اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط MEHDI_D12 نمایش پست ها
    دوست عزیز چرا خلاف قوانین عمل میکنید؟؟؟؟
    اینجا نباید ادرس داد!!!!
    قوانین رو اصلا مطالعه کردید؟؟؟
    خیلی معذرت میخوام.یادم رفته بوده،هر برخوردی با بنده بشه پذیرا هستم،بازهم عذر میخوام

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط alikocholo2010 نمایش پست ها
      درود خدمت دوستان گل

1-در مورد حرف t --یکیش صاف هست و یک دیگش کج و زاویه دار بود و دو نقطه در ابتدا و انتها t داره--- باید هر دو t صاف باشند یا نه ؟

2- در مورد پلاستیک روی جعبه --- هیچ کدوم از پلاستیک ها نرمی خاص و انطعاف پذیر نبود ---من حدود 20 تا جعبه را امتحان کردم هیچ کدوم این جور نبود --یعنی همش تقلبی هست ؟؟؟
      سلام
      شک نکن که پلمپ اپل نیست
      شیلد اپل تابلو مشخصه
      منم میخواستم 16 فایو اس بخرم هرچی گشتم دیدم همه پلمپ ها فیکه و به طور ناشیانه ایی پلمپ کردن. داشتم پشیمون میشدم از خرید که تو یه مغاره یه دونه 32 داشت با شیلد اصلی، که تو هوا زدم.
      خداررو شکر تا الان مشکلی نداره و مسلما وسایل داخلش هم اصلی هست( روش تشخیص نمونه تقلبیش تو سایتها هست)
      جوینده یابنده هست
      بگرد اصلیش گیر میاد

نظر

• با سلام خدمت دوستان. با توجه به بعضی مشکلات 5 اس بخصوص صفحه ابی ایا خریدن با گارانتی در ایران مناسب و درست هست؟ با تشکر از جواب دوستان

نظر

• نوشته اصلی توسط ebionline نمایش پست ها
          با سلام خدمت دوستان. با توجه به بعضی مشکلات 5 اس بخصوص صفحه ابی ایا خریدن با گارانتی در ایران مناسب و درست هست؟ با تشکر از جواب دوستان
          دوست عزیز الان دیگه این مشکلات نیست!
          اون برای تولیدات اولیه بود!
          شما با خیال راحت بخرین
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• من کسی هستم که بین 300 تا 400 هزار تومان سر همین مسئله ای که شما می گوییددیگر این مشکلات نیست متضرر شدم لطف بفرمائید ما از کجا متوجه شویم ایفون هائی که الان در مغاز ها بفروش میرسد از همان تولیدات اولیه مشکل دار نیستند برای من این اتفاق حدود دو هفته پیش افتاد 92/12/6 ودر نتیجه من یا باید انرا دست تعمیر کار می دادم که معلوم نبود اصلا ایراد سخت افزاری است یا نرم افزاری ویا درست می شود یا خیر ویا اینکه به طریقی به خارج از کشور می فرستادم که اگر آنجا هم قبول کنند تعویض یا تعمیر کنند. ودست آخر مجبور شدم به فروشنده با کسر مبلغی که گفتم پس بدهم. به نظر من دوستی که این سوال را کرده بهتر است لااقل از یک فروشنده معتبر محصولات اپل ترجیحا معرفی شده توسط دوست یا آشنا مبادرت به خرید کند تا بلائی که سر من امد دچارش نشود.

