.
        سال گذشته ۴۰ روز تو نوبت باید می بودیم .حداقل این در شهرهای بزرگ که اینطوری هست. من فکر کنم با توجه به اینکه اپل استور تو ایران نیست ، ولی ایفون جدید بک هفته نشده تو ایرانه . قیمت هم تفاوتی با اینجا نمیکنه ، حتماً حدود ۱۰٪ مالیات روهم اضافه کنید.
        ویرایش توسط amighzal : https://i-phone.ir/forums/member/10543-amighzal در ساعت 16-09-2013, 08:15 PM

نظر

• سلام..خوب آدم باس ببینه چی نیاز داره بعد همونو بخره دیگه !! شما که در توانتون هست اگر این 5 اس اومد لطفا بخرید اگر خوب بود قیمتش هم بیخود نبود ما هم انشاال... میخریم !!

نظر

• نوشته اصلی توسط Curva N Milano نمایش پست ها
            سلام..خوب آدم باس ببینه چی نیاز داره بعد همونو بخره دیگه !! شما که در توانتون هست اگر این 5 اس اومد لطفا بخرید اگر خوب بود قیمتش هم بیخود نبود ما هم انشاال... میخریم !!
            دوست عزیز در صفحات قبل توضیح دادم عامل این حباب فروشندگان ایران نیستند. همونطور که دوستمون در پست قبل شما گفتند در آمریکا هم همین وضع هست چون تقاضا زیاده و موجودی اپل کم

نظر

• سلام دوستان من بخوام تهیه کنم چطوره من فامیلم آمریکا هست تو ایالت میشیگان اونجا بنظرتون کی توضیع میشه باید از کجا بخره آنلاک رو؟؟شرمنده اما میخوام بپرسم که راهنماییم کنید آیا اپل استور ها دارند؟

نظر

• نوشته اصلی توسط I-BAHRAM نمایش پست ها
                سلام دوستان من بخوام تهیه کنم چطوره من فامیلم آمریکا هست تو ایالت میشیگان اونجا بنظرتون کی توضیع میشه باید از کجا بخره آنلاک رو؟؟شرمنده اما میخوام بپرسم که راهنماییم کنید آیا اپل استور ها دارند؟
                در 20 سپتامبر توزیع می شود و می توانید از apple store بخرند.

نظر

• سلام
                  اگر کسی بتونه طی یک ماه آینده طوی کانادا تهییه کنه ( که احتمالا تا 1 ماه آیینده تب خرید آیفون و شلوغیش اونجا خوابیده باشه ) و بیاره به صرفس!؟! یا خریدش همینجا بعد از حباب قیمت و معقول شدنش ( که 4-5 ماه دیگه فکنم بشه ) بهتره!؟! از نظر قیمتی.
                  در ضمن ماجرای این پارت نامبرها تا چه حد درسته! یعنی از نظر کیفیت چقدر تفاوت داره!؟!
                  نظر

• نوشته اصلی توسط MaGNeTiViTe نمایش پست ها
                    سلام
                    اگر کسی بتونه طی یک ماه آینده طوی کانادا تهییه کنه ( که احتمالا تا 1 ماه آیینده تب خرید آیفون و شلوغیش اونجا خوابیده باشه ) و بیاره به صرفس!؟! یا خریدش همینجا بعد از حباب قیمت و معقول شدنش ( که 4-5 ماه دیگه فکنم بشه ) بهتره!؟! از نظر قیمتی.
                    در ضمن ماجرای این پارت نامبرها تا چه حد درسته! یعنی از نظر کیفیت چقدر تفاوت داره!؟!
                    اول پارت نامبر رو توضیح بدم براتون . ببینید این مسئله فقط از طرف فروشنده ها شنیده میشه، واقع بینانه که نگاه کنید تمام محصولات اپل از در یک کارخانه میان بیرون، بعد به انبار ها منتقل میشن و اونجا برجسب مقصدشون پارت نامبر روشون set میشه. پس هیچ گونه تفاوتی ندارند.

در مورد خرید هم بعد از کاهش قیمت های فضایی زیاد تفاوتی نمی کنه از کجا تهیه کنید.

نظر

• بچه ها يه خبر خوب.
                      تحريم هاي خط حمل و نقل ايران.بزرگترين خط نقل و انتقال دريايي ايران (و 17 شركت وابسته به آن)توي دادگاه انگليس ، امروز لغو شد. تازه ،امروز هم سكه و طلا وحشتناك اومد پايين.
                      اميدوارم با لغو تحريم ها ، قيمت 5 اس هم تخت تاثير قرار بگيره
                      ویرایش توسط kamran.ari : https://i-phone.ir/forums/member/131503-kamran-ari در ساعت 17-09-2013, 07:47 AM

نظر

• آقاي مدير يه سوال ديگه
                        iPhone 5s 64GB Gold (GSM) T-Mobile Unlocked

Purchase Information
                        • $849.00

اين كه زده T mobile آنلاك ، يعني چي.؟ چه فرقي با سيم فيري داره يا با آنلاك فكتوري چه فرقي داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MaGNeTiViTe نمایش پست ها
                          سلام
                          19 درصد هم مالیات میگیرن
                          فکر نکنم زیاد به صرفه باشه براتون.

نظر

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
                            آقاي مدير يه سوال ديگه
                            iPhone 5s 64GB Gold (GSM) T-Mobile Unlocked

Purchase Information
                            • $849.00

اين كه زده T mobile آنلاك ، يعني چي.؟ چه فرقي با سيم فيري داره يا با آنلاك فكتوري چه فرقي داره؟
                            این سوال من هم هست چون دوستم نزدیک خونشون t mobile هست از اونجا میتونه بخره؟

Phone 5s 32GB Silver (GSM) T-Mobile Unlocked

Purchase Information
                            • $749.00
                            • Free Shipping
                            • 24-month special financing
                            • Available to ship:
                              Currently unavailable

یه سوال دیگه هم دارم کودوم مدل رو بگیرم CDMA بگیرم ؟LTE هم میخوام داشته باشه دوستان...

نظر

• بچه ها قیمت دلار چقدر اومده پایین!* 3060 تومن! ایکاش همینطوری بمونه! اگه اینطوری بمونه من فکر کنم تا 2-3 ماه بعد بتونیم با قیمت زیر 2400 بخریم.

* قیمت که نیومده پایین! از بس رفته بالا 10 تومنم میاد پایین ما خوشحال می شیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط Arman.P نمایش پست ها
                                بچه ها قیمت دلار چقدر اومده پایین!* 3060 تومن! ایکاش همینطوری بمونه! اگه اینطوری بمونه من فکر کنم تا 2-3 ماه بعد بتونیم با قیمت زیر 2400 بخریم.

* قیمت که نیومده پایین! از بس رفته بالا 10 تومنم میاد پایین ما خوشحال می شیم.
                                دوست عزیز فکر می کنم موضوع تاپیک سوالات و مشکلات پیرامون خریدن این دستگاه هست نه بحث و تبادل نظر در مورد قیمت دلار و کارشناسی قیمت این دستگاه. لطفا رعایت کنید

نظر

صبر کنید ..
                                X