اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوالات و مشکلات کاربران در رابطه با خرید آیفون 5s

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من برای اولین بار که می خوام یکی از محصولات اپلو بخرم.حالا نمی دونم جیلبریک بکنم بهتره یا نه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hadifaal نمایش پست ها
      من برای اولین بار که می خوام یکی از محصولات اپلو بخرم.حالا نمی دونم جیلبریک بکنم بهتره یا نه؟
      اگه 5s بگیری که فعلا اصلا نمیتونی جیلبریک کنی !

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط hadifaal نمایش پست ها
        من برای اولین بار که می خوام یکی از محصولات اپلو بخرم.حالا نمی دونم جیلبریک بکنم بهتره یا نه؟
        جیلبریک امکان نصب بازی های کرک شده رو به شما میده
        و هنوز برای سیستم عامل نسخه 7 نیومده
        باید کمی صبر کنید

نظر

• به نظر شما چه سری ساختی خوبه و چه مدلی ایراد صفحه ابی و یا مشکل شتاب سنجو جیروسکوپ رو نداره؟ادم میمونه والا!یعنی فقط باید شانس بیاری؟ اینجا هم که هیچ گارانتی نیست
          واقعآ به چی باید دقت کرد؟

نظر

• دوستاني كه تو كار قيمتن يه 5s gray خريدم ٣هفته پيش (64gb ,, 3300)ولي دوست داشتم بژشو بخرم كه نداشت فروشنده،،
            امروز داشتم ورزش ميكردم از جيبم افتاد لاين كناري گوشي يكم خش برداشت(خيلي جزئي)
            به نظرتون الان بخوام بفروشم بژشو بگيرم چقدر بايد هزينه كنم؟

نظر

• سلام دوستان.یکی از دوستام داره از آمریکا میاد و میخواستم بهش بگم واسم 5اس بیاره ولی اونجا هنوز آنلاک فکتوری نمیفروشن.میگفتن انگار تی موبایل اینجا کار میکنه میخواستم ببینم واقعا کار میکنه یا نه!یه سری میگن نخر یه سری هم میگن مشکلی نداره و کار میکنه.لطفا راهنماییم کنید دوستان یه جوری که مطمئن بشم.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr89 نمایش پست ها
                سلام دوستان.یکی از دوستام داره از آمریکا میاد و میخواستم بهش بگم واسم 5اس بیاره ولی اونجا هنوز آنلاک فکتوری نمیفروشن.میگفتن انگار تی موبایل اینجا کار میکنه میخواستم ببینم واقعا کار میکنه یا نه!یه سری میگن نخر یه سری هم میگن مشکلی نداره و کار میکنه.لطفا راهنماییم کنید دوستان یه جوری که مطمئن بشم.ممنون
                هیچ مشکلی نداره امتحان شده و کار میکنه با خیال راحت خرید کنید .

نظر

• نوشته اصلی توسط sormob نمایش پست ها
                  به نظر شما چه سری ساختی خوبه و چه مدلی ایراد صفحه ابی و یا مشکل شتاب سنجو جیروسکوپ رو نداره؟ادم میمونه والا!یعنی فقط باید شانس بیاری؟ اینجا هم که هیچ گارانتی نیست
                  واقعآ به چی باید دقت کرد؟
                  سلام داداش lla خوبه صحفه ابی را نمیدانم ولی یا اپدیت 7.0.3 مشکل شتاب سنج که خود من هم داشتم حل شد

نظر

• نوشته اصلی توسط CR9 نمایش پست ها
                    دوستاني كه تو كار قيمتن يه 5s gray خريدم ٣هفته پيش (64gb ,, 3300)ولي دوست داشتم بژشو بخرم كه نداشت فروشنده،،
                    امروز داشتم ورزش ميكردم از جيبم افتاد لاين كناري گوشي يكم خش برداشت(خيلي جزئي)
                    به نظرتون الان بخوام بفروشم بژشو بگيرم چقدر بايد هزينه كنم؟
                    آقا يكي جواب مارو هم بده بيزحمت
                    طلايي 64 چنده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط CR9 نمایش پست ها
                      آقا يكي جواب مارو هم بده بيزحمت
                      طلايي 64 چنده؟
                      به پیغام خصوصیتون مراجعه کنید

نظر

• ممنون از پاسختون.میخواستم بدونم تی موبایل آنلاکه؟مدل خاصیش را باید بخرم واسه استفاده در ایران؟بازم ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط sepehr89 نمایش پست ها
                          ممنون از پاسختون.میخواستم بدونم تی موبایل آنلاکه؟مدل خاصیش را باید بخرم واسه استفاده در ایران؟بازم ممنون
                          بله آنلاک هست خیر مدل خاصی نداره در سایت اپل سفارش بدهید فقط یک سیم کارت T-Mobile داخل جعبه ی گوشی هست

موفق باشید .

نظر

• رفقا به نظرتون تا اذر قیمت 5s 16g
                            2200000میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Ali_01 نمایش پست ها
                              رفقا به نظرتون تا اذر قیمت 5s 16g
                              2200000میشه؟
                              ببینید معلوم نیست دقیقا ولی سیری نزولی پیدا کرده و شاهد کاهش قیمت هستیم فک میکنم تا آذر بتوان ۲۴۰۰ هم تهیه کرد اما ۲۲۰۰ نه !
                              ویرایش توسط macali4 : https://i-phone.ir/forums/member/28066-macali4 در ساعت 25-10-2013, 12:45 AM

نظر

• سلام دوستان من میخوام ایفون 5s بخرم چند تا سوال دارم اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
                                1-درصورت جیلبریک شدن ios7 میشه همانند اندروید(4ساله اندروید دارم مثل اینه که با لباس قرمز بری تو تماشاچیهای ابی ) فایل منیجر داشت و به راحتی فیلمها را به ایفون منتقل کرد چون میدونم به دلیل قوانین کپی رایت اپل محدودیت برای انتقال فیلمهای دانلودی گذاشته
                                2-پلیری هست که تمام فورمتهای تصویری رو پخش کنه همراه زیرنویس sub.idxوsrt
                                3-ان*تی ف*یلتر مثل سایفون رایگان و قدرتمند در ios هم هست
                                ممنون

نظر

صبر کنید ..
                                X