نظر

• الان من 5s خریدم می خوام ببینم چه تغیری کرده تو این نسخه ی7.1ا ارزش داره که air buleوcydia رو غیر فعال کنم لطفا راهنمایی کنین با تشکر یا راه حلی هست که سادیا و airbule رو نسخه جدید انجام شه چون من برا جلبریک و بلوتوث30 تومان گرفته و اپل ای دی خودش من خودم بدون مراجع به اون دوباره می تونم استفاده کنم؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط alirezahaji نمایش پست ها
                الان من 5s خریدم می خوام ببینم چه تغیری کرده تو این نسخه ی7.1ا ارزش داره که air buleوcydia رو غیر فعال کنم لطفا راهنمایی کنین با تشکر یا راه حلی هست که سادیا و airbule رو نسخه جدید انجام شه چون من برا جلبریک و بلوتوث30 تومان گرفته و اپل ای دی خودش من خودم بدون مراجع به اون دوباره می تونم استفاده کنم؟؟

تاپيك تغييرات ٧.١ را مطالعه كنيد

نظر

• مارک های خوب محافظ lcd رو معرفی کنید؟
                  اگر حدود قیمت هم بگین که چه بهتر

نظر

• هنگام خرید آیفون باید iccid داشته باشد یا نه؟؟؟

نظر

• مهم نیستش

نظر

• ۵اس من cdma هستش
                        این به این معنی هست که گوشی لاک هستش و نرم افزاری آنلاک شده؟
                        آخه من پلمپ و آک خریدم

ممنون میشم توضیح بدید

نظر

• دوستان سلام من میخوام آیفون 5s بخرم این تاپیک رو هم خوندم گیج شدم
                          لطفا توضیح بدید موقع خرید به چه چیز هایی دقت کنم
                          این iccid و lla چی هست خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید اینجور که دوستان نوشتند اکثر فروشگاه ها فیک فروشند!

نظر

• سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

نوشته اصلی توسط rezareza5589 نمایش پست ها
                            دوستان سلام من میخوام آیفون 5s بخرم این تاپیک رو هم خوندم گیج شدم
                            لطفا توضیح بدید موقع خرید به چه چیز هایی دقت کنم
                            این iccid و lla چی هست خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید اینجور که دوستان نوشتند اکثر فروشگاه ها فیک فروشند!
                            گوشی های ایفون دوسته هستن.
                            لاک و ان لاک فکتوری
                            لاک گوشی هایی هستن که فقط با یه نوع سیم کارت خاص کار میکنن مثل ای تی اند تی.
                            ان لاک فکتوری گوشی های هستن که با همه نوع سیم کارتی کار میکنن.
                            حالا یه مشت تاجر زرنگ میرن گوشی های لاک رو میخورن که قیمتش نصف ان لاک فکتوریه بعد میبرن او اپراتور و اون اپراتور براشون ان لاک میکنه و یه هزینه ای میدن و پشت جعبه گوشی یه کدی میزنن که اسمش هست iccid...
                            این گوشی ها از نظر کار کرد با هم فرقی ندارن ولی ممکن اونایی که اپراتور ان لاک کرده بعد از مدتی لاک شه و یا تا یه ورژن خاص فقط انلاک باشه و بعد لاک شه...
                            بهتر ان لاک فکتوری بخری که نشونه اش اینکه پشت گوشی iccid نداره...
                            Lla یعنی پارت نامبر امریکا
                            یعنی به سفارش امریکا،از لحاظ کیفیت بهترن از باقی پارت نامبر ها...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_ghazi نمایش پست ها
                              گوشی های ایفون دوسته هستن.
                              لاک و ان لاک فکتوری
                              لاک گوشی هایی هستن که فقط با یه نوع سیم کارت خاص کار میکنن مثل ای تی اند تی.
                              ان لاک فکتوری گوشی های هستن که با همه نوع سیم کارتی کار میکنن.
                              حالا یه مشت تاجر زرنگ میرن گوشی های لاک رو میخورن که قیمتش نصف ان لاک فکتوریه بعد میبرن او اپراتور و اون اپراتور براشون ان لاک میکنه و یه هزینه ای میدن و پشت جعبه گوشی یه کدی میزنن که اسمش هست iccid...
                              این گوشی ها از نظر کار کرد با هم فرقی ندارن ولی ممکن اونایی که اپراتور ان لاک کرده بعد از مدتی لاک شه و یا تا یه ورژن خاص فقط انلاک باشه و بعد لاک شه...
                              بهتر ان لاک فکتوری بخری که نشونه اش اینکه پشت گوشی iccid نداره...
                              Lla یعنی پارت نامبر امریکا
                              یعنی به سفارش امریکا،از لحاظ کیفیت بهترن از باقی پارت نامبر ها...

