اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط mmmakan نمایش پست ها
    منم گرفتم ,3روز میشه دارم تست میکنم مشکلی نداشتم خدا رو شکر فروشنده 72 ساعت مهلت تست داد گلد 16 2250 فقط موقع تماس احساس میکنم نویز داره یکم وقتی دو طرف حرف نزنی متوجه میشی دقت بکنی نمیدونم پس بدم یا بیخیالش بشم!!!
    گزینه Phone Noise Cancelation روشنه؟

من با آیفون خودم تست کردم نویزی نداشت. یه مقدار از نویز بر می گرده به کیفیت شبکه تو اون منطقه. مثلا با ایرانسل یا رایتل تماس بگیرید امتحان کنید.

یه مقدار کمی نویز موردی نداره و به شبکه مربوط میشه.

مثلا با وایبر تماس بگیرید ببینید بازم نویز وجود داره؟
    ویرایش توسط cotgnx : https://i-phone.ir/forums/member/26161-cotgnx در ساعت 14-12-2013, 12:05 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
      گزینه Phone Noise Cancelation روشنه؟

من با آیفون خودم تست کردم نویزی نداشت. یه مقدار از نویز بر می گرده به کیفیت شبکه تو اون منطقه. مثلا با ایرانسل یا رایتل تماس بگیرید امتحان کنید.

یه مقدار کمی نویز موردی نداره و به شبکه مربوط میشه.

مثلا با وایبر تماس بگیرید ببینید بازم نویز وجود داره؟
      این گزینه Phone Noise Cancelation اره روشنه !
      آره به کیفیت بر میگرده ولی رو 5 هم باز تست کردم در حد 0 بود رو این یه خورده احساسش میکنم
      الان نمیتونم وایبر تست کنم ولی تا شب حتما وایبر هم تست میکنم !
      ویرایش توسط mmmakan : https://i-phone.ir/forums/member/15995-mmmakan در ساعت 14-12-2013, 12:36 PM

نظر

• سلام من یک آیفون 5s دارم که از زمانی که Ios ارتقا دادم دوروز بعدش به مشکل برخوردم زمانی که میخوام عکس بگیرم فلاش روشن باشه عکس تار میوفته زمانی که جای تاریک باشه عکس کامل سیاه میشه فلش میزنه ولی سیاه میشه خواستم بدونم اشکال نرم افزاری یا سخت افزاری ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط reza rad نمایش پست ها
          سلام من یک آیفون 5s دارم که از زمانی که Ios ارتقا دادم دوروز بعدش به مشکل برخوردم زمانی که میخوام عکس بگیرم فلاش روشن باشه عکس تار میوفته زمانی که جای تاریک باشه عکس کامل سیاه میشه فلش میزنه ولی سیاه میشه خواستم بدونم اشکال نرم افزاری یا سخت افزاری ممنون میشم راهنمایی کنید ؟
          یک بار ریستور کنید ببنید مشکل حل میشه یا نه.اگه نشد سخت افزاری هستش.(البته به نظر بنده نرم افزاریه)
          قبل از ریستور یک بار گوشی و reset all setting کنید اگه حل نشد ریستور کنید.
          و به یاد داشته باشید که اطلاعاتتون از بین میره پس قبلش بک اپ بگیرد حتما(ترجیحا بک اپ دستی)
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

• سلام دوستان، من يه فايو اس ٣٢ مشكي آكبند از پايتخت خريدم ازونجا كه خودم اكانت اپ استور دارم فقط خريدمش و بقيه كاراشو خواستم خودم بكنم موقعي كه خواستم سيم كارتم بندازم توش ديدم يه سيم كارت توشه. چك كردم از تو iphoneimei.info ديدم نوشته آنلاك و الانم اكتيو نيست ولي آخرين بار با سيم كارت at& a اكتيو شده. اين الان يعني چي؟ يعني دست دو بهم انداختن؟ وسايل جانبيش چك كردم اصل بود.

نظر

• سلام دوستان ميخوام 5 اس بخرم.از كجا ميشه فهميد انلاك فكتوريه يا انلاك ميل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط peitio نمایش پست ها
                سلام دوستان، من يه فايو اس ٣٢ مشكي آكبند از پايتخت خريدم ازونجا كه خودم اكانت اپ استور دارم فقط خريدمش و بقيه كاراشو خواستم خودم بكنم موقعي كه خواستم سيم كارتم بندازم توش ديدم يه سيم كارت توشه. چك كردم از تو iphoneimei.info ديدم نوشته آنلاك و الانم اكتيو نيست ولي آخرين بار با سيم كارت at& a اكتيو شده. اين الان يعني چي؟ يعني دست دو بهم انداختن؟ وسايل جانبيش چك كردم اصل بود.
                گوشی های آنلاک اپراطور توش یه سیک کارت اپراطور هم وجود داره. و مشکلی هم نداره.

