اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط pak2pooz نمایش پست ها
    اگر راجع به idevice هاي اپل فقط اين اتفاق ميافتاد ، بله ، فرمايش شما و استاذنا الاعظم عليرضا خان درست بود ...
    ولي اجازه بديد من از شما بپرسم (تريپ سياسي بودا:-D): اين فقط راجع به اپله ؟!
    فرمايش شما درست خيليش شايد موثر از مطلب فوق الذكر باشه ، اما سودي كه تاجراي ايراني ميبرن هم متعارفه ؟!!!!!!!

شكن نكن كه نه.... ديگه اينجوريه ديگه.تنها راه همينه( تا وقتي گرون ميدن، نخريم). من كه عمرن حالا حالا ها نميخرم(تا قيمت واقعي شه).پولمو از سر راه نيورودم بخاطر شوق و ذوق كاذب دلم 2 تومن آتيش بزنم
    دوست عزيز اينا فقط يكسري توجيح هست
    من بي احترامي به كسي نمي كنم اما چون تو دل همين وارد كننده ها هستم دارم اين حرف رو ميزنم
    اگر اينطوري كه شما يا دوست عزيز گفتيد باشه مطمين باش هيچ تاجري خودشو به زحمت خريد نمي اندازه
    دوست خوبم kazo صحبت هاي شما هم درسته... ديدم تاجرهايي كه .......
    بگذريم. تو سايت البسكو پيش فروش كردن ولي وقتي حضوري رفتم، گفتن كه بستگي به بازار داره... چه فايده.پشيمون شدم.فعلا دست نگه داريد تا افت قيمت رو ببينيم.
    ویرایش توسط kamran.ari : https://i-phone.ir/forums/member/131503-kamran-ari در ساعت 19-09-2013, 01:27 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط kamran.ari نمایش پست ها
      شكن نكن كه نه.... ديگه اينجوريه ديگه.تنها راه همينه. من كه عمرن حالا حالا ها نميخرم(تا قيمت واقعي شه).پولمو از سر راه نيورودم بخاطر شوق و ذوق كاذب دلم 2 تومن آتيش بزنم
      خدا پدر مادرتو بيامرزه ...
      منم اين همه زور زدم منظورم همين بود دادا !

نظر

• نوشته اصلی توسط pak2pooz نمایش پست ها
        خدا پدر مادرتو بيامرزه ...
        منم اين همه زور زدم منظورم همين بود دادا !
        دوست عزیز از به بیراهه کشیدن مطلب این تاپیک خودداری کنید. اینجا تاپیک سوالات برای خرید آیفون هست نه پند و نصیحت !

نظر

• علیرضا خان ممنون از ایجاد تاپیک مناسب

و
          اینکه قصد خرید iphone5s از امریکا توسط دوستی که ساکن اونجاست رو دارم و طی 1-2 ماه آینده به ایران سفر میکنه .
          آیا جدا از قیمت آیفون در استور چه هز ینه هایی باید متقبل بشه مثل مالیات .. ؟
          آیا جدا از صف های طولانی موردی دردسر دار دیگه ای وجود داره برای خریدار ؟ و اینکه تا 1 ماه دیگه خرید از اپل استور در امریکا به صورت نرمال میشه ؟

و اینکه می تونه گوشی و تجهیزات جانبی و کارتون رو البته به صورت باز شده وارد ایران کنه و هزینه گمرکی نخوره ؟
          اگر تجربه ای دوستی دارد لطفا اعلام کنه .

پیشاپیش ممنون

نظر

• دوستان من دو هفته ی دیگه تقریبا میخوام از سنگاپور فایو اسو بگیرم.
            چجوریه شرایطش؟
            چون یه روز اونجا شاید وقت داشته باشم واسه خرید، نمیشه همینجوری گرفت یا صفای طولانی و احتمال نرسیدن بهم زیاده یا چی؟
            بعدم اینکه بچه ها راجع به آنلاک اینا یه چیزایی اینجا نوشتن نگران شدم یکم. تو اپ استور سنگاپورم اسن زیرنویس بود:
            An unlocked iPhone 5s may not support LTE networks in all countries; contact service providers for details.
            جریان چیه؟
            بعدشم اینکه چرا یکم گرونتره از خود امریکا اونجا؟
            مرسی