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk
                              علی جان خیلی ممنونم از پاسخت. در نظرگرفتن موضوع iccid و lla برای خرید کافی هست؟ اینکه گفته میشه در دبی مجددا بسته بندی می شه و قطعات اصلی مثل هدفون، شارژر و کابل usb عوض می شن درسته؟ اگه اینطوریه چجوری باید تشخصی داد که پک قبلا باز نشده و اورجینال هست. مثلا در مورد T شکل بودن بسته بندی و ... !!!
                              یک موضوع دیگه قیمت هستش. من در بازار از 2140 تا 2300 قیمت گرفتم که بنظر می رسه بخاطر همین تفاوت ها است ولی چون به این موضوعات آشنایی نداشتم اون روز نتونستم تشخیص بدم چی به چیه و نخریدم. مدل اصلی حدودا چند هست؟
                              باز هم ممنون از راهنمایی هات

نظر

• نوشته اصلی توسط rezareza5589 نمایش پست ها
                                علی جان خیلی ممنونم از پاسخت. در نظرگرفتن موضوع iccid و lla برای خرید کافی هست؟ اینکه گفته میشه در دبی مجددا بسته بندی می شه و قطعات اصلی مثل هدفون، شارژر و کابل usb عوض می شن درسته؟ اگه اینطوریه چجوری باید تشخصی داد که پک قبلا باز نشده و اورجینال هست. مثلا در مورد T شکل بودن بسته بندی و ... !!!
                                یک موضوع دیگه قیمت هستش. من در بازار از 2140 تا 2300 قیمت گرفتم که بنظر می رسه بخاطر همین تفاوت ها است ولی چون به این موضوعات آشنایی نداشتم اون روز نتونستم تشخیص بدم چی به چیه و نخریدم. مدل اصلی حدودا چند هست؟
                                باز هم ممنون از راهنمایی هات
                                سلام دوست عزیز
                                خدمت شما عرض کنم که اگر میخواهید انلاک فکتوری بخرید فقط نداشتن iccid کفایت میکنه و پارت نامبر اهمیتی نداره ولی قبل از اون ،خرید گوشی پلمپ اصلی هست که اهمیت بیشتری داره. چون دیده شده حتی جعبه تقلبی بدونه iccid (در ظاهر )هم ساختن.
                                تشخیص شیلد اصلی از تقلبی بسیار راحت هست و به طور مشخص با نمونه اصلی تفاوت داره و ناشیانه تقلب کردن ،این شیلدهای تقلبی هم تو همین ایران میزنن.
                                بگردی پیدا میکنی. پلمپ اصلی این اطمینان رو میده که وسایل داخل اصلی هست بماند که آنلاک اپراتور میکنن ویا حتی کوشی دست دو رو پلمپ میکنن و ..
                                همونجا از فروشنده بخواه که تو سایت بزنه که کی اکتیو شده. (تو سایت مطالبش هست) و بخواهید که تو فاکتور قید شود که گوشی آنلاک فکتوری هست.
                                بحث قیمت هم بیشتر به عید مر بوط میشه تا تفاوتها.(کسی نمیاد بگه شیلد اصلی نیست و فلان مبلغ ارزونتر میدم)
                                شیلد اصلی به طور واضح متفاوت هست و بگردی پیدا میکنی

موفق باشی
                                ویرایش توسط MHMAX : https://i-phone.ir/forums/member/55077-mhmax در ساعت 31-03-2014, 02:03 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X