اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط wolfx95 نمایش پست ها
    این خبر آیا توی ایران هم صحت داره

Back to School - Buy a Mac, iPad, or iPhone and get an Apple Store Gift Card - Apple Store (U.S.)

فکر کنم با خریذد آیفون 5s فردا 50 دلار گیف کارت هدیه میگیرم ایا صحت داره ؟؟؟ چطوری هستش این قضیه ؟؟؟
    خیر تو ایران این امکان نیست دوست عزیز
    iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام
      من 5s رو خریداری کردم و خود فروشنده با apple id خودش واسم برنامه ریخت و منم تعدادیشو نصب کردم بعد خودم یک apple id ساختم اما هیچکدوم از برنامه ها دیگه باز نمیشه الان باید چیکار کنم؟چون میخوام که خودم apple id داشته باشم و مگه الان فروشنده id منو remove کنه و از اول برنامه هارو بریزه در اینده میتونم باز یک apple id واسه خودم بسازم ؟ ممنون میشم از راهنماییتون

نظر

• توضیه میکنم حتما با اپل آی دی خودتون برنامه ها رو دانلود و نصب کنید.
        .There is no knowledge that is not power

نظر

• دوستان، من الان قصد خرید یک آیفون رو دارم. میخوام ببینم قیمت 5s با توجه به اومدن 6 چقدر کمتر میشه به نظرتون؟ چند وقت دیگه 5s به کف قیمت میرسه به نظرتون؟

نظر

• نوشته اصلی توسط SepehrGreat نمایش پست ها
            دوستان، من الان قصد خرید یک آیفون رو دارم. میخوام ببینم قیمت 5s با توجه به اومدن 6 چقدر کمتر میشه به نظرتون؟ چند وقت دیگه 5s به کف قیمت میرسه به نظرتون؟
            دوست عزیز یه چیز رو در نظر داشته باش. چون تعداد افرادی که صبر می کنن تا آیفون جدید بیاد و قیمت قبلی کم بشه و بخرن کم نیست، بعد از اومدن آیفون جدید و عادی شدن قیمتش، آیفون قبلی و یا بعضی رنگهاش ممکنه نایاب بشه یا ارزون نشه. خود من دو سال پیش منتظر موندم و وقتی ۵ اومد رفتم ۴ اس بخرم. اینقدر فروشنده ها ناز کردن و قیمت ها رو به بهانه های مسخره از اعلام اولیشون در عرض ۵ دقیقه بالا پایین بردن که نخریدم! کلا فکر نمیکنم ۱۹۰۰ پایین بیاد نهایتش ۱۸۰۰ البته بسته به اینکه از کجا میخری و گارانتی و... مثلا جایی که الان میده ۲تومن بعید میدونم تا۲ ماه دیگه زیر ۱۹۰۰ بده.
            ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 20-09-2014, 08:12 PM

نظر

• سلام دوستان
              ببشخید من چند ماه پیش از یه نمایندگی معتبر توی شهر خودم یه آیفون 5s خریدم
              ولی از اون موقع تا حالا وقت نکردم هنذفری هاشو تست کنم الان که میخوام بزنم به گوشی هرکاری میکنم نمیشه
              هرکاری میکنم تا اخر نمیره داخل و یکمش بیرون میمونه ولی وقتی با دست نگه میدارم صدا از داخل هنذفری ها میاد و دوستم یه آیفون 5 داره دیدم چطور جا میزنه خیلی راحت جا میخوره
              لطفا سریعا راهنمایی کنید نگرانشم

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
                سلام دوستان
                ببشخید من چند ماه پیش از یه نمایندگی معتبر توی شهر خودم یه آیفون 5s خریدم
                ولی از اون موقع تا حالا وقت نکردم هنذفری هاشو تست کنم الان که میخوام بزنم به گوشی هرکاری میکنم نمیشه
                هرکاری میکنم تا اخر نمیره داخل و یکمش بیرون میمونه ولی وقتی با دست نگه میدارم صدا از داخل هنذفری ها میاد و دوستم یه آیفون 5 داره دیدم چطور جا میزنه خیلی راحت جا میخوره
                لطفا سریعا راهنمایی کنید نگرانشم
                فشار بدین.میره تو

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                  فشار بدین.میره تو
                  سلام ممنونم بابت پاسخ
                  ببخشید ایا فشار زیاد باعث به وجود امدن مشکلی نمیشه اخه میترسم

نظر

• نوشته اصلی توسط samiyar_app نمایش پست ها
                    سلام ممنونم بابت پاسخ
                    ببخشید ایا فشار زیاد باعث به وجود امدن مشکلی نمیشه اخه میترسم
                    نه مشکلی پیش نمیاد.برای خودمم هم بار اول همینطوری شد....

نظر

• نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
                      نه مشکلی پیش نمیاد.برای خودمم هم بار اول همینطوری شد....
                      ممنون آقا هنذفری هارو افتتاح کردم اره اول که میخواد برای اولین بار جا بخوره یه تق میگه و میره داخل
                      حالا یه سوال دیگه چند جا شنیدم که اگه یه دفعه ایی هنذفری هارو در بیاریم در حالت هنذفری باقی میمونه
                      ایا مثل فلش باید قبل جدا کردن با کاری کرد یا چیزی رو قطع کرد
                      (عجب صدایی داره هان)

نظر

• سلام.

دوستان از کجا میشه تشخیص داد که گ.شیی که خریدیم دست دوم هست یا نو؟

پک رو پلمپ خریدیم! اما خوب مشکوک هستم! از کجا میشه فهمید گوشی واقعآ نو هست یا دسته دوم؟

ممنون میشم سریع جواب بدید. پیشل پیش ممنون.

نظر

• نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
                          سلام.

دوستان از کجا میشه تشخیص داد که گ.شیی که خریدیم دست دوم هست یا نو؟

پک رو پلمپ خریدیم! اما خوب مشکوک هستم! از کجا میشه فهمید گوشی واقعآ نو هست یا دسته دوم؟

ممنون میشم سریع جواب بدید. پیشل پیش ممنون.
                          از لینک زیر چک کنید ببینید تاریخ اکتیو شدن با تاریخی که گوشی رو اکتیو کردین یکی هست یا نه.
                          https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

نظر

• این یعنی الان چی؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ai_khujaste نمایش پست ها
                              این یعنی الان چی؟؟
                              یعنی 19 September اکتیو شده.
                              3 روز پیش..

نظر

• یعنی دست دوم هستش!
                                و اینکه قبلآ با اپل آی دی به اپ استور وصل شده؟ درسته؟

نظر

صبر کنید ..
                                X