اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شما مطمئني؟ چون من يه گوشي ديگه رو ديدم كه اون iccid نداشت توي تنظيماتش

نظر

• نوشته اصلی توسط paaya نمایش پست ها
      شما مطمئني؟ چون من يه گوشي ديگه رو ديدم كه اون iccid نداشت توي تنظيماتش
      مگر آیفون ۵ اس ندارید ؟
      در تنظیمات همه وجود دارد. آیفون شما با این مشخصات٬ آنلاک فکتوری است.

نظر

• سلام. ببخشید میخواستم مشاوره خرید بگیرم. من یکی از دوستانم یه گوشی 5s خاکستری داره میخواد بفروشه. خیلی تمیزه و بهش اعتماد دارم که گوشی سالمه و مشکلی نداره. البته هندزفریشو گم کرده . در مورد اینکه مشخصات دیگه اش چیه (از نظر پارت نامبر یا آنلاک فکتوری ) دقیقا نمیدونم. 16 گیگ هم هست. قیمت به من داده 1700 پارسال حدودای دی یا بهمن خریده. چند تا سوال دارم. یکی اینکه این قیمت می ارزه؟ بالاخره آشناس خیلی نمیتونم چک و چونه بزنم. دومین سوال اینکه راهی هست بشه گوشی از نظر سخت افزاری چک کرد مثلا باتریش یا صفحه نمایشش و بطور کلی ممنون میشم یه راهنمایی حرفه ای کنید. اگه نکته ای هم هست که مهمه بگید ازش بپرسم بگم. در مورد پارت نامبر و بقیه اطلاعاتش هم قراره جعبه بیاره ببینم. نمیدونه خودشم.

پارت نامبرشو از about گوشی دیدم : ME305LLA
        ویرایش توسط ronin2607 : https://i-phone.ir/forums/member/119178-ronin2607 در ساعت 25-10-2014, 04:37 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
          سلام. ببخشید میخواستم مشاوره خرید بگیرم. من یکی از دوستانم یه گوشی 5s خاکستری داره میخواد بفروشه. خیلی تمیزه و بهش اعتماد دارم که گوشی سالمه و مشکلی نداره. البته هندزفریشو گم کرده . در مورد اینکه مشخصات دیگه اش چیه (از نظر پارت نامبر یا آنلاک فکتوری ) دقیقا نمیدونم. 16 گیگ هم هست. قیمت به من داده 1700 پارسال حدودای دی یا بهمن خریده. چند تا سوال دارم. یکی اینکه این قیمت می ارزه؟ بالاخره آشناس خیلی نمیتونم چک و چونه بزنم. دومین سوال اینکه راهی هست بشه گوشی از نظر سخت افزاری چک کرد مثلا باتریش یا صفحه نمایشش و بطور کلی ممنون میشم یه راهنمایی حرفه ای کنید. اگه نکته ای هم هست که مهمه بگید ازش بپرسم بگم. در مورد پارت نامبر و بقیه اطلاعاتش هم قراره جعبه بیاره ببینم. نمیدونه خودشم.
          سلام، دوست عزيز آكبند اين گوشي حدود ١٩٠٠ هست، از طرفي هندزفري هم ميفرماييد نداره! قيمت بالاست ! بهتر نيست با ١٩٠٠ يك ٥اس آكبند بخريد ؟! اول قيمت يك هندزفري را از ١٩٠٠ كم كنيد و سپس مبلغ نو نبودن هم كم كنيد مي بينيد گرونه! نو بخريد.
          ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 25-10-2014, 04:44 PM

نظر

• خدایی 1900؟ کجا این قیمت میدن. میشه راهنمایی کنید. چون الان دیجیکالا زده 2180 !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
              خدایی 1900؟ کجا این قیمت میدن. میشه راهنمایی کنید. چون الان دیجیکالا زده 2180 !!!
              دوست عزيز سايتي كه فرموديد اون هم با گارانتي خاص گرون تر ميده، كافي است سري به بازار موبايل و علاء الدين بزنيد
              درضمن قيمت هندزفريشم حدود ١٤٠ تومنه.
              ویرایش توسط arianios : https://i-phone.ir/forums/member/174175-arianios در ساعت 25-10-2014, 04:50 PM

نظر

• دوستان قصد خرید آیفون 5s دارم. ممکنه راهنمایی کنید از کدوم فروشگاه میتونم با خیال راحت خرید کنم که هم قیمتش منصفانه باشه و هم گوشی با خیال راحت ازش بگیرم که جنس مور دار بهم نده. ممنون می شم اسم وآدرس فروشگاه برام خصوصی بفرستید. بازم ممنون.