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• آقا کسی نبود جواب مارو بده؟
              به نظرتون میارزه از سنگاپور بخرم؟
              ۳۲گیگش یکم بیشتر از ۳تومن میشه.
              ولی تو امریکا نزدیک ۲.۵ ملیونه.
              فعلا تنها جایی که میتونم سنگاپوره.
              میارزه بخرم یا نه؟

http://store.apple.com/sg/buy-iphone/iphone5s

نظر

• 3 تومن نميشه كه اون دلار سنكاپوره ٢٥٠٠ تومنه همون ٢٥٠٠ اينا ميشه اشتباه حساب كردي
                ارزون تريت قيمت هاي اپل رو تو دنيا سنگاپور داره بگير شك نكن

نظر

• نوشته اصلی توسط rafia6432 نمایش پست ها
                  دوستان من دو هفته ی دیگه تقریبا میخوام از سنگاپور فایو اسو بگیرم.
                  چجوریه شرایطش؟
                  چون یه روز اونجا شاید وقت داشته باشم واسه خرید، نمیشه همینجوری گرفت یا صفای طولانی و احتمال نرسیدن بهم زیاده یا چی؟
                  بعدم اینکه بچه ها راجع به آنلاک اینا یه چیزایی اینجا نوشتن نگران شدم یکم. تو اپ استور سنگاپورم اسن زیرنویس بود:
                  An unlocked iPhone 5s may not support LTE networks in all countries; contact service providers for details.
                  جریان چیه؟
                  بعدشم اینکه چرا یکم گرونتره از خود امریکا اونجا؟
                  مرسی

انلاك بگيري هيچ مشكلي نداري. نه اون نوشته راجع به lte هستش كه ما تو كشورمون هنوز نداريم. به نظرم اونجا هم صف هاي طولاني وجود خواهد داشت. امكانش وجود داره.

نظر

• نوشته اصلی توسط rafia6432 نمایش پست ها
                    آقا کسی نبود جواب مارو بده؟
                    به نظرتون میارزه از سنگاپور بخرم؟
                    ۳۲گیگش یکم بیشتر از ۳تومن میشه.
                    ولی تو امریکا نزدیک ۲.۵ ملیونه.
                    فعلا تنها جایی که میتونم سنگاپوره.
                    میارزه بخرم یا نه؟

http://store.apple.com/sg/buy-iphone/iphone5s

اگر ميتوني بخري چرا نميارزه. بخر و حالشو ببر. خوش باشي.

نظر

• نوشته اصلی توسط Platinium03 نمایش پست ها
                      3 تومن نميشه كه اون دلار سنكاپوره ٢٥٠٠ تومنه همون ٢٥٠٠ اينا ميشه اشتباه حساب كردي
                      ارزون تريت قيمت هاي اپل رو تو دنيا سنگاپور داره بگير شك نكن
                      مرسی
                      ولی من ۳۲گیگش منظورم بود ۱۱۴۸ تا ۲۵۰۰تومن تقریبا میشه ۲۹۰۰۰۰۰۰۰. زیرشم نوشته هفتاد تایی مالیات داره.
                      ولی الان که فک میکنم این ۳۰۰تومن اینا تو اون قیمت گمه.
                      اگه خدا بخواد میخرم ایشالا پس.
                      ولی فک کنم ۱۶گیگشو بگیرم.
                      با این وضعیت بیاد ایران بالای ۴تومن باید باشه احتمالا

نظر

• یکی از دوستانم الان به صورت انلاین برام یک 5s از امریکا اپرا تور tmobile تهیه کرد ولی نمیدونم چه جوری به دستم برسه لطفا راهنمایی کنید.گلد هم که تا اکتبر نمیاد.

نظر

• رنگ مشکی تغییر کرده ؟ طوسی شده ‌؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط pouriar نمایش پست ها
                            رنگ مشکی تغییر کرده ؟ طوسی شده ‌؟؟
                            بله. تغيير كرده.

نظر

• سلام دوستان میشه بگید فرق انلاک tmobile با انلاک فکتوری چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط kiomars نمایش پست ها
                                سلام دوستان میشه بگید فرق انلاک tmobile با انلاک فکتوری چیه؟
                                TMobile با سيم كارت مياد و بايد از طريق خود TMobile زنگ بزنيد يا به مغازه هاش مراجعه كنيد تا فعال بشه. بعدش عين انلاك فكتوريه.

ویرایش توسط Mohammad.Reza : https://i-phone.ir/forums/member/29573-mohammad-reza در ساعت 20-09-2013, 02:23 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X