اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مبارک باشه
    چند گیگ؟
    چقدر بابت گارانتی اضافه دادید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
      منم امروز ی اسپس گری گرفتم.فوق العادس.2250 با یک سال گارانتی مه تل
      مبارکه منم خاکستریشو دارم واقعا عالیه

نظر

• با سلام به رفقای عزیز در شهر اصفهان به همه کاربرا اخطار میدم گوشی نخرید خیلی ریسکش بالاست همه فروشگاهها خودشون پلمب کردن و تی رو دراوردن ولی بعضیاشون تمیز تر و بعضیاشونم تابلو هست اینها با پلاستیک های خاص که با سشوار گرما میدن توی ده بیست دیقه شبیه پک اپل درمیارن گول اینکه گوشیم پلمبه رو اصلن نخورید و به حرفای فروشنده هیچ اعتمادی نکنید متاسفانه براحتی دروغگویی میکنن همه موارد در شهر چک شده گوشی بصورت فله ای بله درست خوندید فله بدون جعبه وارد میشه تحت بدترین شرایط حمل و نقل وعمده ای از مناطق خاصی به قیمت خیلی کمتر از اپل استور میخرن و توی اینها ایراد دار خراب و سیم لاک و همه چیز و همه مدله هستش بعد ش میان براش جعبه و ایناشم درست میکنن چاپ میکنن لطفا اصلن تعجب نکنید همشون قاچاق هستن و تنها راهش که بصرفه همینه برای همینه اینقدر زود به قیمت های جهانی نزدیکه الان شونزده گیگش دو میلیون تومانه حالا متوجه شدید بندرت تک و توک باشه مسافری بیارن شانستون بگه به پست شما بخوره در ضمن خیلی بازارش اشفته هست هر کی میره برای خودش میاره دو.ستان هیچ کسی به شما جوابگو نیست برای خرابی و اینجور مسایل ریسک بالایی برای یه تیکه الومینیوم دو میلیون تومان پول دادن خیلی مراقب باشید بعض دوستان دیدم توی فروم گفتن بخر سیم بنداز توش انتن داد حله من توهین نمیکنم ولی شاید یا مغازه دار باشن یا نااگاه و ساده لوح من کامل بازار رو بررسی کردم هرگز با سیم انداختن و انتن دادن هیچیش مشخص نمیشه اعم از سیم لاک که میشه بنوعی با تغییر کد گوشی و معرفیشون به شبکه کار تخصصی هستش و بصرفه هم هست برای وارد کنده های قاچاق تا تعویض جعبه و چاپ لیبل چرا ای او ای ای گوشی رو پنهان میکنن فکر میکنید توی کلیپ ها؟ چون میشه همونو توی گوشی معرفی کرد با پروگرامر های خاص حتی گوشی های سرقتی رو دوستان یه شبکه مافیایی پشت این مسایل هست چون سود هنگفته حساب کنید صد تا سرقتی از امارات میشه ضرب در دومیلیون میشه دویست میلیون درسته؟ حالا چاپ جعبه کاری داره؟ چاپ لیبل و استفاده از کد های شناسایی معتبر از سایرین و خیلی کارای دیگه اینو نمونه عرض کردم خرید چون خیلی گرانه قیمت باعث شده این مسایل پیچیده بوجود بیاد امید وارم روشنگری کرده باشم با تشکر

نظر

• والا شونزده گيگ.علاالدين ميگفت دو دويصد.من دو دويصد با گارانتي مهتل گرفتم اما نميدونم گارانتى معتبرى هست يا ن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• من اصفهان نيستم ولي فكرم نكنم به اين شدتي كه شما ميگيد هم باشه. شما انقد ديگه بد بين نباش. ديدم كه جعبه باز ميكنن هندزفري و كابل رو عوض ميكنن ولي ديگه جعبه چاپ كنن يكم با عقل جور در نمياد.