نظر

• سلام
                  من دیشب یه آیفون خریدم 5s سفید خریدم به نظرم چند تا مشکل داره و خیلی نگرانم کرده
                  1.شماره imei با روی جعبه نمیخونه
                  2.پارت نامبرم هم با رویه جعبه یک کلمه از حروفش فرق داره و رو هر سایتی میزنم اصلا نمیشناسه--پارت نامبر داخل گوشی --> (NE436B/A) ----> پارت نامبر روی جعبه (ME436B/A) حرف اولش
                  تو رو خدا کمکم کنید ،نمیدونم این لاکه آنلاکه ، یارو بهم قالب کرده، تقلبی یا رفرشه...
                  فقط لطفا راهنماییم کنید که ا گه مشکل داره پسش بدم
                  ویرایش توسط hroohbakhsh : https://i-phone.ir/forums/member/65932-hroohbakhsh در ساعت 03-11-2014, 08:36 AM

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

نوشته اصلی توسط arianios نمایش پست ها
                    دوست عزيز سايتي كه فرموديد اون هم با گارانتي خاص گرون تر ميده، كافي است سري به بازار موبايل و علاء الدين بزنيد
                    درضمن قيمت هندزفريشم حدود ١٤٠ تومنه.
                    قیمت ۱۳۰ است

Sent from my iPhone 5S

نظر

• نوشته اصلی توسط hroohbakhsh نمایش پست ها
                      سلام
                      من دیشب یه آیفون خریدم 5s سفید خریدم به نظرم چند تا مشکل داره و خیلی نگرانم کرده
                      1.شماره imei با روی جعبه نمیخونه
                      2.پارت نامبرم هم با رویه جعبه یک کلمه از حروفش فرق داره و رو هر سایتی میزنم اصلا نمیشناسه--پارت نامبر داخل گوشی --> (NE436B/A) ----> پارت نامبر روی جعبه (ME436B/A) حرف اولش
                      تو رو خدا کمکم کنید ،نمیدونم این لاکه آنلاکه ، یارو بهم قالب کرده، تقلبی یا رفرشه...
                      فقط لطفا راهنماییم کنید که ا گه مشکل داره پسش بدم
                      سلام
                      وقتی شماره imei با جعبه نمی خونه بهش پس بده

Sent from my iPhone 5S

نظر

• سلام به دوستان عزیز

میخواستم ببینم توی قسمت usage که document & data برنامه ها رو زده چطور میتونم پاکشون کنم. بطور مثال یه برنامه حجمش 50 مگابایته ولی دیتاش 250 مگه!

نظر

• نوشته اصلی توسط armandoxyloto نمایش پست ها
                          سلام به دوستان عزیز

میخواستم ببینم توی قسمت usage که document & data برنامه ها رو زده چطور میتونم پاکشون کنم. بطور مثال یه برنامه حجمش 50 مگابایته ولی دیتاش 250 مگه!
                          میتونید از tongbu استفاده کنید بوسیله کامپیوتر

نظر

• نوشته اصلی توسط Amirrezaajalli نمایش پست ها
                            میتونید از tongbu استفاده کنید بوسیله کامپیوتر
                            برنامه ای رو خود گوشی نیست واسه اینکار. tongbu واسه گوشیهای غیر جیلبریک هم جواب میده؟

نظر

• از صبح تاحلا یهو ارم نتم رفته نمیاد چه کار کنم؟
                              چند بار خاموش روشن کردم قطع و وصل کردم اما بازم نمیشه.....

نظر

• نوشته اصلی توسط armandoxyloto نمایش پست ها
                                برنامه ای رو خود گوشی نیست واسه اینکار. tongbu واسه گوشیهای غیر جیلبریک هم جواب میده؟
                                tongbu برای گوشی های غیر جیلبریک طراحی شده
                                رو خود گوشی اگه مث وایبر و واتس اپ هیستوری داشته باشه باید از داخل برنامه هیستوریشو پاک کنید

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط AHF-victory نمایش پست ها
                                از صبح تاحلا یهو ارم نتم رفته نمیاد چه کار کنم؟
                                چند بار خاموش روشن کردم قطع و وصل کردم اما بازم نمیشه.....
                                gprs یا wi-fi?

نظر

صبر کنید ..
                                X