گوشی رو شما تست کردی آنتن داد؟ آنتن بده گوشی آنلاک هست.

از سایت اپل می تونید تاریخ اکتیو شدن گوشی رو مشاهده کنید.

نوشته اصلی توسط arash1 نمایش پست ها
                سلام دوستان ميخوام 5 اس بخرم.از كجا ميشه فهميد انلاك فكتوريه يا انلاك ميل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                پشت جعبه گوشی کد iccid داشته باشه گوشی آنلاک اپراطور هست و اگه نداشت آنلاک فکتوری

نظر

• [QUOTE=cotgnx;913105]گوشی های آنلاک اپراطور توش یه سیک کارت اپراطور هم وجود داره. و مشکلی هم نداره.

بله آنتن داد و الان داره كار ميكنه. پشت جعبه هم كد iccid داره. ممكنه لينك آدرسي كه توش ميشه تاريخ اكتيو شدن گوشي رو ديد بديد؟ ممنون ميشم.

نظر

• [QUOTE=peitio;913107]
                    نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                    گوشی های آنلاک اپراطور توش یه سیک کارت اپراطور هم وجود داره. و مشکلی هم نداره.

بله آنتن داد و الان داره كار ميكنه. پشت جعبه هم كد iccid داره. ممكنه لينك آدرسي كه توش ميشه تاريخ اكتيو شدن گوشي رو ديد بديد؟ ممنون ميشم.
                    https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do

نظر

• [QUOTE=masimilyano;913118]خيلي ممنون. چك كردم، يه صفحه اومد كه سه گزينه داشت و كزينه دومش نوشته بود اكتيو و يه تاريخ داشت مارچ ٢٠١٤ و گزينه سوم هم كه تاريخ وارانتيش بود دسامبر ٢٠١٤ (همين تاريخي كه من خريدم.) الان اون تاربخ گزينه دوم مهمه؟

نظر

• [QUOTE=peitio;913123]
                        نوشته اصلی توسط masimilyano نمایش پست ها

خيلي ممنون. چك كردم، يه صفحه اومد كه سه گزينه داشت و كزينه دومش نوشته بود اكتيو و يه تاريخ داشت مارچ ٢٠١٤ و گزينه سوم هم كه تاريخ وارانتيش بود دسامبر ٢٠١٤ (همين تاريخي كه من خريدم.) الان اون تاربخ گزينه دوم مهمه؟
                        بله همین تاریخ دومی یعنی دسامبر مهمه و مشخص میشه که گوشی رو خودتون اولین بار اکتیو کردین

نظر

• گوشی فقط یه 5 6 ثانیه روشن شه بعد خاموش شه هم اکتیو میشه یا باید مراحل اکتیو شدن طی شه ؟؟؟ یعنی تو selfsolve.apple.com می زنه اکتیو شده ؟
                          ویرایش توسط iPhoneDoost : https://i-phone.ir/forums/member/142458-iphonedoost در ساعت 15-12-2013, 10:03 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhoneDoost نمایش پست ها
                            گوشی فقط یه 5 6 ثانیه روشن شه بعد خاموش شه هم اکتیو میشه یا باید مراحل اکتیو شدن طی شه ؟؟؟ یعنی تو selfsolve.apple.com می زنه اکتیو شده ؟
                            باید مراحل اکتیو شدن طی بشه و گوشی به اینترنت وصل بشه تا اکتیو بشه

نظر

• نوشته اصلی توسط cotgnx نمایش پست ها
                              باید مراحل اکتیو شدن طی بشه و گوشی به اینترنت وصل بشه تا اکتیو بشه
                              موقعی که گوشیم رو برمیدارم لبه ی سمت راست گوشی رو یه مقدار که فشار می دم صدا می ده انگار سرجاش می افته این عمومیت داره ؟!!! خودم احساس می کنم گوشی باز شده ...

نظر

• نوشته اصلی توسط iPhoneDoost نمایش پست ها
                                موقعی که گوشیم رو برمیدارم لبه ی سمت راست گوشی رو یه مقدار که فشار می دم صدا می ده انگار سرجاش می افته این عمومیت داره ؟!!! خودم احساس می کنم گوشی باز شده ...
                                ظاهرا بعضی از 5s های سری اول این مشکل رو داره و مشکل از خط تولید بوده.

نه باز نشده مشکل مونتاژی هست

نظر

صبر کنید ..
                                X