Sent from my iPhone 5 using tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_m نمایش پست ها
              من اصفهان نيستم ولي فكرم نكنم به اين شدتي كه شما ميگيد هم باشه. شما انقد ديگه بد بين نباش. ديدم كه جعبه باز ميكنن هندزفري و كابل رو عوض ميكنن ولي ديگه جعبه چاپ كنن يكم با عقل جور در نمياد.

Sent from my iPhone 5 using tapatalk
              من تو نوکیا این قضیه رو دید بودم تو تهران که فله میارن بعد جعبه میزنن براش یکی از فروشندها بم گفته بود ولی اپل رو نشنیدم.

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• آیا در مورد 5s هم امکان رفتن رنگ گوشی هست؟
                اگر آره به همون افتضاحی که در آیفون 5 بود هستش یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط looker نمایش پست ها
                  آیا در مورد 5s هم امکان رفتن رنگ گوشی هست؟
                  اگر آره به همون افتضاحی که در آیفون 5 بود هستش یا نه؟
                  هست ولی خیلی کمتر

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• سلام بر اساتید عزیز
                    آیا ممکنه پارت نامبر های آیفونایکه آنلاک فکتوری هستند رو معرفی کنید؟ ( ترجیحا پارت ll/a )
                    با تشکر

نظر

• تصمیم دارم یک آیفون 5s 16gig مشکی خریداری کنم. تابحال هم آیفون نداشتم. در اینترنت یک دست دو که 15 روز خریداری شده برای فروش پیدا کردم باقیمت 1900 که حدود 150 تومن هم اسکرین پروتکتور و کیس همراهش هست.
                      بنظرتون بخرم؟ اینجوری حدود 200 تومان بنفعم میشه.
                      ولی در این انجمن خیلی دیدم که به کاربرها توصیه کرده بودن دست دو نگیره.

در صورت گرفتن دست دو به چه مواردی دقت کنم؟

نظر

• نظر شخصی من اینکه کلا وسایل دیچیتالی و موبایل دسته دو خریداری نکنید

نظر

• درود خدمت دوستان گل

1-در مورد حرف t --یکیش صاف هست و یک دیگش کج و زاویه دار بود و دو نقطه در ابتدا و انتها t داره--- باید هر دو t صاف باشند یا نه ؟

2- در مورد پلاستیک روی جعبه --- هیچ کدوم از پلاستیک ها نرمی خاص و انطعاف پذیر نبود ---من حدود 20 تا جعبه را امتحان کردم هیچ کدوم این جور نبود --یعنی همش تقلبی هست ؟؟؟

نظر

• ببخشیدفروشگاه معتبراپل توتهران بهم معرفی میکنیدکه ازش 5s بخرم م م م ؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم...چون صبح میخام بخرم

- - - - - - - - - -

ببخشیدفروشگاه معتبراپل توتهران بهم معرفی میکنیدکه ازش 5s بخرم م م م ؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم...چون صبح میخام بخرممممممممم

نظر

• نوشته اصلی توسط navid2014 نمایش پست ها
                              ببخشیدفروشگاه معتبراپل توتهران بهم معرفی میکنیدکه ازش 5s بخرم م م م ؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم...چون صبح میخام بخرم

- - - - - - - - - -

ببخشیدفروشگاه معتبراپل توتهران بهم معرفی میکنیدکه ازش 5s بخرم م م م ؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم...چون صبح میخام بخرممممممممم
                              من از بازار موبایل فروشگاه گویا تل گرفتم و مطمن

نظر

• نوشته اصلی توسط ibabak 5 نمایش پست ها
                                من از بازار موبایل فروشگاه گویا تل گرفتم و مطمن
                                دوست عزیز چرا خلاف قوانین عمل میکنید؟؟؟؟
                                اینجا نباید ادرس داد!!!!
                                قوانین رو اصلا مطالعه کردید؟؟؟
                                iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
                                X